Zabiegi Odmładzające na Twarz - Odmładzanie Twarzy Gdańsk
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Upływający czas nieubłaganie odbija się na naszej twarzy. Skóra wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a my wyglądamy coraz starzej. To naturalny proces. Włókna kolagenu i elastyny zanikają już po 20. roku życia. To właśnie główna przyczyna utraty jędrności i gęstości przez skórę. Na szczęście istnieją sposoby na przywrócenie twarzy młodzieńczego wyglądu.

Odmładzanie twarzy a specjalistyczne zabiegi

Jak odmłodzić twarz najskuteczniej? Zdecydowanie przy pomocy specjalistycznych zabiegów. Na szczęście, nowoczesne zabiegi są w stanie znacznie odmłodzić nasz wygląd. Wybierać możemy spośród wielu propozycji, a są to: Aquapure, Intraceuticals, Pollogen Legend, Maximus, Surgen, Laser Palomar Emerge, Harmony XL PRO NIR, Harmony XL Pro Clear Lift, Harmony XL Pro iPixel, MobiLift M6, GeneO+, Mezopen/Dermapen, Głowica Hot-Cold, Ultradźwięki, peelingi kwasami, Venus Legacy, mezoterapia igłowa i Retix C.

Pragniesz odmłodzić swoją twarz?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Efekty zabiegów

Zdjęcia PRZED i PO zabiegów odmładzających twarz po zastosowaniu pakietów zabiegów dobranych przez kosmetologa.

Zabiegi

Aquapure – odmłodzenie i oczyszczenie twarzy

aquapureAquapure poza efektem odmłodzenia skóry, prowadzi do jej dokładnego oczyszczenia. W zabiegu, obejmującym wiele etapów, wykorzystuje się różne głowice oraz specjalne roztwory. Głowice posiadają odmienne funkcje. Przykładowo jedna jest wyposażona w mikroprądy stymulujące mikrokrążenie oraz produkcję kolagenu i elastyny, inna na zmianę chłodzi i grzeje, dzięki czemu skóra staje się lepiej napięta i mocniejsza. Używane roztwory mają właściwości złuszczające, normalizujące wydzielanie sebum, regenerujące. To kompleksowe działanie owocuje czystą, gładką skórą, ze zmniejszonymi oznakami starzenia – zmarszczki spłycają się, a skóra jest lepiej napięta. Aquapure ma charakter bankietowy, gdyż jego efekty pojawiają się od razu.

Intraceuticals na odmłodzenie twarzy

intraceuticalsDo odmłodzenia twarzy proponowany jest również zabieg bankietowy Intraceuticals. Wykorzystuje infuzję tlenową, zwiększającą przenikalność składników aktywnych przez skórę. Składniki aktywne podawane są w formie serum, które zawiera drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy. Zabieg występuje w kilku wariantach, co umożliwia dobranie najlepszego do potrzeb skóry. Efektem jest redukcja zmarszczek, poprawa napięcia skóry i jej ujędrnienie. Dodatkowo można uzyskać rozjaśnienie przebarwień lub zniwelować zmiany trądzikowe.

Maximus i Surgen na odmładzanie twarzy

Pierwszą grupą omawianych zabiegów stanowią te, wykonywane przy pomocy innowacyjnego sprzętu Pollogen Legend. To urządzenie, w którym zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Chcąc odmłodzić twarz, możemy za pomocą Pollogen Legend wykonać dwa zabiegi – Maximus i Surgen. Oba zabiegi działają poprzez stymulację skórę falą radiową. Podczas zabiegu Maximus tkankę stymulujemy od zewnątrz. Włókna kolagenu podgrzewane są do 60°C, dzięki czemu produkowane są nowe włókna kolagenowe. W przypadku zabiegu Surgen stosuje się głowicę, która pokryta jest igiełkami wnikającymi w głąb skóry. Tam emitowane są fale radiowe, które bezpośrednio działają na głębsze warstwy tkanki. W efekcie obu tych zabiegów dochodzi do zagęszczenia i ujędrnienia skóry. Poprawia się owal twarzy i napięcie cery. Twarz jest rozświetlona i odmłodzona.

Palomar Emerge na odmładzanie twarzy

Kolejną propozycją jest laser Palomar Emerge. Jest to laser nieablacyjny, którego głowicę przykłada się miejsce przy miejscu. Promienie docierają na głębokość 1,5 mm. Podczas zabiegu głębokie warstwy skóry zostają pobudzone do regeneracji. Struktura skóry się zagęszcza, a twarz wygląda młodziej.

Harmony XL PRO NIR na odmładzanie twarzy

Laser Harmony XL PROSkorzystać możemy również z zabiegu Harmony XL PRO NIR.

Kosmetolog Julia Krajewska - GdańskLaser wykorzystuje światło bliskie podczerwieni. Stymuluje ono komórki skóry do intensywnej regeneracji. Cera staje się lepiej napięta, bardziej jędrna i widocznie młodsza.mówi Julia Krajewska, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Harmony XL Pro Clear Lift na odmładzanie twarzy

Inną metodą przy użyciu lasera jest Harmony XL Pro Clear Lift. Jego działanie prowadzi do wytwarzania się w skórze kontrolowanych mikrouszkodzeń, co stymuluje komórki do regeneracji i wzmożonej produkcji kolagenu. Po serii zabiegów możemy spodziewać się wygładzenia zmarszczek, rozjaśnienia skóry twarzy i jej lepszego napięcia.

Harmony XL Pro iPixel

laser Harmony XL PRO iPixelPodobnie jak w wymienionych wyżej metodach laserowych, zastosowanie laseru Harmony XL Pro iPixel prowadzi do odnowy skóry. W wyniku emisji kilkudziesięciu mikrowiązek i powstałych w ten sposób mikrouszkodzeń, pobudzone zostają procesy syntezy kolagenu i elastyny. W rezultacie cera jest wygładzona.

Peelingi chemiczne na odmładzanie twarzy

Chcąc odmłodzić wygląd naszej cery, możemy wykonać złuszczanie kwasami. Do wyboru mamy cztery rodzaje kwasów: migdałowy, salicylowy, pirogronowy i glikolowy. Różnią się one od siebie intensywnością działania. Rodzaj zastosowanego kwasu dobiera się do rodzaju cery.

Kosmetolog Milena Nalbandian - GdańskZabieg kwasami na twarz daje bardzo dobre efekty w przypadku osób, które pragną odmłodzenia. Powodują usunięcie zniszczonych i starych komórek. Pobudzona zostaje regeneracja włókien kolagenu i elastyny. Dzięki temu cera jest odświeżona, gęstsza i odmłodzona.mówi Milena Nalbandian, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Mezopen/Dermapen na odmłodzenie twarzy

DermapenW przypadku odmładzania cery doskonale sprawdza się zabieg Mezopen/Dermapen. Polega on na stymulowaniu skóry przy pomocy głowicy z mnóstwem malutkich igiełek.

Mezoterapia igłowa

Dla młodszego wyglądu twarzy możemy skorzystać z mezoterapii igłowej. W trakcie zabiegu indywidualnie dobrane koktajle odżywcze zostają wstrzyknięte bezpośrednio pod skórę. Dzięki temu składniki aktywne wnikają do głębokich warstw skóry, poprawiając jej kondycję. Cera jest bardziej napięta i gładsza.

GeneO+ na odmładzanie twarzy

GeneoW walce z upływającym czasem może nam pomóc zabieg GeneO+. Wykorzystuje on naturalne mechanizmy skóry. Poddaje się ją działaniu dwutlenku węgla, a w konsekwencji w miejsce zabiegowe wysyłana jest krew bogata w tlen. Cera staje się rozświetlona, gładsza i wygląda młodziej.

Venus Legacy

Venus LegacyKolejny zabieg to Venus Legacy polecany szczególnie na ujędrnienie skóry, przypomina to masaż. Łączy w sobie kilka nowoczesnych technologii, pod wpływem których zostaje pobudzona synteza kolagenu i fibroblastów. Skóra staje się bardziej napięta, zmarszczki zniwelowane.

MobiLift M6 na odmładzanie twarzy

Twarz można też odmłodzić dzięki zabiegowi MobiLift M6. Podczas zabiegu skóra stymulowana jest przy pomocy głowicy z dwoma klapkami. Ich ruch regulowany jest przez osobę przeprowadzającą zabieg. Skóra odzyskuje blask, pobudzone zostaje mikrokrążenie.
MobiLift to specjalny rodzaj masażu. Podczas zabiegu przez głowicę zasysany jest fałd skóry, który poddaje się stymulacji. Efektem jest zagęszczenie i odmłodzenie cery.

Zabieg Hot-Cold na odmładzanie twarzy

Doskonałym sposobem na odświeżenie wyglądu jest zabieg Hot-Cold. Polega on na stymulowaniu skóry raz zimnem, raz ciepłem. Dzięki temu pobudzone zostaje mikrokrążenie. Koloryt skóry jest ujednolicony, a cera wygląda promiennie.

Ultradźwięki na odmładzanie twarzy

Skorzystać można też z zabiegu ultradźwiękami. Co istotne, sprawdzi się on również w przypadku osób z cerą naczynkową. Podczas zabiegu pobudzona zostaje produkcja kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra wygląda młodziej.

Retix C

Dobrym sposobem na odnowę skóry twarzy jest skorzystanie z kuracji Retix C, łączącej odmładzające właściwości witaminy C, antyoksydantów i retinolu. Na skórę aplikuje się specjalną ampułkę, następnie nakłada maskę retinolową. Stary naskórek ulega złuszczeniu. Zachodzi proces intensywnej regeneracji i odsłonięta zostaje nowa, gładka skóra. Zmarszczki i nierówności zostają zredukowane.

Konsultacje przed zabiegiem – BEZPŁATNE

Chcąc zagwarantować najwyższą jakość usług, oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji. Podczas takiej wizyty specjalista nie tylko dobierze najlepszy zabieg, ale też ustali ilość i częstotliwość wizyt.

Pragniesz odmłodzić swoją twarz?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Odmładzanie w domu czy podczas zabiegów?

W popularnych drogeriach bez problemu znajdziemy kosmetyki, które mają pomóc odmłodzić nasz wygląd. Kremy, balsamy, żele, peelingi… Wszystko to ma poprawić wygląd skóry i odjąć nam co najmniej kilka lat. Walcząc z upływającym czasem od zewnątrz nie uzyskamy spektakularnych efektów.

Chcąc uzyskać widoczne rezultaty, warto skorzystać ze specjalistycznych zabiegów. Dzięki nim zadziałamy u samego źródła problemu. Uzyskamy o wiele lepsze, silniejsze rezultaty w postaci odmłodzenia skóry, ujędrnienia jej i zagęszczenia jej struktur.

Wszystko to nie oznacza jednak, że korzystając z zabiegów możemy zrezygnować z regularnej pielęgnacji. Nawet stosując profesjonalne zabiegi, należy dbać o skórę każdego dnia. Stosowanie kosmetyków nawilżających, czy odżywczych sprawi, że efekty uzyskane będą bardziej intensywne i utrzymają się dłużej.

Zadzwoń po darmową konsultację

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: