Boczki - likwidacja boczków. Skuteczne zabiegi na usuwanie boczków.
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

boczkiBoczki to inaczej fałdki tkanki tłuszczowej, znajdującej się w okolicy bioder i tuż nad nimi. Jak sama nazwa wskazuje, usytuowane są po bokach okolic brzucha. W wielu przypadkach pozbycie się tego problemu jest niezwykle trudne. Taka tkanka tłuszczowa potrafi być wyjątkowo uporczywa. Często aktywność fizyczna oraz dieta to zdecydowanie za mało.

Jak szybko pozbyć się boczków? Istnieją przecież sytuacje, w których chcemy je usunąć niemalże natychmiastowo – np. przed wyjazdem na urlop lub przed jakimś ważnym wydarzeniem. Czy jest to w ogóle możliwe?

Specjalistyczne zabiegi w walce z boczkami

Jak zrzucić boczki? Zaawansowane metody medycyny estetycznej oraz kosmetologii sprawiają, że skuteczne i szybkie usunięcie uciążliwych boczków jest możliwe. W walce z nimi sprawdzi się innowacyjny zabieg Ultraformer III, wykorzystujący technologię HIFU. Oprócz tego możliwe jest również wykonanie kriolipolizy i karboksyterapii oraz zabiegów: Icoone, Venus Legacy, Maximus i Endermologii LPG.

Masz boczki i chcesz się ich pozbyć?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Ultraformer III – HIFU

ultraformer III - hifuZabiegi Ultraformer III – HIFU nie bez powodu nazywane są liftingiem bez skalpela. Dają bowiem spektakularne efekty i tu już po jednej wizycie. W przeciwieństwie do wielu innych propozycji, w tym wypadku wystarczy wykonać jeden zabieg! Efekty widoczne są natychmiast, ale z upływem tygodni dodatkowo się pogłębiają.

Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Nie trzeba się do niego przygotowywać, nie stosuje się znieczulenia, a po zakończeniu wizyty można wrócić do codziennych zadań. Bardzo istotną zaletą jest możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok – także latem.

Ultraformer III wykorzystuje innowacyjną technologię HIFU – High Intensity Focused Ultrasound. Początkowo znalazła ona zastosowanie w terapii nowotworów. Obecnie w korzysta się z niej także właśnie podczas zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej. HIFU to zogniskowana fala ultradźwiękowa. Działa poprzez podgrzanie trzech warstw tkanek – skóry, lipidów oraz mięśni. W efekcie dochodzi do ich obkurczenia i w efekcie – powstania mikrouszkodzeń, dzięki którym pobudzany jest proces produkcji nowych włókien kolagenowych. Skóra poddawana jest intensywnej regeneracji, wytapiany jest tłuszcz. Takie kompleksowe działanie zapewnia uzyskanie najlepszych efektów.

Do wykonania zabiegu wykorzystuje się głowicę, która emituje zogniskowane fale ultradźwiękowe. Przykładana jest do skóry miejsce przy miejscu. Osoba przeprowadzająca zabieg ma możliwość regulowania głębokości wnikania fal, istniejące tryby to: 1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm, 2 mm, 6 mm oraz 9 mm. Zabiegi można dostosować do indywidualnych potrzeb.

technologia HIFU Ultraformer III

Efekty zabiegów

 

Inne zabiegi likwidujące boczki

Kriolipoliza Clatuu

Clatuu - sprzęt do kriolipolizyNowoczesnym zabiegiem proponowanym na wyszczuplenie sylwetki i usunięcie boczków jest kriolipoliza Clatuu . Jego innowacyjność polega na wymrażaniu tkanki tłuszczowej w celu jej zredukowania. Zamrożenie lipidów odbywa się dzięki wytwarzaniu fal zimna przez głowicę o temperaturze -9ºC, następnie są one wydalane z organizmu. Zabieg kriolipolizy nie jest bolesny, a wykonanie serii składającej się z 3 sesji gwarantuje skuteczne pozbycie się boczków.

Venus Legacy

Venus LegacyVenus Legacy to kolejna propozycja dla wszystkich pragnących wyszczuplić sylwetkę. Zaawansowany zabieg stosuje aż 4 technologie, co wpływa na jego skuteczność w kwestii redukcji boczków. Oddziaływanie Multipolarną Falą Radiową rozbija lipidy, Impulsowe Pole Magnetyczne natomiast stymuluje komórki do wytwarzania kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność skóry. Bezpieczeństwo i efektywność Venus Legacy to zasługa technologii VariPulse, badającą głębokość oddziaływania na tkankę oraz Real Time Thermal Feedback, która umożliwia kontrolę temperatury tkanki w czasie rzeczywistym.

Karboksyterapia Reology 2

karboksyterapia reology2Karboksyterapia Reology 2 pozbywa się boczków dzięki wstrzykiwaniu pod skórę i w jej obręb medycznego dwutlenku węgla. Skutkuje to rozbiciem tkanki tłuszczowej i wzmożoną produkcją kolagenu przez skórę. Oddzielone lipidy zostają wydalone z organizmu, skóra staje się napięta i wygładzona. W celu jak najlepszego efektu wyszczuplenia należy wykonać całą serię – liczbę zabiegów ustala lekarz w wywiadzie z pacjentem.

Maximus

maximusZabieg Maximus Pollogen Legend przebiega dwutorowo, z wykorzystaniem fali radiowej oraz dynamicznej aktywacji mięśni. Fala radiowa skutecznie rozbija komórki tłuszczowe, a przez stymulację mięśni, która powoduje ich skurcze, uszkodzone lipidy są szybciej wydalane z organizmu. Sposób można stosować z powodzeniem na boczki, prowadząc do faktycznego zmniejszenia obwodu brzucha. Dodatkowym atutem tego sposobu jest redukcja cellulitu i wygładzenie ciała.

Icoone

IcooneIcoone to podciśnieniowy masaż specjalnie skonstruowanymi rolkami. Możliwość dopasowania siły oddziaływania urządzenia do potrzeby pacjenta gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu. Trzy rodzaje podciśnienia wykorzystywane przez głowice potęgują efekty, które dostrzec można tuż po zabiegu. Po poddaniu się całej serii, to jest 10 zabiegom, następuje wyraźne wyszczuplenie ciała i redukcja cellulitu z danego obszaru.

Icoone laser

Aby zabieg Icoone dawał jeszcze lepsze efekty, urządzenie wyposaża się w dodatkową głowicę laserową. Emitowane przez laser fale wnikają w głąb tkanek i powodują podgrzanie komórek tłuszczowych. Zastosowanie światła LED ułatwia ich eliminację z organizmu. Zabieg umożliwia pozbycie się lokalnie nagromadzonego tłuszczu. Z Icoone laser można skorzystać w gdańskiej placówce Clinica Cosmetologica.

Endermologia LPG

Endermologia LPG - sprzętEndermologia LPG Cellu M6 Integral to równie skuteczny rodzaj masażu na modelowanie sylwetki i pozbycie się boczków. Dzięki innowacyjnej głowicy ROLL wykonywany jest lipomasaż. Zabieg nie tylko usuwa tłuszcz, ale także stymuluje skórę do produkcji kolagenu, co prowadzi do ujędrnienia i zagęszczenia skóry. Czas jednej sesji nie przekracza godziny. Po wykonaniu serii składającej się z 10-12 masaży wyszczuplenie jest najbardziej widoczne, a skóra odzyskuje sprężystość i gładkość.

Darmowe konsultacje przed zabiegiem

Clinica Cosmetologica proponuje skorzystanie z darmowych konsultacji przed zabiegami. Podczas takiej wizyty doświadczony kosmetolog dobierze najlepszy zabieg, ustali najlepsze, najbardziej optymalne parametry i upewni się, że nie występują żadne przeciwwskazania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości pacjent może zostać skierowany na bardziej szczegółowe konsultacje do lekarza. Zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas bowiem najważniejsze.

Masz boczki i chcesz się ich pozbyć?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Jak jeszcze można wykorzystać technologię HIFU?

HIFU - Ultraformer III zabiegi na ciało

Podsumowanie

Zastanawiasz się, jak zgubić boczki? Najbardziej efektywnym sposobem jest zabieg Ultraformer III – HIFU. To obecnie najskuteczniejsze i najszybsze rozwiązanie. Wystarczy już jedna wizyta, a zabiegi wykonywać można nawet latem. Dlatego jest to świetne rozwiązanie w przypadku wyjątkowo uporczywych zmian oraz gdy chcemy uzyskać szybkie efekty.

Jak skutecznie zgubić brzuch i boczki? Jeżeli chcesz, aby po zabiegach tkanka tłuszczowa nie powróciła, a efekty utrzymywały się jak najdłużej, warto zdecydować się na zdrową dietę oraz ćwiczenia. Unikanie tłustych potraw, spożywanie zbilansowanych posiłków oraz regularny ruch, ułatwią nam utrzymanie pożądanej sylwetki.

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: