Modelowanie sylwetki często niesłusznie mylone jest z odchudzaniem. Tymczasem nie jest to klasyczne pozbywanie się tkanki tłuszczowej, ale uzyskiwanie odpowiednich proporcji i kształtu ciała. Modelować można poszczególne partie ciała, jak i całą sylwetkę. Pozwala to na podkreślenie jej silnych stron i odwrócenie uwagi od tych nieco mniej efektownych.

Zaczynamy od konsultacji ze specjalistą Clinica Cosmetologica oraz wykonania odpowiednich badań laboratoryjnych. W nielicznych przypadkach możliwe jest leczenie niezabiegowe, ale warto też brać pod uwagę najnowocześniejsze osiągnięcia medycyny, do których należą dostępne u nas: Laser Harmony XL NIR, Cellu M6® Integral Lift (Mobilift® M6), Cellu M6® Integral Ergodrive, Pollogen LEGEND™ VoluDerm™ HE (Surgen), Pollogen LEGEND™ TriLipo® (Maximus), Adivive™, karboksyterapia, Dermapen 3™, lipoliza iniekcyjna, nici liftingujące, miostymulacja.

Nowoczesne metody zapewniają bowiem znacznie lepsze efekty w zdecydowanie krótszym czasie. Nie są również ryzykowne, a okres rekonwalescencji skraca się do niezbędnego minimum i praktycznie już w dniu zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.

Zadzwoń do nas

PROPONOWANE ZABIEGI