Powiększanie Ust Gdańsk - Przed i Po. Cena Zabiegu.
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Kwas hialuronowy RestylanePowiększanie ust to wciąż jeden z najpopularniejszych zabiegów w gabinetach kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Czasem korekta kształtu i rozmiaru warg może zupełnie zmienić proporcje twarzy, sprawiając, że będzie wyglądać bardziej proporcjonalnie. Najskuteczniejszą metodą są iniekcje z wypełniaczy.

Wypełnianie ust

Zabiegi przy użyciu wypełniaczy
Cena: sprawdź cennik
Czas zabiegu: 20 min
Znieczulenie: Znieczulenie „stomatologiczne”/ krem znieczulający
Zdolność do pracy: Tak
Czas utrzymania się efektów: 9-12 miesięcy
Wskazania do zabiegu

 • wykonać wypełnienie ust,
 • poprawić kontur ust,
 • wymodelować usta,
 • powiększyć usta,
 • poprawić jędrność ust.
Przeciwwskazania

 • ciąża i karmienie piersią,
 • stany zapalne oraz infekcje w obszarze zabiegowym,
 • nowotwory,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • uczulenie oraz nadwrażliwość na wypełniacze,
 • skłonność do powstawania bliznowców.
Interesuje Cię powiększanie ust?
Umów konsultację z naszym specjalistą.
Zadzwoń

+48 513 35 00 82

Powiększanie ust

Najskuteczniejszą metodą powiększania ust jest iniekcyjne podawanie wypełniaczy. To substancje, które naturalnie występują w skórze. Odpowiadają między innymi za odpowiedni poziom nawilżenia, a także jędrność i gładkość. Dlatego też bardzo często stanowią główny składnik kosmetyków nawilżających i przeciwzmarszczkowych.

Ciekawostka: Zobacz wpis i efekty zabiegu powiększania ust na blogu p. Sylwii: ShinySyl (kliknij i otwórz wpis na blogu)

Wypełniacze mają wiele zastosowań w nowoczesnej kosmetologii. Stosuje się je również do powiększania ust. Ampułka z tą substancją zostaje wstrzyknięta za pomocą specjalnej igły. Dobry specjalista jest w stanie optymalnie dobrać ilość podanego preparatu, dzięki czemu można uzyskać widoczne, ale wciąż naturalne efekty.

Zabieg można dostosować do indywidualnych potrzeb. Większość ludzi nie ma idealnie symetrycznych warg, a umiejętne zaaplikowanie substancji pomaga znacznie skorygować wszelką asymetrię.

Powiększanie ust za pomocą wypełniaczy ma jeszcze jedną ważną zaletę. Mamy tu do czynienia z naturalną i bezpieczną substancją, która stopniowo się wchłania. Efekty utrzymują się najczęściej około roku.

Do wykonania zabiegów wykorzystuje się ampułkę kwasu Juvederm o pojemności 0,55ml lub 1,1 ml lub też ampułkę kwasu Restylane o pojemności 1ml. Im więcej preparatu zostanie podane, tym większa objętość ust. Ilość podanego wypełniacza zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, ale też od początkowego rozmiaru i kształtu warg.

Zarówno Juvederm, jak i Restylane to nowoczesne preparaty zawierające naturalny wypełniacz. Różnią się nieco konsystencją i teksturą. Juvederm jest nieco bardziej płynny, a Restylane bardziej spoisty. W zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, lekarz dobierze najlepszy preparat.

Wskazania

Podsumowując, wskazaniami do wykonania takiego zabiegu są:

 • chęć wypełnienia ust,
 • powiększenie ust,
 • wymodelowanie ust (korekcja asymetrii),
 • potrzeba poprawy konturu ust,
 • poprawa jędrności ust.

Przeciwwskazania

Tak jak w przypadku wszystkich zabiegów, również w tym przypadku istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania, a są to między innymi:

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • nowotwory skóry,
 • infekcje i stany zapalne w okolicy zabiegowej,
 • uczulenie lub nadwrażliwość na wypełniacze,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • skłonność do powstawania bliznowców.

Efekty

Zabiegi z użyciem wypełniaczy są najbardziej efektywnym sposobem na poprawę rozmiaru i kształtu ust. Rezultaty utrzymują się przez około rok!
Warto pamiętać, że zastrzyki to nie tylko powiększanie, ale również sposób na korekcję asymetrii ust. Takie zabiegi doskonale sprawdzają się w przypadkach, gdy jedna warga jest znacznie mniejsza albo też nierówna. Tak naprawdę większość osób ma niesymetryczne wargi. Zabiegi z wypełniaczami doskonale korygują takie różnice.

Naturalne powiększanie ust

Wiele osób próbuje domowych metod na powiększanie ust. W internecie znaleźć można szereg porad, a niektóre są naprawdę dość osobliwe. Zacznijmy od tego, że nie istnieje niezabiegowa metoda na trwałe zwiększenie rozmiaru warg. Wszystkie przytaczane sposoby pozwalają na uzyskanie efektów, które utrzymują się co najwyżej kilka godzin.

Jednym ze sposobów są specjalne, domowe wcierki. Najczęściej jest to mieszanka jakiegoś olejku oraz mielonego cynamonu lub pieprzu cayenne. Są to składniki, które drażnią tkankę, powodując jej błyskawiczne opuchnięcie i zaczerwienienie. Cały proces jest nieprzyjemny, bolesny, usta są czerwone, podobnie skóra wokół nich, a efekt utrzymuje się chwilę.

Wiele osób decyduje się na makijaż powiększający usta. Polega on na lekkim obrysowaniu warg, wykraczając poza ich naturalną linię i wypełnienie matową pomadką. Błyszcząca odbija światło i zaznacza załamanie, przez co widać gdzie usta się kończą.

Istnieje wiele sposobów na powiększenie ust. Jednakże tylko dzięki zabiegom z zastosowaniem wypełniaczy można cieszyć się efektami przez dłuższy czas. Najważniejsze to wybrać odpowiednią placówkę, gdzie powiększanie ust zostanie wykonane prawidłowo, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i uwarunkowań.

Interesuje Cię powiększanie ust?
Umów konsultację z naszym specjalistą.
Zadzwoń

+48 513 35 00 82

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: