Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Bezinwazyjne modelowanie twarzy – facelifting bez skalpela.

Nie zawsze jesteśmy zadowoleni z wyglądu naszej twarzy. Jednym z takich czynników, który może negatywnie wpływać na samoocenę, jest jej owal. Często nie odpowiada nam obwisła skóra, opadające fałdki, czy np. tzw. chomiczki. W takim wypadku na niewiele zdadzą się kremy. Na szczęście z ratunkiem przychodzą zabiegi odmładzające twarz z repertuaru medycyny estetycznej. Pozwalają one na wymodelowanie i lifting twarzy, ale też redukcję zmarszczek i korektę rysów twarzy.

Modelowanie twarzy a medycyna estetyczna

Obecnie korzystać można z różnych zabiegów kosmetycznych, dzięki którym skutecznie wymodelujemy rysy twarzy. Wśród nich wymienić można chociażby takie rozwiązania, jak: Ultraformer III, Laser Palomar Emerge, Harmony XL pro NIR, Harmony XL pro Clear Lift, Surgen, Maximus, Pollogen LEGEND, Venus Legacy, Mobilift M6, Icoone, Intraceuticals, GeneO+ oraz Dermapen 3 / Mezopen.

Efekty zabiegów

Zdjęcia PRZED i PO zabiegach na modelowanie twarzy przy zastosowaniu sprzętów i pakietów zabiegów dobranych przez kosmetologa.

Zabiegi

HIFU – Ultraformer III – fale ultradźwiękowe na twarz

ultraformer IIIChcąc przeprowadzić nieinwazyjny lifting twarzy, wykorzystać można zabieg Ultraformer III. Ogromną zaletą tej propozycji jest fakt, że zabieg można wykonywać przez cały rok. Ponadto zaraz po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych zajęć. Podczas zabiegu dochodzi do pobudzenia procesów regeneracyjnych skóry, poprzez działanie fali ultradźwiękowej. Dzięki temu cera staje się znacznie bardziej jędrna i elastyczna.

Palomar Emerge – laserowe odmładzanie twarzy

Lasere Emerge GdańskJedną z najpopularniejszych technik jest laserowe odmładzanie twarzy. Jednym z rozwiązań jest laser Palomar Emerge. Jest to laser frakcyjny, który w głębokich warstwach skóry stymuluje tkanki do regeneracji. Pojawiają się nowe włókna kolagenu i elastyny, przez co poprawia się gęstość i napięcie skóry.

Laser Palomar Emerge na Rozstępy – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladki zobacz film
zabieg na łydki
zobacz film
zabieg na dłonie zobacz film
zabieg na brzuch
zobacz film
zabieg na ramiona
zobacz film
Szczegóły zabiegu Emerge – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Harmony XL pro NIR

Laser Harmony XL PRODo modelowania twarzy możemy też wykorzystać Harmony XL pro NIR. Jego światło podnosi temperaturę w obrębie tkanek do około 40°C. Proces ten prowadzi do kurczenia się włókien kolagenowych, a w konsekwencji produkcji nowych. Dzięki temu poprawia się napięcie i jędrność skóry.

Dowiedz się więcej o zabiegu: zobacz szczegóły

Jeśli nie wiesz, jakie zabiegi wybrać – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem z naszej kliniki. Zadzwoń i umów się.

 

Harmony XL Pro Clear Lift

Inną skuteczną metodą na poprawę napięcia skóry twarzy jest wykorzystanie lasera Harmony XL Pro Clear Lift . Wiązka światła lasera powoduje kontrolowane uszkodzenia w tkance, co skutkuje pobudzeniem procesów regeneracyjnych skóry. Komórki intensywnie produkują kolagen, który wypełnia problematyczne miejsca. Skóra twarzy staje się bardziej sprężysta, a jej kontur wyrazistszy.

Zabieg Surgen

SurgenKolejną propozycją jest zabieg Surgen. Do jego wykonania wykorzystuje się głowicę, która najpierw nakłuwa skórę malutkimi igiełkami, a następnie dzięki radiofrekwencji ogrzewa tkanki. Kolejnym krokiem jest poddanie skóry działaniu impulsów elektrycznych. Dzięki takiej wielopoziomowej stymulacji poprawie ulega gęstość skóry, jej jędrność oraz poziom napięcia.

Zabieg SURGEN na Rozstępy – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladki zobacz film
zabieg na łydki
zobacz film
zabieg na dłonie zobacz film
zabieg na brzuch
zobacz film
zabieg na ramiona
zobacz film
Szczegóły zabiegu Surgen – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Maximus na odmładzanie twarzy

Zabieg Maximus to świetne rozwiązanie na odmładzanie twarzy. Skutecznie poprawi owal twarzy i spłyci drobne zmarszczki. Jest to rozwiązanie wykorzystujące fale radiowe, które podgrzewają skórę do 60°C. Wpływa to na produkcję włókien kolagenu i elastyny, a więc w konsekwencji na poprawę gęstości i jędrności skóry.

Kosmetolog Julia Krajewska - GdańskZabieg Maximus to świetny sposób na modelowanie twarzy szczególnie w przypadkach, gdy nie tylko zależy nam na poprawie napięcia, ale chcemy osiągnąć wyraźniejsze efekty. Podczas zabiegu można bowiem zredukować tkankę tłuszczową, co umożliwia poważniejszą korektę owalu twarzy. – powiedziała Julia Krajewska, kosmetolog

Maximus™ – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladki zobacz film
zabieg na łydki
zobacz film
Szczegóły zabiegu Maximus – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Pollogen Legend – fale radiowe

Pollogen-LegendCiekawym rozwiązaniem jest również zabieg Pollogen Legend. Podczas zabiegu fale radiowe podgrzewają włókna kolagenu, przez co ulegają one skurczeniu. Produkowane zaczynają być nowe włókna kolagenowe, włókna elastyny oraz kwas hialuronowy. Ponadto podczas zabiegu tkanka tłuszczowa zostaje upłynniona, a mięśnie zostają pobudzone. Dzięki temu poprawie ulega owal twarzy. To doskonały sposób na delikatne wyszczuplenie twarzy i wygładzenie jej.

Pollogen LEGEND – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladki zobacz film
zabieg na łydki
zobacz film
zabieg na brzuch
zobacz film
zabieg na ramiona
zobacz film
Szczegóły zabiegu Pollogen LEGEND – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Geneo+

GeneoPodczas zabiegu GeneO+ wykorzystywane są naturalne zdolności organizmu. Na powierzchni skóry pojawiają się bąbelki bogate w dwutlenek węgla. Reszta pracy należy do naszego organizmu. W okolice zabiegową wysyłana jest krew bogata w tlen, dzięki czemu skóra jest dotleniona, odżywiona, ale też zregenerowana, gdyż dochodzi do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny.

Kosmetolog Milena Nalbandian - GdańskZabieg GeneO+ to świetne rozwiązanie dla osób, które natychmiastowo chcą cieszyć się efektami. Rezultaty nie są może spektakularne, ale widać je zaraz bo zejściu z fotela. Dlatego też decydują się na niego osoby dzień przed wielkim wyjściem lub nawet w tym samym dniu. – powiedziała Milena Nalbandian, kosmetolog

Dowiedz się więcej o zabiegu: zobacz szczegóły

Venus Legacy

Venus LegacyW rozwiązaniu problemów z wiotczejącą skórą warto wypróbować zabieg Venus Legacy. Łączy on w sobie cztery nowoczesne technologie. Fale radiowe działają na tkanki, wytworzone ciepło obkurcza włókna kolagenowe, wzmagając syntezę kolagenu.

Temperatura procesu jest pod pełną kontrolą dzięki technologii Real Time Thermal Feedback. Procesy syntezy kolagenu i fibroblastów intensyfikują się na skutek zastosowania Impulsowego Pola Magnetycznego. Technologia Vari Puls pozwala na określenie głębokości tkanki oraz usprawnia przepływ krwi i limfy. Po tym przypominającym masaż zabiegu możemy spodziewać się wzrostu gęstości skóry i jej lepszego napięcia.

Mobilift M6 na modelowanie twarzy

MobiliftW wymodelowaniu twarzy pomoże również Mobilift M6. Jest to rodzaj mechanicznego masażu, podczas którego specjalna głowica zasysa fałd skóry, aby następnie poddać go działaniu dwóch klapek. Dzięki temu intensywnie pobudzona zostaje regeneracja skóry, która staje się gęstsza i mocniejsza, a także jędrniejsza.

Dowiedz się więcej o zabiegu: zobacz szczegóły

Icoone

IcooneDla uzyskania efektu liftingu twarzy bez użycia skalpela, możemy poddać się zabiegowi Icoone. Specjalne rolki masują skórę, wykorzystując trzy rodzaje podciśnienia. Dodatkowo wyposażone są w otwory powodujące mikrostymulację nawet w głębszych warstwach tkanek. Skóra jest lepiej dotleniona i pobudzona do wytwarzania jej naturalnych wypełniaczy- kolagenu i elastyny.

Icoone laser

W gdańskiej placówce Clinica Cosmetologica urządzenie Icoone rozszerzono o dodatkową głowicę z laserem. Dzięki temu zabieg jest jeszcze bardziej efektywny. Emitowane przez laser światło jest pochłaniane przez komórki tłuszczowe, co powoduje ich podgrzanie i stymuluje lipolizę. W ten sposób możliwe jest skorygowanie miejscowych otłuszczeń, jak np. drugiego podbródka. Laser stymuluje też produkcję kolagenu, powodując lepsze napięcie i wzmocnienie skóry.

Intraceuticals

intraceuticalsZabieg Intraceuticals wykorzystuje zjawisko infuzji tlenowej do wtłoczenia w głąb skóry składników aktywnych. Ampułki z serum dobierane są indywidualnie, każda zawiera substancje odżywcze, w tym drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, wnikający do głębszych warstw skóry i powodujący jej wygładzenie oraz nawilżenie. Skóra staje się znacznie lepiej napięta, jędrna, a jej koloryt wyrównany. Efekty konturowania twarzy są najlepiej widoczne w następny dzień po zabiegu i utrzymują się nawet do kilkunastu dni. Zabieg ten można więc określić jako bankietowy, do zastosowania przed ważnym wydarzeniem.

Dermapen / Mezopen

DermapenBardzo precyzyjnie działa sprzęt Dermapen3/Mezopen. Podczas zabiegu skóra nakłuwana jest głowicą z mnóstwem malutkich igiełek, które wprowadzają pod skórę substancje odżywcze. W ten sposób działamy na skórę na dwa sposoby – poprzez mechaniczną stymulację oraz dostarczenie skórze substancji odżywczych.

Kosmetolog Karolina Formela - GdańskNakłuwanie skóry stymuluje jej intensywną regenerację. Dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, przez co cera jest bardziej jędrna, napięta i gęstsza. – powiedziała Karolina Formela, kosmetolog

Dermapen / Mezopen – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladki zobacz film
zabieg na łydki
zobacz film
zabieg na dłonie zobacz film
zabieg na piersi
zobacz film
zabieg na ramiona
zobacz film
zabieg na włosy
zobacz film
Szczegóły zabiegu Dermapen – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły
Szczegóły zabiegu Mezopen – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Bezpłatne Konsultacje przed zabiegiem

Dobranie odpowiedniego zabiegu, ustalenie ilości wizyt oraz ich częstotliwości ma fundamentalne znaczenie dla efektywności terapii. Dlatego Clinica Cosmetologica oferuje bezpłatne konsultacje.

Domowe modelowanie twarzy kontra zabiegi

Wiele osób, niezadowolonych z jędrności skóry i owalu twarzy, próbuje pomóc sobie domowymi metodami. Z jednej strony skorzystać możemy z kremów i kosmetyków ujędrniających, a z drugiej można poprawiać wygląd skóry przy pomocy makijażu. W przypadku niezadowolenia z owalu, wiele pań decyduje się na konturowanie twarzy. Choć taki makijaż może chwilowo, optycznie poprawić wygląd twarzy, to jednak zawsze jest on w pewnym stopniu widoczny. Ani stosowanie kosmetyków, ani makijaż nie jest też w stanie dać spektakularnych efektów. Można je natomiast uzyskać przy pomocy zabiegów.

Kompleksowe działanie

Zabiegi dadzą najlepsze efekty w zakresie modelowania twarzy. Jednocześnie warto nie zapominać o codziennej pielęgnacji cery. Dzięki temu efekty uzyskane w trakcie wizyt w gabinecie kosmetologicznym będą jeszcze lepsze. Połączenie domowych metod ze specjalistycznymi zabiegami to najlepsze rozwiązanie dla naszej skóry.

Modelowanie oraz lifting twarzy są jednymi z podstawowych zabiegów medycyny estetycznej, polegającymi na zwiększeniu napięcia skóry twarzy (niekiedy również szyi), wówczas dochodzi do uniesienia profilu twarzy, wygładzenia zmarszczek oraz poprawienia konturów twarzy. Wyróżnia się lifting chirurgiczny oraz nieinwazyjny.

Decyzję na temat modelowania twarzy należy jednak podjąć dopiero po konsultacji ze specjalistą, który wybierze najbardziej odpowiednią do naszego owalu twarzy metodę. Wiele zależy też od wielkości zmian i tego jakie efekty mają być osiągnięte. W Clinica Cosmetologica mamy do wyboru wiele nowoczesnych metod oraz medycznych technologii na najwyższym poziomie: laser Palomar Emerge, Harmony XL pro NIR, Surgen, Maximus, Pollogen Legend, Mobilift M6, Dermapen, Mezopen oraz geneO+.

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:

Skuteczne Wymrażanie tkanki tłuszczowej - Kriolipoliza