Zamykanie Naczynek Gdańsk, Gdynia - laserowe usuwanie naczynek na twarzy.
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Laserowe zamykanie naczynek – usuwanie rozszerzonych naczynek na twarzy

Rozszerzone naczynka na twarzy można zniwelować przy pomocy specjalistycznych zabiegów zamykania naczynek. W tym wypadku najlepiej sprawdzą się takie rozwiązania, jak: laser Quadrostar Pro Yellow, laser VariLite 532 nm. oraz VariLite 940 nm., Harmony XL PRO Dye-VL.

Quadrostar Pro Yellow VariLite 532 nm VariLite 940 nm Harmony XL PRO Dye-VL
Wskazania
 • Rozszerzone naczynka na ciele i twarzy
 • rumień
 • trądzik różowaty
 • Zamykanie naczynek na twarzy, dekolcie, szyi, nogach
 • Trądzik różowaty
 • rumień na twarzy
 • pajączki na twarzy i ciele
 • Rozszerzone naczynka na twarzy i ciele
 • sińce pod oczami
 • trądzik różowaty
Czas zabiegu
 • 30-60 min
 • Do 60 min
 • Do 60 min
 • 15-60 minut
Czas utrzymywania się efektów
 • trwale lub indywidualnie
 • Trwale lub indywidualnie
 • trwale lub indywidualnie
 • trwale lub indywidualnie
Sugerowana seria
 • 1-5 zabiegów
 • 2-6 zabiegów
 • 2-6 zabiegów
 • 3-4 zabiegów
Czy chcesz pozbyć się rozszerzonych naczynek na twarzy?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Efekty – przed i po zabiegach

Skuteczne zabiegi zamykania naczynek – laser Varilite

Laser VariliteJednym z popularniejszych rozwiązań jest laserowe zamykanie naczynek na twarzy.
W tym celu doskonale sprawdza się diodowy laser VariLite 532 nm. i 940nm. Przy jego pomocy można zarówno obkurczyć rozszerzone naczynka, jak i wykonać zamykanie popękanych naczynek.

Karolina Formela kosmetologLaserowe usuwanie naczynek daje bardzo dobre efekty. Podczas zabiegu wiązka lasera pochłaniana jest przez oksyhemoglobinę, co umożliwia nagrzanie interesującego nas naczynka, w wyniku czego zostaje ono zamknięte i obkurczone. Co bardzo istotne, jest to proces całkowicie bezpieczny, gdyż laser działa tylko na naczynko, które poddajemy zabiegowi. Nie dochodzi do podrażnienia otaczających go tkanek. Zamykanie naczynek laserem VariLite można wykonywać zarówno na twarzy, jak i dekolcie, szyi, a także nogach. – mówi Karolina Formela, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Laser VariLite – Jak wygląda zabieg?
Cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Laser Quadrostar Pro Yellow na rozszerzone naczynka

QuadroStar Pro YellowJednym z najnowszych rozwiązań, stosowanych w przypadku rozszerzonych i pękających naczynek jest zabieg Quadrostar Pro Yellow. Laser działa na oksyhemoglobinę – dociera do źródła problemu, nie powodując podrażnień.

Harmony XL PRO Dye-VL na zmiany naczyniowe

Laser Harmony XL PROW zakresie laserowej redukcji rozszerzonych naczynek, wykorzystuje się również Harmony XL PRO Dye-VL. Jest to sprzęt, dzięki któremu można pozbyć się drobnych zmian naczyniowych i rumienia na twarzy. Podczas zabiegu laser silnie, ale w bardzo krótkim czasie, działa na naczynka, powodując ich uszczelnienie. Jest on jednocześnie całkowicie bezpieczny dla wrażliwej skóry.

Harmony XL PRO Dye-VL – Jak wygląda zabieg?
Cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Jeśli nie wiesz, jakie zabiegi wybrać – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem z naszej kliniki. Zadzwoń i umów się.

BEZPŁATNE Konsultacje przed zabiegiem

Dobór odpowiedniego zabiegu do indywidualnego przypadku ma ogromne znaczenie. Dlatego też w Clinica Cosmetologica można skorzystać z bezpłatnych konsultacji, podczas których specjalista wybierze najlepsze rozwiązanie, dostosowane do przyczyn występowania problemu oraz innych zmiennych. Dzięki temu przeprowadzony zabieg będzie skuteczniejszy, a efekty długotrwałe.

Czy chcesz pozbyć się rozszerzonych naczynek na twarzy?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Skąd się biorą widoczne naczynka?

Naczynka stają się widoczne, gdy rozszerzają się lub pękają. Dzieje się tak, kiedy naczynka są słabe, mało elastyczne i mają tendencję do kruszenia. Przyczyn takiej sytuacji może być wiele, ale w znacznej większości należy ich upatrywać w predyspozycjach genetycznych. Częściej pojawiają się u osób ze skórą cienką, bardzo jasną i wrażliwą, jednakże nie jest to bezwzględna reguła.

U osób, które mają tendencję do uwidaczniania się naczynek, stan skóry może ulegać pogorszeniu w wyniku kilku czynników. Mogą być to wahania hormonów, spożywanie gorących i ostrych pokarmów, a także poddawanie skóry ekstremalnym temperaturom (opalanie, upały, mróz).

Domowe sposoby kontra zabiegi zamykania naczynek

Na rynku znaleźć można wiele preparatów przeznaczonych do pielęgnacji cery naczynkowej. Część dermokosmetyków zawiera składniki aktywne, które wzmacniają naczynka i zapobiegają ich uszkadzaniu. Nie są one jednak w stanie naprawić istniejących uszkodzeń. W takich przypadkach sprawdzają się zabiegi, które działają na głębokie warstwy skóry, bezpośrednio na naczynka.

Kompleksowe działanie

Nie oznacza to jednak, że można zrezygnować ze stosowania takich preparatów. Wręcz przeciwnie! Dzięki stosowaniu kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji cery naczynkowej efekty zabiegów będą lepsze i dłużej będą się utrzymywać. W ten sposób zapobiegniemy pękaniu i rozszerzaniu się naczynek w przyszłości.

Z cerą naczynkową zmagają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku. Jednym z następstw tej przypadłości jest pojawienie się rozszerzonych i popękanych naczyń włosowatych, które permanentnie widoczne są na skórze. Obserwowane są zarówno w postaci pojedynczej czerwonej linii, jak i w postaci kilku linii, które tworzą charakterystyczną siatkę.

Przypadłość ta stanowi defekt estetyczny, który dość trudno usunąć domowymi sposobami. Nawet jedno pęknięte naczynko na twarzy potrafi stanowić spory problem i przyczynę kompleksów. Rozszerzone naczynka na twarzy można jednak zlikwidować przy pomocy zabiegów dermatologicznych jak i profesjonalnej kosmetologii.

Zamykanie naczynek na twarzy przy pomocy nowoczesnego lasera VariLite

Rozszerzone naczynka na twarzy, inaczej określane jako teleangiektazje, to trwale rozszerzone naczynia włosowate, które prześwitują przez naskórek i tworzą czerwoną, rzadziej niebieską siatkę. Rozszerzone naczynka mogą dotyczyć każdej osoby, jednak szczególnie narażone są pacjenci z delikatną, cienką i wrażliwą cerą. Najczęściej charakterystyczne pajączki pojawiają się w okolicy policzków, nosa i brody.

Czy chcesz pozbyć się rozszerzonych naczynek na twarzy?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: