Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Zabiegi z zastosowanie m kwasów mają wiele zastosowań. Pomóc mogą w wielu problemach skórnych. Najważniejsze to dobrać odpowiedni kwas do swoich problemów i typu cery. Jedną z naszych propozycji jest kwas glikolowy o stężeniu 70%. Peeling glikolowy działa bardzo intensywnie, w głębszych warstwach skóry. Doskonale sprawdza się w przypadku trądziku, blizn, przebarwień oaz rozstępów w fazie czerwonej.

Wskazania

Trądzik pospolity (w tym grudkowy, krostkowy oraz zaskórnikowy), przebarwienia, niezbyt głębokie blizny, rozstępy w fazie czerwonej, plamy soczewicowate, powierzchowna ostuda.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do wykonania peelingu kwasem glikolowym to: stany zapalne skóry, choroby zakaźne skóry, otwarte zranienia, terapia retinoidami, ciąża oraz karmienie piersią. Z peelingu powinny również zrezygnować osoby o bardzo wrażliwej cerze.

Efekty

Peeling kwasem glikolowym zmniejsza widoczność rozstępów w fazie czerwonej, plam soczewicowatych o umiarkowanym nasileniu, a także powierzchownej ostudy. Zredukowany zostaje trądzik, przebarwienia, a także blizny. Skóra jest wygładzona, odświeżona, zregenerowana i rozświetlona.

Jak przygotować się do zabiegu?

Nie musisz nic robić przed zabiegiem.

Pielęgnacja po zabiegu?

  • Należy unikać słońca przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu.
  • Należy stosować kremy nawilżające oraz kremy z filtrem UV przez 4 tygodnie od zabiegu.
  • Powinno się unikać stosowania peelingów oraz kosmetyków drażniących przez kilka tygodni od zabiegów.
  • Nie wolno zdrapywać łuszczącej się skóry ani stosować peelingów.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Skóra po zabiegu może być nieco podrażniona i zaczerwieniona.

Cennik

Peelingi kwasem glikolowym
Część ciała Cena za 1 zabieg Cena za 4 zabiegi
Twarz 250 zł 900 zł (1400 zł)

UWAGA: Vouchery na zabiegi nie są honorowane podczas tego zabiegu

Więcej o zabiegu

W naszej klinice wykorzystuje się kwasy Enerpeel, dotyczy to również kwasu glikolowego. Są to profesjonalne produkty, które powstają w laboratoriach General Topics. W przypadku kwasu glikolowego stężenie to 70%. Główna substancja została uzupełniona o składniki łagodzące ewentualne podrażnienia. To właśnie ta właściwość wyróżnia kwasy Enerpeel na tle innych produktów.

Kwas glikolowy to reprezentant grupy alfa-hydroksykwasów, czyli grupy kwasów AHA. Posiada najmniejsze cząsteczki ze wszystkich kwasów AHA, przez co jest szybko penetrowany przez naskórek i wnika do głębszych warstw. Jest to jeden z najsilniejszych kwasów dostępnych na rynku. Kwas powoduje uregulowanie pracy gruczołów łojowych, zwężenie porów, redukcję zmian trądzikowych (grudki, krostki, zaskórniki), ale też zmniejszenie blizn i przebarwień. Po zakończonej terapii skóra jest nawilżona. Kwas glikolowy powoduje usunięcie martwych i starych komórek, które zastąpione zostają nowymi. Po zakończonej kuracji skóra staje się grubsza, mocniejsza, gładsza i gęstsza. Efektem jest nie tylko eliminacja problemów skóry, ale też odmłodzenie i odświeżenie cery.

Ocena
[Ilość ocen: 14 Średnia: 5]

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:

Technologia HIFU na urządzeniu medycznym Ultraformer III