Joanna Albrecht - Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski Gdańsk
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

KosmetologJoanna Albrecht

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na kierunku kosmetologia. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży kosmetologicznej, które nabywała, pracując w licznych gabinetach w Toruniu i w Trójmieście.

Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i pragnie się rozwijać, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z kosmetologią oraz medycyną estetyczną. Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności przekłada na swoją pracę, dzięki czemu potrafi sprostać potrzebom klientów. Podchodzi do nich indywidualnie i stara się w pełni zrozumieć oraz rozwiązać dany problem. Największą radość sprawiają jej uzyskane zabiegami efekty i zadowolenie klientów.

Jest osobą bardzo otwartą i energiczną, dlatego łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi. Prócz kosmetologii, pasjonują ją również podstawowe zabiegi kosmetyczne, takie jak manicure wraz ze zdobieniem paznokci, czy też przedłużanie rzęs. Prywatnie uwielbia taniec, podróżowanie i jest miłośniczką psów.

Joanna Albrecht kosmetolog