Podolog Gdynia. Specjalistyczna placówka podologiczno-dermatologiczna
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Podolog Gdynia w Clinica Cosmetologica – podolog współpracujący z dermatologami

stopa-podologiaW naszym gabinecie podolog – kosmetolog ściśle współpracuje z lekarzami dermatologami. Pacjenci mogą mieć pewność, że u nas zostaną otoczeni najlepszą opieką, zarówno od strony medycznej, jak i kosmetologicznej!

Przeprowadzamy skuteczne zabiegi pomagające utrzymać stopy w dobrym stanie pod względem zdrowotnym, jak i wizualnym. Przeprowadzamy zabiegi na pękające pięty i zrogowacenia skóry (hiperkeratozy) stóp, a także instruujemy pacjentów odnośnie domowej pielęgnacji.

Jakie zabiegi podologiczne wykonujemy?

Zabiegi podologiczne – podolog Gdynia
Problem stóp Rodzaj zabiegu
pękające pięty/ zrogowacenia/ rozpadliny – frezarka
nagniotki/ modzele/ odciski – frezarka
– kriochirurgia
– elektrokoagulacja
– laser CO2
brodawki/ kurzajki – kriochirurgia
– elektrokoagulacja
– laser CO2
badanie mikologiczne/ mykologiczne (posiew)
wrastające paznokcie: częściowe usunięcie płytki z elektokoagulacją macierzy usunięcie chirurgiczne + niszczenie komórek macierzystych za pomocą prądu (elektrokoagulacja)
wrastające paznokcie: częściowe usunięcie płytki z fenolizacją macierzy usunięcie chirurgiczne + niszczenie komórek macierzystych za pomocą fenolu
wrastające paznokcie: laserowe usunięcie płytki i macierzy usunięcie chirurgiczne + niszczenie komórek macierzystych za pomocą lasera CO2
nadmierna potliwość stóp botoks

Umów wizytę u podologa w Gdyni: +48 791 600 607

Podolog Gdynia – ceny

Zabiegi podologiczne Sprawdź ceny

Profesjonalna podologia Gdynia – rozwiązanie Twoich problemów

Podologia zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem oraz profilaktyką chorób stóp i paznokci. W naszym gabinecie podologicznym wykonujemy nowoczesne, bezpieczne i skuteczne zabiegi, które przynoszą szybką ulgę pacjentom zmagającym się z następującymi problemami:

 • wrastające paznokcie,
 • odciski (modzele, nagniotki),
 • brodawki,
 • kurzajki,
 • pękające pięty,
 • rozpadliny,
 • zrogowacenia skóry stóp,
 • grzybica,
 • nadmierna potliwość stóp.

Odpowiedni zabieg podologiczny to najskuteczniejsze rozwiązanie na powyższe problemy. W naszym gabinecie wiele zabiegów przeprowadza kosmetolog – podolog, inne zaś należą do zadań wyspecjalizowanego dermatologa – podologa. Gdyńska placówka Clinica Cosmetologica nie posiada specjalistów dermatologów na miejscu, dlatego wizyty zabiegowe umawiane są do Gdańska.

Kto powinien udać się do podologa?

Podolog nie tylko diagnozuje wszelkie schorzenia i dolegliwości stóp. Jego zadaniem jest też wykonać konkretny zabieg podologiczny, a także pomóc pacjentom w ustaleniu skutecznej pielęgnacji stóp oraz w realizowaniu zaleceń lekarza.

Z usług podologa mogą skorzystać wszyscy – zarówno osoby o zdrowych stopach, chcące zapewnić im jak najlepszą pielęgnację, jak i osoby borykające się z różnymi problemami stóp, np. z odciskami, wrastającymi paznokciami, grzybicą stóp, nadmierną potliwością stóp, haluksami, suchymi i pękającymi piętami.

Umów konsultację z podologiem: +48 791 600 607

Podologia Gdynia – nasza oferta zabiegów

Dobranie skutecznego leczenia zależy od poprawnej diagnostyki. W naszym gabinecie podologicznym pacjenci mogą skorzystać z badania na obecność grzybów (mikologicznego) i/lub bakterii (bakteriologicznego). Po rozpoznaniu problemu, skutecznie leczymy zabiegami:

 • wrastajacy paznokiecwrastające paznokcie – ta bolesna przypadłość charakteryzuje się wrastaniem bocznych krawędzi paznokci w otaczające go tkanki miękkie. Najczęściej dotyczy dużego palca u stopy, chociaż może obejmować też inne paznokcie. Wrastające paznokcie leczymy poprzez usunięcie chorej części paznokcia (80% płytki paznokcia zostaje zachowane, wycinany jest tylko niewielki, wąski fragment), a następnie trwałe zniszczenie komórek macierzy powodującej wrastanie – za pomocą fenolu, elektrokoagulacji lub lasera CO2. Wszystkie zabiegi odbywają się w znieczuleniu miejscowym. Stosowane przez nas metody chirurgiczne mają bardzo wysoką skuteczność (wynoszącą 95%), są więc znacznie efektywniejsze, niż klamry lub kostka Arkady i dają bardzo dobre efekty kosmetyczne.
 • odciski, modzele, nagniotki – już jeden krótki zabieg pozwala pozbyć się tej dokuczliwej przypadłości! Niewielkie zmiany mogą zostać usunięte przez kosmetologa, za pomocą frezarki, co jest całkowicie bezbolesne dla pacjenta. W bardziej zaawansowanych przypadkach sprawdzą się zabiegi wykonywane przez dermatologa. Usuwanie zmian z wykorzystaniem kriochirurgii jest niebolesne i bezkrwawe, polega na ich precyzyjnym wymrażaniu podtlenkiem azotu. W szybkich metodach z zastosowaniem elektrokoagulacji i lasera pacjentowi podawane jest znieczulenie miejscowe. Przykładamy dużą wagę do tego, by zapobiegać odciskom i eliminować przyczyny ich powstawania, dlatego w niektórych przypadkach dermatolog może skierować pacjenta do ortopedy.
 • brodawki – zwane też kurzajkami, najlepsze i najszybsze rezultaty w ich leczeniu dają zabiegi z wykorzystaniem kriochirurgii, elektrokoagulacji lub lasera CO2.

Wszystkie wyżej wymienione zabiegi trwają około 20 minut, są mało inwazyjne i nie wiążą się z długą czy wymagającą rekonwalescencją.

Skuteczne leczenie dolegliwości stóp

Jeśli odczuwasz jakikolwiek dyskomfort związany ze stopami lub ich paznokciami, najszybciej i najefektywniej w ich wyleczeniu pomoże Ci podolog z naszego gabinetu. Możesz skorzystać z wizyty również w ramach samej profilaktyki i pielęgnacji, by Twoje stopy były zdrowe i wyglądały pięknie!

Podolog – Gdynia w Clinica Cosmetologica
Zadzwoń i umów konsultację: +48 791 600 607

zespol-cc-kosmetolodzy

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: