Aquapure Gdynia. Wspaniały Zabieg Odmładzający.
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Zabieg wykonuje
kosmetolog

aquapureAquapure to bezkompromisowy zabieg. Nie musisz już wybierać między oczyszczaniem, działaniem antytrądzikowym a właściwościami odmładzającymi. Kilkuetapowy zabieg pozwala na osiągnięcie wielu korzyści podczas jednej wizyty. Specjalistyczne głowice podczas działania na skórę aplikują jednocześnie odpowiednie preparaty, dodatkowo wzmacniając efekty.

Aquapure jest całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny. Zabiegi są bezbolesne i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Efekty widoczne są natychmiast, a jednocześnie nie pojawiają się podrażnienia i zaczerwienienia – dlatego Aquapure to idealny zabieg bankietowy. Jednocześnie, wykonując serię zabiegów, efekty zostają pogłębione i utrwalone.

AQUAPURE – PODSTAWOWE INFORMACJE
Cena: cennik
Czas zabiegu: 30 – 60 minut
Znieczulenie: Nie
Zdolność do pracy: Tak
Sugerowana seria: 6 – 8 zabiegów
Czas utrzymania się efektów: 7 dni po jednym zabiegu, 6 miesięcy po wykonaniu serii
Czy interesuje Cię zabieg Aquapure?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Zabiegi Aquapure stworzono z myślą o takich problemach cery, jak:

 • zanieczyszczenia cery,
 • łojotok,
 • cera dojrzała,
 • wiotka skóra,
 • trądzik zaskórnikowo-grudkowy,
 • przebarwienia powierzchniowe,
 • nadmierne rogowacenie naskórka.

PRZECIWWSKAZANIA

Zabieg Aquapure nie jest wykonywany w przypadku infekcji (bakteryjnej, wirusowej, grzybicznej) w okolicy zabiegowej, w przypadku przerwania ciągłości tkanki, a także u osób z aktywnymi chorobami nowotworowymi, podczas leczenia onkologicznego, w przypadku chorób autoimmunologicznych, a także chorób układu sercowo – naczyniowego. Przeciwwskazaniem jest również ciężka forma trądziku lub trądzik torbielowaty.

EFEKTY

Rezultaty zabiegów Aquapure widoczne są natychmiast. Co więcej, skóra nie jest podrażniona i zaczerwieniona, dzięki czemu jest to doskonały zabieg bankietowy. Efekty po pierwszym zabiegu utrzymują się około 7 dni. W celu utrwalenia i pogłębienia, wykonuje się serię, która obejmuje 6 – 8 wizyt, raz / dwa razy w tygodniu.

Rezultaty zabiegów Aquapure to:

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

 • Do zabiegu nie trzeba się przygotowywać.

Jak wygląda zabieg?

Zobacz film – relację Lelci z przeprowadzonego zabiegu Aquapure

Zobacz film producenta:

 

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

 • Nie ma specjalnych zaleceń po zabiegowych – nie trzeba pielęgnować skóry w specjalny sposób, ponieważ zabiegi nie wiążą się z ryzykiem wystąpienia podrażnień.

CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO ZABIEGU?

Sam zabieg Aquapure jest komfortowy i nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Po zabiegu nie ma ryzyka wystąpienia podrażnień i zaczerwienienia, dzięki czemu od razu można powrócić do codziennych obowiązków.

CENNIK

Sprawdź cennik

WIĘCEJ O ZABIEGU

Aquapure to połączenie oczyszczania skóry oraz działania odmładzającego. Liczne, zróżnicowane właściwości poprawiają kompleksowo wygląd cery. Podczas jednego zabiegu na skórę działa kilka głowic, które poza swoją podstawową funkcją, aplikują na skórę odpowiednie roztwory (np. oczyszczający lub serum regenerujące).

Specjalistyczne roztwory wykorzystywane podczas zabiegów Aquapure:

 • Peel+: delikatny peeling to pierwszy krok w zabiegu Aquapure. Przyśpiesza się złuszczanie skóry, usunięte zostają martwe komórki naskórka,
 • Sebo+: kolejny krok ma na celu rozpuszczenie sebum i znormalizowanie jego wydzielania, a ponadto zwężenie porów,
 • Rejuve+: celem tego kroku jest uelastycznienie oraz regeneracja skóry poprzez pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny,
 • Cleansys: ten preparat wykorzystywany jest pomiędzy kolejnymi, głównymi etapami. Wzmacnia on działanie pozostałych kroków.

Aquapure posiada cztery głowice o zróżnicowanym działaniu:

 • Aquapeel: ta końcówka służy do usuwania zanieczyszczeń, w tym martwych komórek naskórka,
 • Elektroporacja: służy do odżywiania skóry, poprawy mikrokrążenia i rozjaśniania cery,
 • Mikroprąd: poprawia napięcie skóry, liftinguje, pobudza proces odnowy włókien kolagenu i elastyny, a także pobudza mikrokrążenie,
 • Chłodzenie/Grzanie: ta głowica na zmianę emituje niską i wysoką temperaturę. Chłodzenie działa na skórę wygładzająco i kojąco. Z kolei grzanie działa tonująco i wzmacniająco.
glowice aquapure

Aquapure to wyjątkowe połączenie skuteczności z bezpieczeństwem i komfortem. Efekty widoczne są natychmiast po wyjściu z gabinetu, co sprawia, że jest to idealny zabieg bankietowy. Chcąc pogłębić i wydłużyć rezultaty zabiegu, należy stosować serię kilku wizyt.

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: