Zabiegi po Ciąży. Brzuch, rozstępy, ciało po ciąży. DARMOWA konsultacja.
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Zabiegi po ciąży

Ciało po ciąży ulega wielu zmianom. Nagłe zmiany wagi, ale też zmiany w gospodarce hormonalnej, a także wiele innych czynników mocno odbijają się na całym organizmie oraz wyglądzie ciała. Wiele pań ma problem z powrotem do wagi sprzed ciąży, walczą z wiotką skórą, cellulitem, rozstępami, wypadaniem włosów oraz z drugiej strony zbyt szybko rosnącymi włoskami na ciele. Zmienia się też cera – pojawić mogą się pękające naczynka i suchość. Skóra szarzeje, pojawiają się worki i cienie pod oczami. Zamiast popadać w kompleksy, zrób coś dla siebie i zwalcz wszystkie te problemy! Na szczęście jest to możliwe.

Jak pozbyć się problemów ze skórą po ciąży?

Najlepiej zadziałają zabiegi kosmetologiczne, dzięki którym pozbędziemy się dolegliwości, z którymi najczęściej zmagają się młode mamy. Nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, wiotką skórę, rozstępy, wypadanie włosów, szarość cery, worki i cienie pod oczami, rozszerzone naczynka oraz nadmierne owłosienie zwalczymy dzięki takim innowacyjnym zabiegom, jak: depilacja laserowa Vectus, Venus Legacy, Icoone, Cellu M6 Integral (Endermologia LPG), Maximus, Mezopen, Laser Palomar Emerge, Surgen, Ultraformer III, Laser Harmony, Mobilift M6, Karboksyterapia Reology2, GeneO+, głowica Hot-Cold, Dermapen 3, peelingi chemiczne, Acnelan, QuadroStar Pro Yellow, Laser VariLite, Ultradźwięki, Trichoskopia + Tricholab, Trichogram, mezoterapia osoczem oraz mezoterapia koktajlami odżywczymi.

Depilacja laserowa Vectus

Vectus - depilacja laserowaZmiana gospodarki hormonalnej prowadzi u niektórych pań do pojawienia się nadmiernego owłosienia. Rozwiązaniem tego problemu jest depilacja laserowa Vectus. Zabieg ten ma jeszcze jedną zaletę. Wiele młodych mam nie ma po prostu czasu na regularną depilację i golenie. Dzięki laserowej depilacji raz na zawsze można zapomnieć o włoskach!

Ultraformer III – HIFU

ultraformer III - hifuIstotną część zajmują zabiegi na brzuch po ciąży. Nadmiar wiotkiej skóry w tym obszarze, ale nie tylko, zlikwidujemy dzięki najnowszemu rozwiązaniu – Ultraformer III – HIFU. Wykorzystuje się tu zogniskowaną falę ultradźwiękową, która pobudza produkcję kolagenu, a w efekcie skóra jest gęstsza i napięta.

Karolina Formela kosmetologUltraformer III – HIFU to prawdziwa rewolucja w świecie kosmetologii. Zabiegi są niezwykle skuteczne, a jednocześnie komfortowe. Co więcej, wystarczy tylko jedna wizyta, a efekty utrzymują się aż do dwóch lat – mówi Karolina Formela, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Venus Legacy

Venus LegacyJeżeli interesują Cię zabiegi ujędrniające brzuch po ciąży, to odpowiedzią może być Venus Legacy. Dzięki temu rozwiązaniu zredukujemy cellulit, pozbędziemy się nadmiaru tkanki tłuszczowej i poprawimy jędrność skóry.

Kosmetolog Marta Włodarczyk - GdańskZastosowano tu takie technologie, jak: Multipolarna Fala Radiowa, Impulsowe Pole Magnetyczne, technologia VariPulse oraz Real Time Thermal Feedback. Co istotne, zaraz po zabiegu powrócić można do codziennych zadańmówi Marta Włodarczyk, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Icoone

IcooneKolejna propozycja to Icoone. Skutecznie pozbędziemy się dzięki niemu takich problemów jak cellulit, nadmiar skóry, czy nadmiar tkanki tłuszczowej. Działamy tu za pomocą podciśnienia, które pobudza tkanki. Istnieje możliwość wybrania jednego z trzech źródeł podciśnienia, co pomaga dostosować zabieg do indywidualnych potrzeb.

Karolina Formela kosmetologIcoone jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet po ciąży, ponieważ pobudza układ limfatyczny i krwionośny po przez drenaż limfatyczny całego ciała. – mówi Karolina Formela, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Endermologia LPG – Cellu M6 Integral

Endermologia LPG - sprzętPodczas zabiegu Cellu M6 Integral (Endermologia LPG) pozbędziesz się takich problemów, jak: namiar tkanki tłuszczowej, wiotka skóra, cellulit oraz rozstępy po ciąży. Zabiegi wykorzystują działanie specjalnej głowicy, która zasysa fałd skóry, a następnie stymuluje go przy pomocy dwóch rolek. Dzięki temu pobudzony jest proces rozkładu lipidów, drenaż limfatyczny oraz regeneracja włókien kolagenowych.

Mobilift

MobiliftCiekawym rozwiązaniem jest również Mobilift, dzięki któremu możemy ujędrnić skórę. Zabieg podobny jest nieco do Cellu M6 Integral, ale w tym wypadku na fałd skóry działają nie rolki, ale specjalne klapki.

Pollogen Legend: Maximus i Surgen

maximusJeżeli zastanawiasz się, jak dbać o brzuch po ciąży, to kolejną możliwością jest skorzystanie z zabiegów Pollogen Legend. Do wyboru mamy tu zabieg Maximus oraz Surgen. Oba zabiegi pobudzają włókna kolagenowe do regeneracji po przez RF, a co za tym idzie – walczymy z wiotką skórą po ciąży. Dzięki nim również skutecznie wymodelujemy sylwetkę.

Jakie inne zabiegi kosmetyczne po ciąży warto sprawdzić?

Dużą grupę stanowią zabiegi laserowe. Wymienić tu można Laser Palomar Emerge, Laser Harmony, Laser VariLite oraz QuadroStar Pro Yellow.

QuadroStar Pro YellowLaser Harmony oraz Palomar Emerge sprawdzi się w redukcji wiotkiej skóry, a laser Palomar Emerge dodatkowo w walce z rozstępami. QuadroStar Pro Yellow oraz Laser VariLite to doskonałe rozwiązanie na problemy z naczynkami – słabymi i rozszerzonymi. Po ciąży cera się zmienia i tendencja ta pojawić może się także u osób, które wcześniej nie borykały się z takimi dolegliwościami.

Dermapen/ Mezopen

DermapenKolejną propozycją są zabiegi Dermapen / Mezopen. Dzięki nim ujędrnimy skórę, a także zredukujemy cellulit i rozstępy. Wykorzystuje się tu specjalną głowicę z mnóstwem mikroigiełek, za pomocą których wprowadza się do głębokich warstw skóry składniki odżywcze.

Karboksyterapia Reology2

karboksyterapia reology2Ciekawym rozwiązaniem jest też Karboksyterapia Reology2. Polega ona na podskórnym i śródskórnym podaniu dwutlenku węgla, który przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, a także zmniejszenia cellulitu i rozstępów.

Geneo+

GeneoUjędrniająco i pobudzająco na skórę zadziała też zabieg Geneo+. To też świetne rozwiązanie dla młodych mam, które borykają się z szarą cerą oraz workami i obrzękami pod oczami. W wyniku wielu zmian, które następują w organizmie panie często skarżą się na suchość skóry i jej poszarzenie. Geneo+ polega na stymulowaniu powierzchni skóry za pomocą dwutlenku węgla – efektem jest złuszczanie wierzchniej warstwy naskórka. W efekcie w obszar zabiegowy wysyłana jest krew bogata w tlen, a skóra jest gładsza i lepiej odżywiona.

Hot – Cold

Napinająco na skórę zadziała też zabieg Hot-Cold. Dodatkowo zredukuje on worki i cienie pod oczami. Polega on na stymulowaniu skóry na przemian niską i wysoką temperaturą, co powoduje wzmocnienie naczynek oraz wzmocnienie skóry.

Acnelan

Peelingi chemiczne oraz zabieg Acnelan to rozwiązania na poszarzałą cerę, blizny oraz rozstępy. Powodują one złuszczanie skóry, usunięcie martwych komórek i pobudzenie produkcji nowych włókien kolagenu.

Trichoskopia / Trichogram

Część pań po ciąży boryka się z problemem wypadania włosów, co najczęściej stanowi efekt zaburzeń gospodarki hormonalnej. W celu określenia dokładnych przyczyn problemu wykonać możemy specjalistyczne badania skóry głowy, cebulek oraz łodyg włosów: Trichoskopię z oceną Tricholab oraz Trichogram. W ramach zabiegów pobudzających porost włosów do wyboru mamy mezoterapię osoczem oraz mezoterapie koktajlami odżywczymi.

Konsultacje przed zabiegiem

W naszej placówce istnieje możliwość skorzystania z darmowych konsultacji przed zabiegami. Podczas nich kosmetolog przeprowadza wywiad z pacjentem. Na jego podstawie wybiera nie tylko najlepszą metodę, ale ustala cały plan kuracji – z ilością i częstotliwością zabiegów włącznie. Dzięki temu terapia każdorazowo dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb.

Clinica Cosmetologica pomoże Ci znaleźć rozwiązania na takie problemy, jak:

  • nadmiar tkanki tłuszczowej: Venus Legacy, Icoone, Cellu M6 Integral (Endermologia LPG), Pollogen Legend – Maximus i Surgen, Karboksyterapia Reology2,
  • cellulit: Venus Legacy, Icoone, Cellu M6 Integral (Endermologia LPG), Dermapen / Mezopen, Karboksyterapia Reology2,
  • wiotka skóra: Ultraformer III – HIFU, Venus Legacy, Icoone, Cellu M6 Integral (Endermologia LPG), Mobilift, Pollogen Legend – Maximus i Surgen, Laser Palomar Emerge, Laser Harmony, Dermapen / Mezopen,
  • rozstępy: Cellu M6 Integral (Endermologia LPG), Pollogen Legend – Maximus i Surgen, Laser Palomar Emerge, Dermapen / Mezopen, Karboksyterapia Reology2, peelingi chemiczne, Acnelan,
  • wypadanie włosów: Trichoskopia z oceną Tricholab, Trichogram, mezoterapia osoczem oraz mezoterapia koktajlami odżywczymi,
  • poszarzała cera: Geneo+, Hot – Cold, peelingi chemiczne, Acnelan,
  • worki i cienie pod oczami: Geneo+, Hot – Cold,
  • rozszerzone naczynka: QuadroStar Pro Yellow, Laser VariLite, Hot – Cold,
  • nadmierne owłosienie: depilacja laserem Vectus.

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: