Clinica Cosmetologica Gdańsk - Salon kosmetyczny / kosmetologiczny w Gdańsku
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Clinica Cosmetologica to więcej niż zwykły salon kosmetyczny. Od samego początku przyświecał nam cel, aby pomagać pacjentom jak najbardziej profesjonalnie. Dlatego też w naszym salonie kosmetycznym posiadamy zespół doświadczonych dermatologów. Usługi z dziedziny kosmetologii medycznej świadczą wciąż rozwijający się specjaliści, pracujący na najnowocześniejszym sprzęcie.

vectusTylko u nas laser Vectus do trwałej depilacji!

Jednym z filarów naszej placówki jest depilacja laserem diodowym Vectus. Jest to najnowocześniejszy i najskuteczniejszy sprzęt do depilacji laserowej, dostępny obecnie na rynku. Najważniejsza jest tu technologia Skintel. Jest to inteligentny czytnik melaniny w skórze, który automatycznie dostosowuje moc lasera do obszaru zabiegowego. Istotną rolę odgrywa również technologia fototermolizy selektywnej, która została opracowana przez naukowców z Harvard University. Dzięki niej wiązka lasera wnika w głąb skóry – do aktywnej melaniny. Depilacja laserem Vectus jest niezwykle efektywna. To właśnie najnowocześniejsze technologie sprawiają, że depilacja przy pomocy lasera Vectus zyskuje coraz większe rzesze fanek i fanów.

W naszej placówce oferujemy również ZABIEGI NA CIAŁO

Skorzystać można z szerokiej oferty najnowocześniejszych rozwiązań. Pomożemy Państwu zwalczyć takie problemy, jak między innymi:

W Clinica Cosmetologica przy pomocy nowoczesnego sprzętu wykonywane są najróżniejsze ZABIEGI NA TWARZ

Pomożemy Państwu w walce z takimi problemami, jak między innymi:

Polecamy również zabiegi na rozszerzone naczynka oraz rumień

Laser Harmony XL PROSzczególną uwagę warto zwrócić na zamykanie naczynek. Kompleksowa pomoc w tym zakresie to dla nas jeden z priorytetów. Osoby borykające się z problemem, jakim są rozszerzone naczynka, mogą skorzystać z innowacyjnych zabiegów, które działają intensywnie, skutecznie, ale jednocześnie nie podrażniają skóry. W tym wypadku doskonale sprawdzą się zabiegi laserem Harmony Baby Rejuve Dye-VL oraz głowicą Hot-Cold. Laser zamyka popękane naczynka poprzez silne działanie na nie w bardzo krótkim czasie. Zamykanie naczynek podczas zabiegu Hot-Cold to efekt działania naprzemiennie niską i wysoką temperaturą. Taki proces sprawia, że naczynka ulegają obkurczeniu i zamknięciu.

Także z naczynkami wiąże się kolejny problem – rumień. Nasza placówka może pochwalić się zabiegami działającymi również na ten problem. Walka z nim nie należy do łatwych, ale dzięki najnowszemu sprzętowi oraz profesjonalnemu zespołowi specjalistów, jesteśmy w stanie przeprowadzić skuteczne leczenie rumienia. Likwidacja rumienia może zostać przeprowadzona podczas zabiegów z użyciem lasera Harmony Baby Rejuve Dye-VL. W przypadku tego problemu, ponownie u podłoża leżą rozszerzające się naczynka. Laser intensywnie stymuluje rozszerzone żyłki, powodując ich zamknięcie.

Trychologia w Clinica Cosmetologica

Na koniec warto wspomnieć o unikalnej specjalizacji, jaką jest trychologia. Trycholog określany jest również jako lekarz od włosów. Jest to dermatolog, który specjalizuje się właśnie w leczeniu łysienia oraz nadmiernego wypadania włosów. Nasza klinika może pochwalić się takimi właśnie usługami. Oferujemy zabiegi trychologiczne – zarówno związane z diagnostyką, jak i leczeniem łysienia oraz wypadania włosów (Mezopen/Dermapen, mezoterapia). Jest to tym bardziej powód do dumy, że jako jedna z niewielu placówek w Trójmieście umożliwiamy kompleksową i profesjonalną diagnostykę oraz leczenie tego problemu.

Zespół