HIFU GDYNIA - Ultraformer III.
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

ultraformer III - hifuUltraformer III HIFU jest sposobem na nieinwazyjny lifting bez użycia skalpela. Można go przeprowadzić bezpiecznie praktycznie na całym ciele, nawet na tak delikatnych miejscach jak twarz i szyja. HIFU to zabieg bezbolesny, do którego nie trzeba się w szczególny sposób przygotowywać, czy wdrażać specjalnej pielęgnacji po jego przeprowadzeniu. Zabiegowi Ultraformer III HIFU można się poddawać w każdym czasie, bez względu na porę roku.

HIFU bazuje na technologii fal ultradźwiękowych, które napinają skórę poprzez skrócenie włókien kolagenowych oraz inicjują syntezę nowych włókien. W efekcie skóra jest lepiej ujędrniona, elastyczniejsza i gęstsza.

Ultraformer III – Zobacz nasz film

Ultraformer III – podstawowe informacje
Cena: sprawdź cennik
Czas zabiegu: 30-120 min
Znieczulenie: nie
Zdolność do pracy: tak
Sugerowana seria: 1 zabieg
Czas utrzymania się efektów: 2 lata

WSKAZANIA DO ZABIEGU HIFU:

  • zmarszczki,
  • opadający owal twarzy,
  • wiotka skóra twarzy i ciała,
  • podwójny podbródek,
  • luźna skóra po gwałtownej utracie kilogramów,
  • mało jędrna skóra,
  • potrzeba liftingu twarzy, szyi lub ciała.

PRZECIWWSKAZANIA DO HIFU:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • choroby nowotworowe,
  • infekcje i choroby skóry w miejscu poddawanym zabiegowi.

EFEKTY HIFU Ultraformer III

Końcowe rezultaty można zaobserwować około 2-3 miesiące po ostatnim zabiegu. Skóra jest lepiej napięta i wyraźnie ujędrniona.

Zobacz Efekty i relację z zabiegu u vlogerki VLOGLOLA

Zdjęcia PRZED i PO

Hifu efekty zabiegu Ultraformer brzuch Hifu efekty zabiegu Ultraformer zmarszczki Hifu efekty zabiegu Ultraformer bruzdy

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Nie musisz nic robić przed zabiegiem.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

Skóra po zabiegu nie wymaga specjalnej pielęgnacji.

CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO ZABIEGU?

Zabieg jest niebolesny, dlatego nie stosuje się znieczulenia. Skóra bezpośrednio po zabiegu może być zaczerwieniona, co ustępuje po kilku godzinach. Rzadko pojawia się tkliwość w miejscu zabiegowym, przemijająca w ciągu kilku godzin.

WIĘCEJ O ZABIEGU ULTRAFORMER III HIFU

Ultraformer III liftinguje twarz i ciało bez naruszania tkanek, jak ma to miejsce przy chirurgicznych metodach. Opiera się na działaniu ultradźwięków, wzmagających produkcję naturalnego kolagenu. Prowadzi do znacznego ujędrnienia skóry. Zabieg nie boli i można mu się poddawać przez cały rok.

W czasie zabiegu do powierzchni skóry przykładana jest głowica wysyłająca ultradźwięki. Przenikają one do głębszych warstw tkanek, skracają odległości między nimi i obkurczają. Głębokość, na jaką docierają fale ultradźwiękowe jest regulowana (1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 9 mm), co umożliwia precyzyjne dostosowanie parametrów w zależności od potrzeb.

HIFU – NOWOCZESNA TECHNOLOGIA SKONCENTROWANYCH ULTRADŹWIĘKÓW O WYSOKIM NATĘŻENIU

Nazwa HIFU to skrót pochodzący od zastosowanej w zabiegu technologii – High Intensity Focused Ultrasound. Z początku technologią tą posługiwano się w medycynie, do leczenia zmian nowotworowych. Obecnie HIFU wykorzystywane jest w zabiegach medycyny estetycznej urządzeniem Ultrafomer III. Skupiona fala ultradźwięków wywołuje efekt termiczny na kilku poziomach tkanek (skóra, tkanka tłuszczowa, mięśnie). Powoduje to ich obkurczenie oraz powstanie mikroskopijnych uszkodzeń w obrębie skóry, pobudzających jej odnowę. Uzyskiwana jest poprawa jędrności i elastyczności skóry.

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: