DEPILACJA LASEROWA GDYNIA - VECTUS. Darmowa Konsultacja - 0zł!
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Zabieg Vectus na pośladki - depilacja pośladków laserem

Vectus – depilacja laserowa GDYNIA

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym sposobem na usunięcie niechcianego owłosienia. Od lat jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetologicznych. Szybkie tempo życia i ciągły brak czasu sprawiają, że coraz więcej osób chce ułatwić sobie codzienną pielęgnację i pozbyć się chociaż tego jednego zmartwienia. Depilacja laserowa oznacza bowiem koniec golenia, depilowania się i planowania usuwania włosów z wyprzedzeniem. Dlatego także w naszej placówce w Gdyni oferujemy zabiegi depilacji laserowej.

Clinica Cosmetologica w Gdyni zaprasza na skorzystanie z darmowych konsultacji przed zabiegami, podczas których kosmetolog kwalifikuje pacjenta do depilacji, upewniając się, że nie występują żadne przeciwwskazania. Podczas takiej konsultacji ustalana jest również ilość i częstotliwość wizyt, potrzebnych do uzyskania zadowalających efektów.

Umów się już teraz na zabieg
lub darmową konsultację

DEPILACJA LASEROWA Gdynia Clinica Cosmetologica

 • ul. Powstania Styczniowego 22/2
 • Rejestracja: +48 791 600 607
Laser Vectus™ – podstawowe informacje
Cena:
sprawdź cennik
Czas zabiegu: od 5 do 30 minut
Znieczulenie: nie
Zdolność do pracy: tak
Sugerowana seria: 4 do 6 zabiegów
Czas utrzymania się efektów: trwałe

Laser Vectus to nowoczesne technologie

Vectus - depilacja laserowaObecnie do dyspozycji mamy najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki którym zabiegi są efektywne, komfortowe i bezpieczne, czego przykładem jest stosowany w naszym gabinecie w Gdyni laser Vectus. To laser diodowy o długości światła 810 nm. Jego sercem jest technologia fototermolizy selektywnej, nad którą przez lata pracowali naukowcy z Harvard University. Dzięki niej światło lasera precyzyjnie dociera do włosa, niszcząc go i uniemożliwiając jego ponowny wzrost.

Interesującym rozwiązaniem jest czytnik melaniny Skintel. Urządzenie automatycznie mierzy poziom barwnika, a następnie dobiera optymalną moc. Dzięki temu mamy pewność, że zabiegi nie będą za słabe, a więc nieskuteczne, ale też nie będą za silne, a więc podrażniające skórę. Skintel to połączenie efektywności i komfortu, ale też bezpieczeństwa zabiegów.

Z punktu widzenia pacjentów ogromne znaczenie ma system Advanced Contact Cooling. W laserze Vectus zastosowano specjalną nakładkę chłodzącą, która redukuje ewentualne podrażnienia oraz dyskomfort.

Vectus  gwarantuje 100% zadowolenia!

Efekty depilacja laserowej VECTUS

W naszej placówce w Gdyni wiemy, że dla pacjentów zgłaszających się na depilację laserową, najważniejsze jest jedno – efekty. W tej kwestii Vectus jest bezkonkurencyjny. Podczas serii zabiegów, usuniętych zostaje 95% włosków. Pozostałe 5% to włoski, które podczas wizyt nie znajdowały się w fazie wzrostu. Mogą pojawić się w ciągu roku od ostatniej depilacji. Dla nas to jednak nie problem! Z łatwością pozbędziemy się ich podczas jednego, dodatkowego zabiegu.

Depilacja laserowa – jak się przygotować?

Przed zabiegami depilacji laserowej przestrzegać należy kilku zasad. Dzięki temu będą one jeszcze skuteczniejsze, ale też bardziej bezpieczne. Przygotowania rozpocząć już cztery tygodnie wcześniej. Z takim wyprzedzeniem powinno się zaprzestać opalania, a także stosowania kosmetyków samoopalających i brązujących. Ponadto już wtedy należy zrezygnować z depilacji włosów przy pomocy depilatora, plastrów, pęsety, czy też innych metod, polegających na wyrywaniu włosów. Odstawiamy kosmetyki o działaniu fotouczulającym, w tym preparaty z kwasami owocowymi, witaminą A oraz witaminą C. Preparaty doustne o takim działaniu mogą być przyjmowane do tygodnia przed zabiegiem.

W czasie depilacji skóra nie powinna być przesuszona i podrażniona, dlatego też warto wcześniej zadbać o nią poprzez stosowanie kremów nawilżających. W dniu zabiegu, lub dzień przed, należy ogolić włoski przy pomocy maszynki.

Wskazania

Depilację laserową wykonuje się u osób, które chcą trwale usunąć włoski z dowolnej okolicy ciała. To jednak nie wszystko. Czasem zabieg przeprowadzany jest ze wskazań medycznych. Należą do nich: nadmierne owłosienie (hirsutyzm), wrastające włoski oraz zapalenie mieszków włosowych. Każdy z tych problemów jest bardzo uporczywy i ciężko z nim walczyć. Dlatego też wielu dermatologów decyduje się na skierowanie pacjentów właśnie na zabieg depilacji laserowej. W tym wypadku bowiem pozbywamy się źródła problemów – włosków.

 • chęć permanentnej depilacji
 • nadmierne owłosienie
 • wrastające włoski po depilacji innymi metodami
 • zapalenie mieszków włosowych

Przeciwwskazania

Istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania zabiegów, a należą do nich:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • infekcje skóry (o podłożu bakteryjnym, wirusowym oraz grzybiczym),
 • wypryski ropne na skórze,
 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • podrażnienia skóry,
 • świeża opalenizna,
 • doustna terapia retinoidami,
 • skłonność do powstawania przebarwień i bliznowców.

Postępowanie po zabiegu

Po każdym zabiegu należy w odpowiedni sposób pielęgnować skórę. Przez pierwsze dni powinno się stosować delikatne produkty do mycia oraz aplikować kremy łagodzące, jak na przykład Bepanten, Alantan, czy Panthenol. Unikać należy gorących kąpieli, pocierania ręcznikiem oraz stosowania dezodorantów i perfum w okolicy zabiegowej. Przez kilka dni zrezygnować trzeba będzie z sauny i basenu. Przez cztery dni nie wolno się opalać. Warto w tym okresie sięgać po kremy z filtrem.

Fazy wzrostu włosa

Jak już wspomniano, zabiegi wykonuje się w seriach, gdyż włosy znajdują się w różnych fazach wzrostu. Wyróżnić możemy trzy:  anagen, katagen, telogen. Najlepsze efekty depilacji laserowej otrzymujemy, gdy włoski znajdują się w fazie anagen. W tym momencie zabiegi będę najskuteczniejsze – włos zdążył już osiągnąć całkowitą długość, a jego cebulka jest otwarta.

Kolejna faza, katagen, to faza przejściowa. W tym czasie włos zostaje uwolniony z brodawki i przesuwa się w górę. Zahamowaniu ulegają procesy rozrodcze, które zachodzą we włosku.

Ostatnia faza to faza spoczynku – telogen. Charakteryzuje się ona obumieraniem i wypadaniem włosów. Jest to etap, w którym depilacja laserowa daje najgorsze rezultaty.

Depilacja laserowa bikini

W naszej placówce w Gdyni wykonujemy depilację laserową bikini. Usuwanie włosków z tej okolicy to dla wielu pań wręcz konieczność. Jednocześnie jest to uciążliwy, a wręcz bolesny zabieg, gdyż skóra w tej okolicy jest delikatna i dobrze unerwiona.

Ponadto w tym obszarze pacjenci często borykają się z wrastającymi włoskami oraz zapaleniem mieszków włosowych. Noszona bielizna, często ciasna, utrudnia prawidłowy wzrost włosków i ich swobodne przebijanie się przez skórę. Rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest właśnie depilacja laserem Vectus.

Depilacja laserowa pach

Wielu pacjentów zgłasza się także na laserową depilację pach – zarówno panów, jak i pań. Decydują tu nie tylko względy estetyczne, ale też higiena i wygoda. Osiadający na włoskach pot powoduje powstawanie bakterii, które z kolei są przyczyną nieprzyjemnego zapachu. Sam zabieg  golenia i depilacji jest bardzo niekomfortowy, gdyż skóra w tym miejscu jest delikatna. Dlatego szczególnie wyrywanie włosków powoduje ból. Dodatkowo takie zabiegi sprawiają, że skóra łatwo ulega podrażnieniu, zaczyna piec i staje się zaczerwieniona. Depilacja laserowa rozwiązuje wszystkie te problemy.

Depilacja laserowa wąsika

Całe ciało pokryte jest włosami. W niektórych obszarach jest to jednak delikatny, niewidoczny meszek. Tak przynajmniej powinno być w przypadku wąsika u pań. Niestety, niektóre kobiety mają dość grube, silne i ciemne włosy w okolicy górnej wargi. Ich usuwanie nie jest łatwe. Nietrudno podrażnić skórę podczas golenia, a często uzyskanie efektu idealnie gładniej skóry jest niemalże niemożliwe (widoczne są charakterystyczne czarne punkciki). Dodatkowo, po depilacji, skóra jest nieładnie zaczerwieniona. Dlatego w takim wypadku proponujemy zabieg depilacji laserowej.

Depilacja laserowa twarzy

Podczas zabiegów pozbyć możemy się nie tylko wąsika u pań, ale również włosków z całego obszaru twarzy. To propozycja zarówno dla pań, jak i panów. W przypadku pań usunąć możemy wszystkie widoczne, uciążliwe włosy. Panowie mogą się zdecydować z kolei nie tylko na całkowite usunięcie zarostu, ale także na jego wymodelowanie. Pozbyć możemy się na przykład włosów, które sięgają zbyt daleko za pożądaną linię i utrudniają utrzymanie pożądanego kształtu brodu.

Depilacja laserowa nóg

Często przeprowadzanym w naszej placówce zabiegiem jest depilacja laserowa nóg, szczególnie w przypadku pań, choć nie tylko. Włosy na nogach odrastają dość szybko, a co gorsza, często pojawiają się wrastające włoski oraz zapalenie mieszków włosowych w tym obszarze. Głównym winowajcą jest noszenie ciasnych spodni oraz rajstop, które utrudniają swobodny wzrost włosom oraz przebicie się przez skórę. Dlatego też czasem zaczynają się pod nią skręcać, co obserwujemy jako charakterystyczne czarne kropki. Dodatkowo, nierzadko do czynienia mamy ze stanem zapalnym. Na szczęście, ze wszystkim tym poradzić można sobie podczas depilacji laserowej.

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Podczas depilacji laserowej usunąć możemy włoski z niemalże każdego obszaru – także z miejsc intymnych. Wyjątkiem są okolice krocza u panów, ze względów bezpieczeństwa. Wykonać możemy zarówno depilację częściową, jak i całkowitą. Pozbyć można się także owłosienia z okolic pośladków. Golenie oraz depilacja w domowych warunkach to niełatwe zadanie przez utrudniony dostęp do tego obszaru. Poza tym okolica ta łatwo ulega podrażnieniom. Wykonując depilację laserową, będziesz mógł raz na zawsze zapomnieć o tym problemie.

Depilacja laserowa pleców

Jak już wspomniano, włosy pokrywają niemalże całą powierzchnię ciała, choć często jest to delikatny meszek. Tak jest z okolicą pleców.  Jednakże u niektórych osób włosy w tym obszarze są dość gęste, silne i ciemne. Stanowią przyczynę dyskomfortu, a także wielu kompleksów. Samodzielne usuwanie ich z tego miejsca nie jest możliwe, a ciągle zapisywanie się na depilację woskiem dość uciążliwe. Dlatego też Clinica Cosmetologica w Gdyni oferuje również depilację laserową pleców!

Depilacja laserowa Gdynia – OPINIE

Najbardziej bałam się bólu podczas zabiegów, ale jak się okazało, niepotrzebnie. Miałam depilowane pachy i depilacje przebiegły bezboleśnie. Teraz zamierzam zrobić nogi, więc to chyba mówi samo za siebie J – mówi pani Katarzyna z Gdańska

Od lat miałem bardzo mocno owłosione plecy. To był naprawdę duży problem. Wyglądało to bardzo niedobrze, nieczęsto chodziłem na plażę. Do tego latem bardzo pociły mi się plecy. Dlatego postanowiłem zainteresować się depilacją laserową. Świetna decyzja, włoski nie odrosły, już zapomniałem jak to było wcześniej, gdy musiałem ukrywać owłosione plecy. Polecam zabiegi! – mówi pan Bartłomiej z Gdyni

Ponad rok temu depilowałam wąsik i pachy. Pod pachami pojawiło się kilka włosków, o czym uprzedzała mnie pani kosmetolog jeszcze przed pierwszym zabiegiem. Byłam na zabiegu przypominającym i pozbyłam się reszty włosków. Serdecznie polecam ten zabieg – mówi pani Marta z Gdyni

Miałam problem z wrastającymi włoskami na nogach i w żaden sposób nie mogłam sobie z nimi poradzić. Kremy działały, ale po ich odstawieniu problem wracał. Wreszcie zdecydowałam się na depilację laserową i to był strzał w dziesiątkę! Wreszcie mam spokój i nie muszę się w ogóle martwić o wrastanie włosków – mówi pani Iwona z Koszalina

Polecam serdecznie wszystkim zabiegi! Koniec z ciągłym goleniem, depilacją, pakowaniem na wakacje maszynek i zastanawianiem się, czy już widać włoski i czy mogę jechać na plażę! Dla mnie to zupełnie inny komfort życia – mówi pani Alicja z Sopotu

Miałem kłopoty z zapaleniem mieszków włosowych pod pachami. Krosty cały czas wracały, były bolesne i oczywiście nie wyglądały zbyt atrakcyjnie. Teraz to przeszłość, bo razem z owłosieniem, raz na zawsze pozbyłem się też wyprysków – mówi pan Robert z Gdyni

Polecam depilację Vectus wszystkim, którzy szybko i raz na zawsze chcą pozbyć się włosów. Zabiegi nie trwają długo, nie bolą, u mnie nie było też podrażnienie, a włoski nie odrosły… Myślę, że zdecyduję się za jakiś czas na depilację też innych części ciała – mówi pani Ewa z Gdyni

ZADZWOŃ DO NAS +48 791 600 607

FAQ – Depilacja laserowa Gdynia

1. Który laser do depilacji laserowej warto wybrać?

Najlepszym obecnie rozwiązaniem jest laser Vectus. Zabiegi z jego zastosowaniem łączą w sobie skuteczność z bezpieczeństwem. Parametry zabiegu są dobierane automatycznie, dzięki inteligentnemu czytnikowi poziomu melaniny Skintel, co wyklucza możliwość zastosowania np. zbyt dużej mocy lasera. Laser Vectus obecnie wykorzystywany jest w Clinica Cosmetologica Gdynia.

2. Czy depilacja laserowa Vectus boli?

Pytanie o bolesność depilacji laserowej Vectus jest dość często zadawane przez pacjentów. Dzięki zaawansowanym technologiom, w które został wyposażony laser Vectus, uczucie dyskomfortu jest minimalne i większość pacjentów nie odczuwa bólu podczas zabiegu. Dużo zależy też od indywidualnej wrażliwości pacjenta. Z pewnością jednak depilacja laserowa jest mniej bolesna, niż np. zabieg depilacji woskiem.

3. Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej Vectus?

Przygotowanie do depilacji laserowej nie wymaga wielu poświęceń. Na miesiąc przed planowanym zabiegiem należy unikać opalania skóry oraz używania samoopalaczy. Przez ten czas nie wolno też korzystać z metod depilacji, w których włosy są wyrywane (np. za pomocą depilatora, wosku, pęsety). Należy wystrzegać się zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego stosowania preparatów fotouczulających. Przed zabiegiem konieczne jest ogolenie włosków maszynką, można to zrobić w dniu zabiegu lub dzień przed.

4. Jak długo trwa zabieg depilacji laserowej Vectus?

Czas trwania depilacji laserowej jest różny w zależności od partii ciała, które mają zostać depilowane. Czas trwania zabiegu to od 5 do 30 minut.

5. Jakie efekty można uzyskać dzięki depilacji laserowej Vectus?

Efektem jest całkowite i trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia z depilowanego obszaru ciała.

[yasr_overall_rating size=”small”]

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: