maximusMaximus to urządzenie firmy Pollogen Legend, które pozwala na wykonanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej zarówno na twarz, jak i ciało. Łączy wiodące technologie – Voluderm™ Hybrid Energy (HE), TriPollar® Dynamic Muscle (DMA) oraz TriFractional , zapewniając skuteczne ujędrnianie i odmładzanie skóry oraz modelowanie sylwetki (redukcję tkanki tłuszczowej). Zabiegi są bezpieczne i nie wymagają rekonwalescencji. Dynamiczna aktywacja mięśni powoduje  skurcz mięśnia na całej powierzchni, dzięki czemu komórki tłuszczowe wypychane są na zewnątrz i szybciej ulegają wydaleniu z organizmu.

Maximus™ – podstawowe informacje
Cena: od 240 zł
Czas zabiegu: na ciało od 30 do 45 minut, na twarz – od 20 do 30 minut
Znieczulenie: nie
Zdolność do pracy: tak
Sugerowana seria: 8 zabiegów
Czas utrzymania się efektów: min. 12 miesięcy

Wskazania do zabiegu

Twarz: zmarszczki, wiotka skóra twarzy, szyi i dekoltu, niedoskonały owal twarzy, cienie i zmarszczki pod oczami, tzw. drugi podbródek; Ciało – nadmiar tkanki tłuszczowej w określonych strefach (np. ramiona, „boczki”, uda, biodra, brzuch, plecy) brak jędrności skóry, cellulit i rozstępy, przyspieszenie efektów diety i treningów.

Przeciwwskazania

Ciąża i karmienie piersią, wiek poniżej 18 r.ż., posiadanie stymulatora serca lub metalowych implantów w okolicy zabiegowej, miesiączka (jeśli zabieg ma być wykonany w okolicach brzucha), choroby serca i epilepsja, nawracająca opryszczka w okolicy zabiegowej, zakażenie wirusowe lub bakteryjne skóry, żylaki, przesuszona skóra.

Maximus™ – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladki zobacz film
zabieg na łydki
zobacz film

Efekty

Twarz: spłycenie drobnych zmarszczek, poprawa owalu twarzy, zmniejszenie widoczności cieni pod oczami, redukcja drugiego podbródka, ujędrnienie i odmłodzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu; Ciało – redukcja tkanki tłuszczowej w określonych strefach, wymodelowanie sylwetki, przyspieszenie efektów diety i treningów, redukcja cellulitu, zmniejszenie obwodów ud, bioder, brzucha (talii), ramion; odmłodzenie dłoni.

Jak przygotować się do zabiegu?

  • Nie musisz nic robić do zabiegu.

Pielęgnacja po zabiegu:

  • Twarz: normalne nawilżanie skóry odpowiednim kremem.
  • Ciało: w redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrnianiu skóry wspomagająco działają preparaty antycellulitowe.
  • Ciało: picie dużej ilości (ok 2,5l dziennie) wody niegazowanej w celu- przyspieszenia detoksu i usunięcia upłynnionej tkanki tłuszczowej z organizmu.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Tuż po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, może pojawić się lekki obrzęk czy niewielkie siniaczki (na ciele). Po kilku dniach wszystko wraca do normy. Zabiegi wykonuje się w serii co 2 do 4 tygodni. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu (ujędrnienie skóry), przy modelowaniu sylwetki, utrata centymetrów w obwodach ma miejsce po ok. trzecim razie.

Cennik

Maximus™ RF + DMA
Część ciała Cena za 1 zabieg Cena za 8 zabiegów
Twarz 440 zł 2640 zł
Szyja 290 zł 1740 zł
Dekolt 290 zł 1740 zł
Szyja + dekolt 480 zł 2880 zł
Twarz + szyja + dekolt 820 zł 4920 zł
Okolice twarzy (czoło/ okolice oczu i ust/ policzki/ broda) 240 zł 1440 zł
Dłonie 270 zł 1620 zł
Ramiona 290 zł 1740 zł
Uda (przód lub tył) 440 zł 2640 zł
Łydki 290 zł 1740 zł
Pośladki 390 zł 2340 zł
Brzuch 440 zł 2640 zł
Brzuch + boczki 580 zł 3480 zł

Zabiegi na raty: Istnieje możliwość podziału kwoty za zabiegi na dogodne raty, wysokość i liczba rat jest ustalana z kosmetologiem. Zapraszamy!

Więcej o zabiegu:

Maximus działa na czterech poziomach ludzkiej tkanki. Zabiegowi zostaje poddany naskórek, skóra właściwa, tkanka tłuszczowa i mięśnie. Kompleksowość działania urządzenia otrzymujemy poprzez połączenie tripolarnej fali radiowej oraz dynamicznej aktywacji mięśni.

Fala radiowa podgrzewa skórę właściwą i tkankę podskórną do temp. ok. 60 st.C, jednocześnie chroniąc naskórek. Głębokość wnikania ciepła jest przeprowadzona w sposób kontrolowany i ogranicza się do miejsca zabiegowego. Przy zastosowaniu fali radiowej, zgromadzony w komórkach tłuszcz upłynnia się , sylwetka jest wyszczuplona i pozbawiona uporczywego cellulitu. Skóra staję się bardziej elastyczna, dotleniona z jednolitym kolorytem. Produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego wpływają na spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, a także na poprawę owalu twarzy.

Dynamiczna aktywacja mięśni powoduje skurcz mięśnia na całej powierzchni, dzięki czemu komórki tłuszczowe wypychane są na zewnątrz i szybciej ulegają wydaleniu z organizmu. Mechaniczne działanie od wewnątrz oraz od zewnątrz przyśpiesza drenaż tkanki.

Maximus™ (Pollogen Legend™ Trilipo®) – lifting twarzy, modelowanie sylwetki
3.7 (73.33%) 3 głosów

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:

Nowe placówki » Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski