DEPILACJA LASEROWA Gdańsk. VECTUS™ --- PROMOCJA ---
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Zabieg wykonuje
kosmetolog

Vectus - depilacja laserowaDepilacja laserowa jest najlepszym rozwiązaniem na pozbycie się włosów na skórze. Vectus posiada specjalną głowicę chłodzącą, która poprawia komfort podczas zabiegu.

Laser Vectus™ – podstawowe informacje
Cena: sprawdź cennik
Czas zabiegu: od 5 do 30 minut
Znieczulenie: nie
Zdolność do pracy: tak
Sugerowana seria: 4 do 6 zabiegów
Czas utrzymania się efektów: trwałe
Interesuje Cię depilacja laserowa?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi laserem Vectus.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Wskazania do zabiegu

Depilacja laserem diodowym Vectus™ może być wykonana zarówno ze wskazań estetycznych, jak i medycznych (nadmierne owłosienie w przebiegu rozmaitych chorób). Zdecydowanie częściej wykonywana jest w celu poprawienia wyglądu, a co za tym idzie – także samopoczucia. Jest też higieniczna, bo pozwala na usunięcie włosów, na których gromadzą się bakterie. Depilacja laserowa laserem medycznym Vectus jest również zalecana przez lekarzy przy zapaleniu mieszków włosowych czy też przy wrastających włoskach po depilacji innymi metodami.

Przeciwwskazania

Ciąża, karmienie piersią, niezaleczone infekcje skóry (wirusowe, bakteryjne, grzybicze), choroby pęcherzowe skóry, świeża opalenizna, podrażnienie skóry, doustna terapia retinoidami, skłonność do przebarwień i bliznowców, bielactwo, łuszczyca. Przyjmowanie antybiotyków oraz ziół fotouczulających (np. rumianek, dziurawiec, skrzyp, nagietek).

Laser Vectus™ – Jak wygląda zabieg?
Depilacja laserowa Gdańsk – zabieg na całym ciele zobacz film

Efekty

Laser Vectus™ usuwa 95% owłosienia z obszaru objętego zabiegiem. Pozostałe 5% to włosy, które w trakcie zabiegów nie były w fazie wzrostu. Mogą, ale nie muszą pojawić się w ciągu roku od zakończenia kuracji. Bardzo łatwo jest je usunąć – wystarczy jeden zabieg. W celu osiągnięcia maksymalnego efektu wystarcza seria 4, niekiedy 6 zabiegów, które powtarza się co 4-10 tygodni. Są one całkowicie bezpieczne. Zajmuje to kilka do kilkunastu minut, nawet jeśli usuwane są włosy z całych pleców. Efekt zabiegów jest trwały. W uzasadnionych przypadkach gwarantujemy również bezpłatne konsultacje ze specjalistami dermatologami.

Laser Vectus otrzymał nagrodę Prix de Beauté w kategorii „Odkrycie Roku”

Jak przygotować się do zabiegu?

  • Dzień przed zabiegiem lub w dniu zabiegu należy zgolić włoski w wybranej okolicy maszynką.
  • Obszar skóry, który ma być poddany depilacji laserowej, nie może być podrażniony ani przesuszony. Jeśli skóra jest w słabej kondycji, należy odpowiednio ją nawilżyć najpóźniej dzień przed zabiegiem.
  • Cztery tygodnie przed depilacją laserową nie wolno włosków wyrywać woskiem, depilatorem, ani pęsetą.
  • W miejscu planowanej depilacji, nie wolno stosować kremów z kwasami owocowymi, witaminą A, witaminą C, przed 4 tygodnie przed zabiegiem.
  • Tydzień przed zabiegiem nie należy przyjmować leków fototoksycznych i fotoalergicznych, ani pić ziół o takim działaniu (nagietek, dziurawiec, herbata Figura 1, 2).

Pielęgnacja po zabiegu:

  • Przy podrażnieniu skóry, należy myć się delikatnymi produktami, można stosować łagodzące kremy, np. Bepanten, Alantan, Panthenol.
  • W depilowanym obszarze nie używać dezodorantów, antyperspirantów, perfum; skórę osuszać delikatnie, bez pocierania.
  • Przez 4 tygodnie po zabiegu nie można się opalać, warto w tym czasie używać kremów z wysokim filtrem UVA.
  • Należy również unikać korzystania z basenu i sauny.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Zaczerwienienie lub/i delikatny obrzęk obszaru skóry poddanego depilacji, który może utrzymywać kilka godzin lub – maksymalnie – 3 dni.

PROMOCJA – 10% dla Ciebie i osoby towarzyszącej

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z zabiegów depilacji laserowej wraz z przyjacielem/przyjaciółką/rodziną. Jeśli tego samego dnia przyjdziecie we 2 lub więcej osób, każda osoba otrzyma dodatkowe 10% rabatu od ceny zabiegu lub pakietu!

Cennik

Sprawdź cennik
Zabiegi na raty: Istnieje możliwość podziału kwoty za zabiegi na dogodne raty, wysokość i liczba rat jest ustalana z kosmetologiem. Zapraszamy!

Jak wygląda depilacja laserowa w Gdańsku w naszej placówce?

Galeria zdjęć

Depilacja laserowa bikini, piersi

Depilacja laserowa brzucha

Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa pleców

Depilacja laserowa pośladków

Depilacja laserowa rąk

Depilacja laserowa szyi i karku

Więcej o zabiegu:

Laser Vectus™ to najnowocześniejszy sprzęt do depilacji laserowej. Wszystko odbywa się automatycznie, więc nie występuje ryzyko jakichkolwiek skutków ubocznych. Depilacja laserowa jeszcze nigdy nie była tak skuteczna i szybka. Usuwanie nadmiernego owłosienia, depilacja laserowa laserem Vectus™, jest mało bolesna. Jeśli masz przykre doświadczenia z innych metod laserowej depilacji – koniecznie przyjdź do nas i przekonaj się jak skuteczna, szybka i komfortowa może być nowoczesna depilacja laserowa! Gdańsk jako pierwsza pod szyldem Clinica Cosmetologica zaprasza wszystkich pacjentów na depilację w nowo otwartych placówkach!

Laser diodowy Vectus™ to efekt pracy naukowców z Harvard University. Przez lata opracowywali i testowali laser o długości fali 810 nm, który działa dzięki fototermolizie selektywnej. Jego światło wnika w głąb skóry, co pozwala na przeniknięcie do aktywnej melaniny. Dzięki temu można tak wpłynąć na komórki barwnikowe mieszka włosowego, by włosy nie były już nigdy zdolne do wzrostu.

Laser Vectus™ opiera się na zaawansowanych i opatentowanych technologiach. Jego sercem jest inteligentny czytnik Skintel, który mierzy poziom aktywnej melaniny w skórze. Na podstawie tych pomiarów obliczana jest moc lasera, co jest gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności. Nie ma bowiem możliwości pomyłki, a natężenie wiązki laserowej pozwala na wykonanie zabiegu z maksymalnym zaangażowaniem przy braku jakichkolwiek dolegliwości u pacjenta. Ponadto technologia Photon Recycling, zapewnia dodatkowo wykorzystanie światła odbitego przez skórę. Nie ma przy tym możliwości oparzenia, nad czym czuwa zaawansowany system chłodzenia Advanced Contact Cooling.

FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi dotyczące depilacji laserowej Vectus

Jaki laser do depilacji będzie najlepszy?

Vectus to najskuteczniejszy laser do depilacji. Co więcej, jest nie tylko efektywny, ale też bezpieczny i komfortowy dla pacjentów. Ten laser diodowy, którego sercem jest technologia fototermolizy selektywnej, to efekt wieloletniej pracy zespołu naukowców z Harvard University.

Ile kosztuje depilacja laserowa Vectus?

Cena depilacji zależy od kilku czynników – przede wszystkim obszaru zabiegowego. Należy też pamiętać, że całkowity koszt kuracji zależy od ilości koniecznych wizyt, co jest indywidualną kwestią. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem!

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Depilacja laserem Vectus jest całkowicie bezpieczna. Depilacja Vectus wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, jak czytnik melaniny Skintel (ograniczający ryzyko zastosowania zbyt dużej mocy), czy system Advanced Contact Cooling (zapobiegający poparzeniom).

Depilacja laserowa – od jakiego wieku można ją wykonywać?

Depilacja laserowa może zostać wykonana u każdej osoby, u której pojawiło się już stałe owłosienie na ciele – po okresie dojrzewania.

Jak przygotować się do depilacji laserowej?

Kilka tygodni wcześniej nie można się opalać, stosować kosmetyków brązujących, a także stosować środków o działaniu fotouczulającym. Konieczne jest zadbanie o to, aby skóra nie była podrażniona i przesuszona. W dniu wizyty, lub dzień wcześniej, należy ogolić obszar zabiegowy jednorazową maszynką.

Czy można skorzystać z darmowych konsultacji przed zabiegiem?

W Clinica Cosmetologica oferujemy możliwość skorzystania z darmowych konsultacji przed zabiegami. Podczas takiej wizyty kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad, ogląda skórę i upewnia się, że nie ma żadnych przeciwwskazań. Następnie ustala ilość i częstotliwość zabiegów.

Depilacja laserowa – jak wygląda zabieg?

Do skóry przykładany jest czytnik Skintel, którą wykonuje się pomiar poziomu aktywnej melaniny. Następnie miejsce przy miejscu przykładana jest głowica lasera, którą wykonuje się kolejne strzały.

Czy depilacja laserowa boli?

Ból podczas depilacji laserowej to bardzo subiektywna kwestia. Dla wielu osób to bezbolesny proces. Podczas strzałów lasera można odczuwać ukłucia. Zazwyczaj jest to mniej nieprzyjemne niż depilacja woskiem. Dla zwiększenia komfortu podczas zabiegu – można zastosować krem znieczulający.

Ile trwa depilacja laserowa?

Czas trwania zabiegów zależy przede wszystkim od obszaru ciała, na jakim działamy. Depilacja laserem Vectus jest bardzo szybka, dla przykładu zabieg na pachy to około 15 minut, zaś depilacja nóg może trwać do 30 minut.

Depilacja laserowa – ile zabiegów trzeba wykonać, żeby pozbyć się owłosienia?

Ilość zabiegów koniecznych do usunięcia włosów zależy od intensywności owłosienia oraz obszaru ciała. Standardową ilością jest 6 – 8 wizyt.

Czy po depilacji laserowej pojawiają się podrażnienia?

Po depilacji laserowej może pojawić się zaczerwienienie oraz delikatne podrażnienie. Znikają one najczęściej w przeciągu kilku godzin, maksymalnie (w nielicznych przypadkach) po 3 dniach.

Jakie kremy po depilacji laserowej należy stosować, żeby zredukować podrażnienia?

Po depilacji laserowej zaleca się stosowanie kremów łagodzących, jak Bepanten, Alantan lub Panthenol.

Depilacja laserowa – czego nie wolno robić po zabiegach?

Po zabiegach należy unikać wszelkich czynników drażniących. Przez kilka dni nie wolno korzystać z basenu i sauny. Przez około 4 tygodnie nie można poddawać się nadmiernej ekspozycji na słońce. Jeżeli depilację przeprowadzono w okolicy pach, to w dniu wizyty nie wolno stosować dezodorantu.

Czy depilacja laserowa jest skuteczna?

Depilacja laserem Vectus to najskuteczniejsza metoda usuwania niechcianego owłosienia. Po wykonaniu serii zabiegów usuwa się 95% włosów. Pozostałe 5% stanowią te, które podczas wizyt nie znajdowały się w fazie wzrostu. Pojawić mogą się w ciągu roku od ostatniej depilacji. Nie stanowią one jednak problemu – usuniemy je podczas jednej, dodatkowej wizyty. Po zakończeniu całej serii włoski nie odrastają.

Poczytaj więcej:

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy promocyjne ceny. Promocja jest ograniczona czasowo.

Zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją
pod numerem +48 791 604 604

Depilacja Laserowa Gdańsk – sprawdź ceny w Clinica Cosmetologica

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: