Infuzja Tlenowa - Zabieg Intraceuticals Gdańsk. Nowość na Odmładzanie
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Zabieg wykonuje
kosmetolog

intraceuticalsIntraceuticals to rewolucyjny zabieg, którego działanie polega na wykorzystaniu zjawiska infuzji. Dzięki działaniu na skórę za pomocą hiperbarycznego tlenu, wcześniej zaaplikowane składniki aktywne skutecznie wnikają w głąb tkanek.

W efekcie skóra staje się gładsza, lepiej napięta, pełna blasku, o zdrowym kolorycie, zmarszczki oraz przebarwienia zostają zredukowane. Bez bólu podczas zabiegów i bez efektów ubocznych. Rezultaty widoczne są niemalże od razu, co czyni z Intraceutical idealny zabieg bankietowy.

Interesuje Cię infuzja tlenowa?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Zabiegi Intraceuticals wykonuje się w przypadku takich dolegliwości skóry, jak:

PRZECIWWSKAZANIA

Zabiegów nie wykonuje się w przypadku chorób skóry o podłożu wirusowym, bakteryjnym lub grzybiczym oraz u pacjentów z przerwaniem ciągłości skóry w okolicy zabiegowej.

EFEKTY

Pierwsze rezultaty można zaobserwować od razu po wyjściu z gabinetu, jednakże w pełni są one widoczne następnego dnia, zaczynają zanikać po upływie kilkunastu dni (w przypadku pojedynczego zabiegu). Intraceuticals to idealny zabieg bankietowy – wykonywany tuż przed wielkim wydarzeniem, gdy chcemy wyglądać wyjątkowo. W celu utrwalenia i pogłębienia rezultatów należy wykonać serię zabiegów.

W zależności od tego, jakie serum zostało zaaplikowane podczas zabiegów, można uzyskać następujące efekty:

 • redukcja zmarszczek,
 • ujędrnienie, zagęszczenie i lifting skóry,
 • poprawa napięcia cery,
 • poprawa kolorytu cery,
 • rozjaśnienie przebarwień,
 • redukcja zapalnych zmian trądzikowych.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

 • Nic nie musisz robić przed zabiegiem.

Jak wygląda zabieg?

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

 • Choć nie ma specjalnych zaleceń pozabiegowych, to istotną częścią całej kuracji jest stosowanie w domu odpowiednich kosmetyków. Produkty z linii marki dopełniają i przedłużają efekty zabiegów.

CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO ZABIEGU?

Bezpośrednio po wyjściu z gabinetu można powrócić do codziennych obowiązków. Zabiegi nie wiążą się z ryzykiem powstania podrażnienia, czy zaczerwienienia – skóra od razu zaczyna wyglądać lepiej.

CENNIK

cennik

WIĘCEJ O ZABIEGU – INFUZJA TLENOWA INTRACEUTICALS

Zabieg Intraceuticals składa się z sześciu kroków i trwa około 60 minut. Jest całkowicie bezbolesny i nie ma konieczności stosowania znieczulenia.

Intraceuticals

Etapy zabiegu to:

 1. Oczyszczanie skóry: kosmetolog usuwa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia. Przywracane jest prawidłowe pH. Skóra jest w pełni gotowa na dalsze kroki.
 2. Ocena kondycji skóry: po oczyszczeniu cery kosmetolog dokładnie ocenia jej stan. Bazując zarówno na tak szczegółowej analizie oraz informacjach, uzyskanych podczas wywiadu z pacjentem, dobiera najlepszy wariant zabiegu (dobiera odpowiednią ampułkę z serum).
 3. Peeling: na tym etapie cera zostaje delikatnie złuszczona, wygładzona, odświeżona, rozjaśniona, a przede wszystkim przygotowana do przyjęcia składników aktywnych, zawartych w ampułce.
 4. Infuzja serum w głąb skóry: kosmetolog otwiera jednorazową fiolkę z serum i wypełnia nim infuzor. Następnie aplikator zostaje zbliżony na odległość 1 mm od skóry. Kosmetolog pracuje na jednej połowie twarzy, a następnie na drugiej. Na tym etapie hiperbaryczny tlen powoduje wtłoczenie składników aktywnych w głąb cery.
 5. Zastosowanie kosmetyków pielęgnacyjnych: po zakończeniu infuzji, kosmetolog aplikuje specjalny żel w okolice oczu, który ma za zadanie nawodnić skórę, a także zredukować drobne zmarszczki. Następnie na całą twarz nakłada się żel nawadniający. Zabieg zostaje zakończony aplikacją kremu nawilżającego.
 6. Stosowanie kosmetyków w domu: ostatnim etapem jest odpowiednia pielęgnacja skóry w domu. Zaleca się preparaty Intraceuticals, które dopełniają efekty zabiegów, odżywiają, nawilżają i pobudzają regenerację skóry.

Jak działa zabieg? Wykorzystanie zjawiska infuzji

Sekret skuteczności zabiegów tkwi w wykorzystaniu zjawiska infuzji. Po zaaplikowaniu na skórę serum, podawany jest odpowiednio stężony i sprężony tlen – w sposób ciągły, pod odpowiednim ciśnieniem i kątem. Powoduje to bezinwazyjne i skuteczne wnikanie składników odżywczych. Każde serum zawiera drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, który wnika do głębokich warstw skóry razem z innymi składnikami odżywczymi, które zostają do niego przyłączone. Z kolei kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia.

Podczas zabiegów Intraceuticals do wyboru mamy następujące ampułki z serum:

 • Rejuvenate: ampułka nawadniająca, regenerująca i liftingująca,
 • Opulence: rozjaśniająca, wygładzająca i przywracająca równowagę skórze,
 • Boosters: serum Rejuvenate wzmocnione o witaminę A (regeneracja, oczyszczenie, rozjaśnienie) / witaminę C (wygładzenie, rozjaśnienie, wzmocnienie) / kolagen (odbudowa, napięcie, zagęszczenie).

Zabiegi Intraceuticals to innowacyjny i bezinwazyjny sposób na wygładzenie skóry, odświeżenie jej, odzyskanie zdrowego kolorytu i blasku oraz redukcję przebarwień. Doskonale sprawdzą się jako zabiegi bankietowe – wykonywane dzień przed ważnym wydarzeniem, np. ślubem.

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: