Kwas Glikolowy Gdańsk - Zabieg: Peeling Glikolowy w Clinica Cosmetologica Gdańsk
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Zabieg wykonuje
kosmetolog

Zabiegi z zastosowanie m kwasów mają wiele zastosowań. Pomóc mogą w wielu problemach skórnych. Najważniejsze to dobrać odpowiedni kwas do swoich problemów i typu cery. Jedną z naszych propozycji jest kwas glikolowy o stężeniu 70%. Peeling glikolowy działa bardzo intensywnie, w głębszych warstwach skóry. Doskonale sprawdza się w przypadku trądziku, blizn, przebarwień oaz rozstępów w fazie czerwonej.

Wskazania

Trądzik pospolity (w tym grudkowy, krostkowy oraz zaskórnikowy), przebarwienia, niezbyt głębokie blizny, rozstępy w fazie czerwonej, plamy soczewicowate, powierzchowna ostuda.

Czy interesuje Cię zabieg z użyciem kwasu glikolowego?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której poznasz wskazania i przeciwwskazania oraz umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do wykonania peelingu kwasem glikolowym to: stany zapalne skóry, choroby zakaźne skóry, otwarte zranienia, terapia retinoidami, ciąża oraz karmienie piersią. Z peelingu powinny również zrezygnować osoby o bardzo wrażliwej cerze.

Efekty

Peeling kwasem glikolowym zmniejsza widoczność rozstępów w fazie czerwonej, plam soczewicowatych o umiarkowanym nasileniu, a także powierzchownej ostudy. Zredukowany zostaje trądzik, przebarwienia, a także blizny. Skóra jest wygładzona, odświeżona, zregenerowana i rozświetlona.

Jak przygotować się do zabiegu?

Nie musisz nic robić przed zabiegiem.

Pielęgnacja po zabiegu?

  • Należy unikać słońca przez 4 tygodnie od wykonania zabiegu.
  • Należy stosować kremy nawilżające oraz kremy z filtrem UV przez 4 tygodnie od zabiegu.
  • Powinno się unikać stosowania peelingów oraz kosmetyków drażniących przez kilka tygodni od zabiegów.
  • Nie wolno zdrapywać łuszczącej się skóry ani stosować peelingów.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Skóra po zabiegu może być nieco podrażniona i zaczerwieniona.

Cennik

Sprawdź cennik
UWAGA: Vouchery na zabiegi nie są honorowane podczas tego zabiegu

Więcej o zabiegu

W naszych gabinetach wykorzystuje się specjalistyczne peelingi medyczne, dotyczy to również kwasu glikolowego. Jest to profesjonalny produkt marki NeoStrata. W przypadku kwasu glikolowego stężenie to 35%. Główna substancja została uzupełniona o składniki łagodzące ewentualne podrażnienia przez co peeling gwarantuje bezpieczeństwo terapii.

Kwas glikolowy to reprezentant grupy alfa-hydroksykwasów, czyli grupy kwasów AHA. Posiada najmniejsze cząsteczki ze wszystkich kwasów AHA, przez co jest szybko penetrowany przez naskórek i wnika do głębszych warstw. Jest to jeden z najsilniejszych kwasów dostępnych na rynku. Kwas powoduje uregulowanie pracy gruczołów łojowych, zwężenie porów, redukcję zmian trądzikowych (grudki, krostki, zaskórniki), ale też zmniejszenie blizn i przebarwień. Po zakończonej terapii skóra jest nawilżona. Kwas glikolowy powoduje usunięcie martwych i starych komórek, które zastąpione zostają nowymi. Po zakończonej kuracji skóra staje się grubsza, mocniejsza, gładsza i gęstsza. Efektem jest nie tylko eliminacja problemów skóry, ale też odmłodzenie i odświeżenie cery.

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: