Olivia Komorowska - Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski Gdańsk
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Dr n. med.Olivia Komorowska

Olivia Komorowska jest doktorem nauk medycznych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w dermatologii oraz wenerologii. W 2008 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2009 roku rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Kinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej w Gdańsku.

Doświadczenia kliniczne łączy z osiągnięciami naukowymi od samego początku kariery. Już tuż po studiach była wykładowcą Akademii Medycznej.

Od wielu lat jest także cenionym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jej prace oraz publikacje są cytowane w fachowej prasie medycznej. Bierze też udział w międzynarodowych konferencjach oraz sympozjach, najczęściej jako aktywny ich uczestnik.

Skupia się jednak przede wszystkim na dermatologii klinicznej, zabiegowej oraz estetycznej. Gruntowna wiedza, która nieustannie jest poszerzana, pozwala jej zapewniać pacjentom pełen komfort, dobór odpowiedniej terapii i wdrożenie skutecznego leczenia. Łatwość nawiązywania kontaktu oraz holistyczne podjęcie do pacjentów, sprawiają, że pacjenci polecają ją zwłaszcza w najtrudniejszych przypadkach, gdy schorzenie jest przewlekłe lub trudne do wyleczenia.

Olivia Komorowska ukończyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń, m.in.: „Atopowe Zapalenie Skóry – rozpoznawanie i leczenie”, „Grzybice skóry i błon śluzowych”, „Trądzik pospolity- fakty i mity”, „Choroby skóry i skórne manifestacje chorób układowych”.

Zdobyła wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. stypendium Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego CEEDVA School na udział w szkoleniach w Bułgarii, otrzymała również nagrodę Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego za zaangażowanie w tworzenie rejestru chorych na łuszczycę POLBIO, a także nagrodę naukową zespołową Rektora Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego za badania nad rzadkimi schorzeniami dermatologicznymi. Regularnie publikuje w czasopismach branżowych po polsku i angielsku.

dr Olivia Komorowska