Ultraformer III - HIFU Gdańsk. Nieinwazyjny lifting twarzy i ciała! NOWOŚĆ
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Zabieg wykonuje
lekarz współpracujemy z Lifecc sp. z o. o. sp. k. będącym podmiotem leczniczym

Zabieg wykonuje
kosmetolog

ultraformer IIIUltraformer III HIFU to nowoczesny sposób na lifting twarzy bez skalpela oraz lifting ciała. To bezinwazyjny, bezpieczny zabieg, który wykonywać można praktycznie na całym obszarze ciała. Nie wymaga specjalnego przygotowania, znieczulenia i bezpośrednio po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych zajęć. Co więcej, zabieg może być wykonywany przez cały rok.

Uwaga: Zapraszamy – umów się na darmowa konsultację przed zabiegiem.

Ultraformer III – podstawowe informacje
Cena: sprawdź cennik
Czas zabiegu: 30-120 min
Znieczulenie: nie
Zdolność do pracy: tak
Sugerowana seria: 1 zabieg
Czas utrzymania się efektów: 2 lata

Podczas zabiegu na skórę działają fale ultradźwiękowe. Powodują one obkurczenie tkanek oraz pobudzenie produkcji włókien kolagenu. Dzięki temu skóra staje się znacznie bardziej jędrna, elastyczna i gęsta.

Czy interesują Cię zabiegi HIFU?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Ultraformer III – Zobacz nasz film

Wskazania do zabiegu

Istnieją następujące wskazania do przeprowadzenia zabiegów:

Obszary poddawane zabiegom na twarz

HIFU - Ultraformer III zabiegi na twarz

Obszary poddawane zabiegom na ciało

HIFU - Ultraformer III zabiegi na ciało

Przeciwwskazania

Zabiegu nie powinno się przeprowadzać w następujących przypadkach:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • nowotwory,
  • opryszczka, infekcje bakteryjne i wirusowe w obszarze zabiegowym,
  • rozrusznik serca.

Efekty

Ostateczne rezultaty widoczne są po około 3-6 miesiącach od wykonania ostatniego zabiegu. Skóra staje się bardziej jędrna i napięta.

Zobacz Efekty i relację z zabiegu u vlogerki VLOGLOLA

Zdjęcia PRZED i PO

HIFU na zmarszczki pod oczami

hifu zmarszczki pod oczami hifu zmarszczki pod oczami 2

HIFU na uda

hifu uda

HIFU na podbródek

hifu podbrodek hifu podbrodek

HIFU pacha

hifu pacha

HIFU na brzuch

hifu brzuch hifu brzuch hifu brzuch

HIFU na bruzdy nosowo – wargowe

hifu bruzdy hifu bruzdy

HIFU na boczki

hifu boczki hifu boczki

Jak przygotować się do zabiegu?

  • Nic nie musisz robić przed zabiegiem.

Pielęgnacja po zabiegu:

  • Nie ma potrzeby pielęgnowania skóry w specjalny sposób.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Sam zabieg nie jest bolesny i nie wymaga znieczulenia. Bezpośrednio po wyjściu z gabinetu może pojawić się zaczerwienienie skóry, które powinno zniknąć po kilku godzinach. W nielicznych przypadkach obszar pozabiegowy może być nieco bolesny, ale objaw ten ustępuje po kilku godzinach.

Cennik

Sprawdź aktualny cennik

Zabiegi na raty: Istnieje możliwość podziału kwoty za zabiegi na dogodne raty, wysokość i liczba rat jest ustalana z kosmetologiem. Zapraszamy!

Czy interesują Cię zabiegi HIFU?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Więcej o zabiegu Ultraformer III – HIFU

Ultraformer III to nowoczesny zabieg, podczas którego przeprowadzić można bezinwazyjny lifting twarzy i ciała. Urządzenie to wykorzystuje ultradźwięki, które pobudzają skórę do produkcji kolagenu, dzięki czemu staje się ona znacznie bardziej jędrna. Co istotne, zabieg jest bezbolesny i można go wykonywać przez cały rok.

Podczas zabiegu do skóry przykładana jest specjalna głowica, emitująca fale ultradźwiękowe. Wnikają one w głąb tkanek, powodując ich obkurczenie. Ultraformer III daje możliwość regulowania głębokości wnikania fal (1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm, 2 mm, 6 mm, 9 mm), co umożliwia precyzyjne działanie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

HIFU – opinie

stars

Odkąd minęły 3 miesiące po zabiegu nie poznaję swojej twarzy, a koleżanki pytają czy zrobiłam jakieś wypełnianie zmarszczek. Efekt po zabiegu jest bardzo zaskakujący i mam nadzieję, że utrzyma się jak najdłużej – Katarzyna W.

stars

Spektakularny efekt redukcji boczków i to po jednym zabiegu! Jestem wdzięczna pani kosmetolog za podpowiedź w sprawie doboru zabiegu właściwego dla mnie i mojej skóry. Boczki zniknęły, a ja mogę w końcu ubierać obcisłe sukienki – Iwona B.

stars

Zabieg nie jest specjalnie przyjemny, ale dla takich efektów warto! Polecam każdemu, kto chce pozbyć się problematycznej skórki w okolicach brzucha, szczególnie po ciąży. Polecam i dziękuje – Olivia L.

Metoda HIFU – nowoczesna technologia High Intensity Focused Ultrasound

Podczas zabiegu wykorzystywana jest technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Rozwiązanie to początkowo stosowano w terapii zmian nowotworowych. Dziś wykorzystuje się ją między innymi podczas zabiegów Ultraformer III. Rozwiązanie to polega na wykorzystaniu zogniskowanej fali ultradźwięków, która podgrzewa tkanki (skóra, warstwa lipidowa, mięśnie). W efekcie tkanki zaczynają się obkurczać, a w obszarze skóry powstają mikrouszkodzenia, które stymulują skórę to intensywnej regeneracji – produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie skóra zostaje znacznie ujędrniona i uelastyczniona.

FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi dotyczące zabiegu HIFU – Ultraformer III

Co to jest HIFU? Na czym polega metoda HIFU?

HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) to technologia stosowana m.in. podczas zabiegów Ultraformer III. Ta metoda polega na zastosowaniu zogniskowanej fali ultradźwiękowej, która działa na trzy warstwy tkanek, powodując rozbicie i usunięcie komórek tłuszczowych oraz intensywne ujędrnienie i wygładzenie skóry.

Czy istnieje możliwość skorzystania z darmowych konsultacji przed zabiegami?

Tak, Clinica Cosmetologica oferuje możliwość skorzystania z darmowych konsultacji przed zabiegami. Podczas takiej wizyty kosmetolog przeprowadza wywiad z pacjentem i przygląda się skórze, upewniając się, że nie ma żadnych przeciwwskazań.

Kiedy warto wykonać zabieg HIFU?

W przypadku HIFU wyjątkową cechą jest możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok – nawet latem!

Dlaczego warto wybrać HIFU – Ultraformer III?

HIFU – Ultraformer III na tle innych propozycji kosmetologicznych wyróżnia się przede wszystkim niesamowitymi efektami. Można je porównać do zabiegów znacznie bardziej inwazyjnych – liftingu lub liposukcji. W tym wypadku jednak nie ma żadnych igieł ani skalpela.

Jakie są zalety zabiegów HIFU – Ultraformer?

Zabiegi HIFU Ultrafomer III łączą w sobie najlepsze cechy nowoczesnej kosmetologii: są bardzo skuteczne, zminimalizowane jest ryzyko pojawienia się podrażnień, a co najważniejsze – dla uzyskania zadowalających efektów wystarczy czasami tylko jeden zabieg.

Czy zabieg HIFU jest dobry na ujędrnienie skóry?

HIFU Ultraformer III to jeden z najlepszych sposobów na ujędrnienie skóry. Fala ultradźwiękowa ogrzewa tkanki, co prowadzi do obkurczenia włókien kolagenowych i produkcji nowych. W efekcie skóra staje się napięta, jędrna, mocna i z mniejszą ilością zmarszczek.

Jakie są wskazania do HIFU – Ultraformer III?

Zabiegi HIFU można wykonać na dowolnym obszarze twarzy i ciała. Doskonale sprawdza się w modelowaniu ciała i twarzy, punktowym usuwaniu tłuszczu, redukcji podwójnego podbródka, poprawie napięcia skóry ciała, likwidacji nadmiaru skóry po nagłej utracie wagi, ujędrnieniu i liftingu twarzy oraz szyi, a także likwidacji zmarszczek.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu HIFU?

Zabiegów HIFU nie wykonuje się u kobiet w ciąży, karmiących piersią, u osób chorujących na nowotwory, a także u osób z opryszczką, infekcjami bakteryjnymi i wirusowymi.

Ile zabiegów HIFU trzeba wykonać?

To, co wyjątkowe w przypadku HIFU, to fakt, że nie wykonuje się go w seriach. Czasem wystarczy tylko jeden zabieg do uzyskania zadowalających efektów. W nielicznych przypadkach zachodzi konieczność wykonania drugiego w celu pogłębienia rezultatów.

Czy zabieg HIFU boli?

Zabieg HIFU – Ultraformer III nie wymaga znieczulenia. Ból odczuwany podczas zabiegu jest indywidualny dla każdego pacjenta.

Zabieg HIFU na twarz – czy boli?

Zabieg HIFU nie jest bolesną procedurą, nawet w przypadku zabiegów na twarz nie ma konieczności stosowania znieczulenia.

Czy po zabiegu HIFU – Ultraformer III moja skóra będzie podrażniona?

Po wyjściu z gabinetu można powrócić do codziennych zajęć. U niektórych osób może pojawić się niewielkie zaczerwienienie, które ustępuje po kilku godzinach. Bardzo rzadko dochodzi do bolesności okolicy pozabiegowej. Także ta dolegliwość znika po kilku godzinach.

HIFU – efekty po zabiegu. Jak długo się utrzymają?

Efekty po zabiegu HIFU utrzymują się nawet dwa lata, co stanowi niezwykle imponujący wynik w porównaniu z innymi rozwiązaniami z repertuaru kosmetologii. Ostateczne rezultaty widoczne są po około 2-3 miesiącach od wykonania zabiegu. Jest to czas, w którym tkanki usuwają komórki tłuszczowe oraz dochodzi do regeneracji włókien kolagenu.

Czy interesują Cię zabiegi HIFU?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: