Modelowanie sylwetki - Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski Gdańsk
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Nadmiar tkanki tłuszczowej to nierzadki problem. Czasem pomimo diety i aktywności fizycznej z pewnych części ciała pozbycie się dodatkowych centymetrów okazuje się bardzo kłopotliwe. Część osób ma problem ze zbyt obfitą warstwą lipidów na brzuchu, inni na nogach. Zaburza to proporcje ciała i często powoduje nie mniejsze kompleksy niż sama nadwaga.

Medycyna estetyczna a modelowanie sylwetki

Współczesna medycyna jest jednak w stanie poradzić sobie z miejscowym przerostem tkanki tłuszczowej. Dzięki działaniu na konkretne partie ciała, jesteśmy w stanie wymodelować sylwetkę, radząc sobie z miejscowym gromadzeniem tłuszczu. W takim wypadku najlepsze efekty da właśnie medycyna estetyczna. Zabiegi modelujące sylwetkę – oto najlepsze propozycje: Icoone, Maximus, Pollogen Legend, Karboksyterapia Reology2, Endermologia LPG i Venus Legacy.

Wskazania
Icoone
 • głęboko zlokalizowana tkanka tłuszczowa
 • wiotkość skóry
 • obrzęki spowodowane problemami krążeniowymi
Maximus Pollogen Legend
Karboksyterapia
 • nadmiar tkanki tłuszczowej
 • cellulit
 • rozstępy
 • blizny
Endermologia LPG
 • nieoperacyjne redukowanie tkanki tłuszczowej
 • redukowanie obrzęków
 • blizny i zwłóknienia
 • rozstępy
 • przed i po liposukcji
Venus Legacy
 • nadmierna tkanka tłuszczowa w problematycznych do odchudzenia partiach
 • zmarszczki
 • brak jędrności skóry
Interesuje Cię modelowanie sylwetki?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas umówisz zabiegi modelujące sylwetkę.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Efekty zabiegów

Przykładowe zdjęcia PRZED i PO zabiegów modelujących sylwetkę po zastosowaniu pakietów zabiegów dobranych przez kosmetologa.

Zabieg Icoone na modelowanie sylwetki

IcooneW przypadku modelowania sylwetki, wykorzystać można zabieg Icoone. Doskonale sprawdza się w miejscowym rozbijaniu lipidów, gdyż zastosowano tu nowoczesne rozwiązanie, jakim jest masaż podciśnieniowy. Podczas zabiegu dochodzi do rozbicia komórek tłuszczowych oraz ich usunięcia.

Icoone laser

W gdańskiej placówce Clinica Cosmetologica urządzenie Icoone wyposażone zostało w dodatkową głowicę – Icoone laser. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabieg silniej redukuje komórki tłuszczowe. Fala lasera podgrzewa tkankę tłuszczową, zwiększając procesy lipolizy. Światło LED czasowo wpływa na przepuszczalność błon komórkowych, ułatwiając wydalanie tłuszczu. Poprawia też jakość skóry, ponieważ stymuluje produkcję kolagenu.

Zabieg Endermologii LPG

Jednym z rozwiązań jest zabieg edermologii LPG, wykonywany przy pomocy urządzenia Cellu M6 Integral. Jest to rodzaj masażu, do którego wykorzystuje się innowacyjną głowicę, która zasysa fałd skóry. Tkanka tłuszczowa jest stymulowana przez urządzenie, co prowadzi do jej rozbicia i usunięcia.

Zabieg przy pomocy Cellu M6 daje bardzo dobre efekty w przypadku osób, Kosmetolog Marta Włodarczyk - Gdańskktóre chcą nie tylko wyszczuplić sylwetkę, ale też zmniejszyć cellulit. Podczas zabiegu zyskujemy obie te korzyści. Dodatkowo dochodzi do regeneracji skóry, przez co staje się gęstsza i mocniejsza. ~ powiedziała Marta Urbanowicz, kosmetolog

Endermologia LPG – Jak wygląda zabieg?
zabieg na łydki zobacz film
zabieg na brzuch zobacz film
zabieg na ramiona zobacz film
Szczegóły zabiegu Endermologia LPG – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Venus Legacy

Venus LegacyDoskonałe efekty w modelowaniu sylwetki przyniesie zastosowanie zabiegu Venus Legacy. Jest to kompleksowe połączenie kilku technologii, dla zapewnienia najwyższej efektywności i bezpieczeństwa działania. W wyniku działania fal radiowych wzrasta temperatura tkanek i zachodzi proces lipolizy, w którym niszczone są komórki tłuszczowe.

Stopień podniesienia temperatury kontroluje technologia Real Time Thermal Feedback. Impulsowe Pole Magnetyczne oraz technologia VariPulse poprawiają krążenie krwi i limfy. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, przypomina masaż. W rezultacie można spodziewać się zmniejszenia obwodów partii ciała poddanych zabiegowi, pozbycia miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawy jędrności i redukcji cellulitu.

Pollogen Legend w Modelowaniu Sylwetki

Urządzeniem, które może pomóc w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej jest Pollogen Legend. Wykorzystano tu najnowsze technologie takie, jak: Voluderm Hybrid Energy (HE), TriPollar Dynamic Muscle (DMA) oraz TriFractional. Fale radiowe podgrzewają tkanki, w tym tkankę tłuszczową, co skutkuje jej redukcją.

Pollogen LEGEND – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladki zobacz film
zabieg na łydki
zobacz film
zabieg na brzuch
zobacz film
zabieg na ramiona
zobacz film
Szczegóły zabiegu Pollogen LEGEND – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Jeśli nie wiesz, jakie zabiegi wybrać – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem z naszej placówki. Zadzwoń i umów się.

Zabieg Maximus

Przy pomocy sprzętu Pollogen Legend wykonać można zabieg Maximus. Podczas zabiegu wykorzystuje się tripolarną falę radiową, dzięki czemu tkanka podskórna podgrzewana jest aż do 60˚C. Podczas zabiegu dochodzi do upłynnienia tkanki tłuszczowej. Innowacyjna technologia aktywuje też mięśnie, co wspomaga szybsze usuwanie lipidów.

Karolina Formela kosmetologMaximus to innowacyjne urządzenie działające na czterech poziomach ludzkiej tkanki – naskórka, skóry właściwej, tkanki tłuszczowej oraz mięśni. Kompleksowe działanie to zasługa połączenia wiodących technologii: TriPollar Dynamic Muscle (DMA) oraz TriFractional – mówi Karolina Formela, kosmetolog

Maximus™ – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladki zobacz film
zabieg na łydki
zobacz film
Szczegóły zabiegu Maximus – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Karboksyterapia

Nadmiar tkanki tłuszczowej usuniemy także przy pomocy karboksyterapii Reology2. To urządzenie najnowszej generacji, dzięki któremu pozbędziemy się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów. Poza modelowaniem sylwetki, zabieg daje też dodatkowe korzyści – ujędrnienie skóry i odmłodzenie jej. Cała procedura polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla, co przyśpiesza przepływ krwi, umożliwia rozbicie tłuszczów i przyśpiesza metabolizm komórkowy. Dzięki temu redukowana jest tkanka tłuszczowa, a skóra staje się jest ona jędrniejsza, gładsza, bardziej napięta i aksamitna.

natalia cholak kosmetologPacjenci niejednokrotnie są zaskoczeni efektami zabiegu karboksyterapii. Pozytywnie zaskakuje ich nie tylko redukcja tkanki tłuszczowej, ale też dodatkowe korzyści w postaci poprawy kondycji skóry. ~ powiedziała Natalia Cholak, kosmetolog

Karboksyterapia Reology 2 – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladki zobacz film
zabieg na piersi
zobacz film
zabieg na dłonie zobacz film
zabieg na brzuch
zobacz film
zabieg na ramiona
zobacz film
Szczegóły zabiegu Karboksyterapia Reology 2 – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Bezpłatne Konsultacje przed zabiegiem

Clinica Cosmetologica oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji przed zabiegiem. Podczas wizyty specjalista dokonuje indywidualnego doboru zabiegu, jego intensywności oraz ilości wizyt. Opracowanie szczegółowego planu terapii, dostosowanych do konkretnego przypadku, daje możliwość wypracowania najlepszych rezultatów.

Interesuje Cię modelowanie sylwetki?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas umówisz zabiegi modelujące sylwetkę.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Domowe sposoby czy zabiegi?

Podstawową metodą na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej jest dieta, ale też sport. Połączenie tych dwóch elementów daje możliwość pozbycia się nadmiaru kilogramów. To nie tylko ogólne wysmuklenie, ale w wielu przypadkach również ujędrnienie całego ciała. Wiele osób jednak ma problem z niektórymi partami ciała. I choć sylwetka jest smukła w większości obszarów, to w jednej partii obserwuje się nadmiar tkanki tłuszczowej.

Częstym problemem jest zwiększona warstwa tkanki tłuszczowej na brzuchu. Nawet gdy ogólnie ciało jest zadbane, a wręcz lekko umięśnione, może dojść do takiej sytuacji. Oczywiście, taki przerost tkanki tłuszczowej może pojawić się w wielu miejscach, również poza brzuchem. Mogą być to uda, łydki, boczki, ale też plecy, czy ramiona. Najczęściej wynika to z indywidualnych skłonności do gromadzenia lipidów w danym obszarze.

Najczęściej pozbycie się takich miejscowych nadmiarów lipidów jest niezwykle trudne, a dla wielu osób wręcz niemożliwe. Wtedy szczególnie warto skorzystać z zabiegów. Mają one bowiem na celu nie tylko odchudzenie, co właśnie wymodelowanie sylwetki. Takie zabiegi działają punktowo i bezpośrednio na tkankę tłuszczową, umożliwiając jej intensywną redukcję.

Kompleksowa walka z nadmiarem tkanki tłuszczowej

Jeżeli chcemy skutecznie zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, ważne jest, aby łączyć zdrowy tryb życia z zabiegami. Sama dieta i aktywność fizyczna często nie są w stanie zredukować miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Z drugiej zaś strony stosując jedynie zabiegi, efekty będą mniej zadowalające oraz krótkotrwałe. Dlatego chcąc uzyskać najlepsze rezultaty, warto łączyć zdrowe nawyki ze specjalistycznymi zabiegami.

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: