Intraceuticals - Infuzja Rejuvenate - Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski Gdańsk
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Zabieg wykonuje
kosmetolog

rejuvenateInfuzja Rejuvenate to jeden z wariantów zabiegu Intraceuticals. W tym przypadku celem jego wykonania jest odmłodzenie cery – redukcja zmarszczek, ujędrnienie, poprawa napięcia i gęstości, poprawa kolorytu, nadanie skórze blasku, poprawa nawilżenia oraz przeciwdziałanie procesom starzenia.

Podczas zabiegów na skórę aplikuje się zawartość ampułki Rejuvenate, która bogata jest w składniki odmładzające. Następnie na skórę działa się poprzez specjalną głowicę, wykorzystującą hiperbaryczny tlen, który powoduje skuteczne, ale bezinwazyjne wnikanie składników aktywnych w głąb tkanek.

Zabiegi są całkowicie bezbolesne, nie ma też ryzyka pojawienia się podrażnienia lub zaczerwienienia. Pierwsze rezultaty pojawiają się natychmiast, ale ostateczny efekt widoczny jest następnego dnia. Połączenie skuteczności, bezinwazyjności i szybkich efektów sprawia, że jest to idealny zabieg bankietowy – wykonywany tuż przed ważną okazją.

INFUZJA REJUVENATE – PODSTAWOWE INFORMACJE
Cena: sprawdź cennik
Czas zabiegu: ok. 80 – 90 minut
Znieczulenie: Nie
Zdolność do pracy: Tak
Sugerowana seria: ok. 6 zabiegów
Czas utrzymania się efektów: ok. 6 miesięcy
Intraceuticals Rejuvenate
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Wskazania do wykonania zabiegu z ampułką Rejuvenate to:

  • zmarszczki,
  • dojrzała skóra,
  • utrata napięcia i jędrności,
  • poszarzała cera,
  • cera pozbawiona blasku,
  • suchość skóry.

PRZECIWWSKAZANIA

Zabiegów infuzji Rejuvenate nie wykonuje się w przypadku chorób o podłożu bakteryjnym, wirusowym lub grzybiczym, a także jeśli w obszarze zabiegowym doszło do przerwania ciągłości skóry.

EFEKTY

Skóra wygląda lepiej niemalże od razu po wyjściu z gabinetu, a ostateczne efekty pojedynczego zabiegu widać już kolejnego dnia. Cechy te sprawiają, że Rejuvenate to świetna propozycja zabiegu bankietowego. Najczęściej jednak zabiegi wykonuje się w seriach – wówczas efekty zostają pogłębione i utrwalone.

Rezultaty zabiegu infuzji Rejuvenate to:

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

  • Nie trzeba przygotowywać się do zabiegów w specjalny sposób.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

  • Po zakończonym zabiegu zaleca się stosowanie kosmetyków z linii marki, które dopełniają i przedłużają efekty zabiegów.

CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO ZABIEGU?

Zabiegi Rejuvenate nie wiążą się z okresem rekonwalescencji, a od razu po opuszczeniu gabinetu skóra wygląda dobrze, więc bez przeszkód można wrócić do codziennych zadań.

CENNIK

Sprawdź cennik

WIĘCEJ O ZABIEGU

Ampułka Rejuvenate podawana jest podczas nowoczesnego zabiegu Intraceuticals, który bazuje na infuzji. Do skóry zbliżany jest aplikator, który pod ciśnieniem wtłacza tlen w skórę. W efekcie składniki aktywne docierają do głębokich warstw skóry, a zabieg jest jednocześnie całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny.

intraceuticals-3-step-rejuvenate

Rejuvenate to jeden z wariantów zabiegu Intraceuticals o właściwościach odmładzających. Aplikowane serum jest bogate w niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (pomaga we wnikaniu pozostałych składników w głąb skóry), wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy, witaminę A, C, E, zieloną herbatę oraz skwalan. Zabieg ma działanie silnie nawilżające, zagęszczające i wypełniające skórę oraz przeciwzmarszczkowe. Skóra zostaje ujędrniona, napięta i gęstsza. Cera odzyskuje zdrowy koloryt i blask. Dodatkowo dzięki zawartości przeciwutleniaczy, zabieg działa opóźniająco na procesy starzenia się skóry.

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: