Odchudzanie i Redukcja Tkanki Tłuszczowej. Zabiegi Wyszczuplające.
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Mówi się, że otyłość i nadwaga to choroby XXI wieku. Problemy z nadmiarem kilogramów to domena współczesnego społeczeństwa. Nie pomaga szybkie tempo życia, brak ruchu, niezdrowa dieta i spożywanie coraz to większych ilości przetworzonej żywności. Co więcej, wiele osób ma problem z utratą kilogramów. Niektórzy pomimo stosowania zdrowej diety i regularnego ruchu docierają do momentu, gdzie waga zamiera i ciężko ją zbić. W takich wypadkach problem stanowi tkanka tłuszczowa gromadząca się miejscowo, na przykład w okolicach boczków, brzucha, czy ud.

Redukcja tkanki tłuszczowej a specjalistyczne zabiegi wyszczuplające

Z taką uporczywą tkanką tłuszczową można sobie jednak poradzić przy pomocy specjalistycznych zabiegów medycyny estetycznej oraz kosmetologii. W tym wypadku doskonale sprawdzą się takie propozycje, jak: Venus Legacy, Icoone, Maximus Pollogen Legend, Karboksyterapia Reology2 oraz Endermologia LPG.

Interesują Cię zabiegi na odchudzanie, ale nie wiesz który wybrać?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Efekty zabiegów

Zobacz galerię przykładowych zdjęć PRZED i PO zabiegach na redukcję tkanki przy zastosowaniu sprzętów i pakietów zabiegów dobranych przez kosmetologów Clinica Cosmetologica.

Venus Legacy zredukuje tkankę tłuszczową

Venus LegacyPierwszym proponowanym zabiegiem jest Venus Legacy. Podczas zabiegu dochodzi do rozgrzania tkanek przy pomocy fali radiowej. Zastosowano tu najnowocześniejsze technologie takie, jak: Multipolarna Fala Radiowa, Impulsowe Pole Magnetyczne, VariPulse oraz Real Time Thermal Feedback. Dzięki temu zabieg jest skuteczny, ale jednocześnie komfortowy i bezpieczny.

Icoone na odchudzanie

IcooneZabieg Icoone wykorzystuje działanie specjalnych głowic masujących. Specjalistyczny masaż, wykonywany pod ciśnieniem, powoduje rozbicie i usunięcie lipidów. Dochodzi też do drenażu limfatycznego i oczyszczenia tkanek z toksyn, a także wzmocnienia skóry.

Icoone laser

W gdańskiej placówce Clinica Cosmetologica urządzenie Icoone posiada głowicę laserową, która zwiększa efekty redukcji tkanki tłuszczowej. Fala lasera diodowego Icoone powoduje podgrzanie komórek tkanki tłuszczowej i nasila proces lipolizy. Zastosowanie światła LED usprawnia eliminację upłynnionego tłuszczu. Wpływa też na fibroblasty skóry, stymulując produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra staje się gęstsza.

Endermologia LPG na redukcję tkanki tłuszczowej

Sposobem na skuteczne odchudzanie jest zabieg Cellu M6 Integral. Jest to rodzaj masażu, podczas którego rozbijana jest tkanka tłuszczowa. Dzięki temu zostaje ona usunięta. Dodatkowym atutem jest towarzysząca wyszczupleniu, poprawa jędrności skóry.

Kosmetolog Karolina Formela - GdańskPodczas zabiegu pacjent otrzymuje specjalny kombinezon, które wzmacnia efekty. Następnie skórę poddaje się działaniu głowicy, która zasysa fałd skóry. Podczas serii zabiegów jesteśmy w stanie usunąć nawet uporczywy cellulit. Jednocześnie cały zabieg jest w pełni bezpieczny. – mówi Karolina Formela, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Endermologia – Cellu M6 Integral na redukcję tkanki – Jak wygląda zabieg?
zabieg na łydkizobacz film
zabieg na brzuchzobacz film
zabieg na ramionazobacz film
Szczegóły zabiegu Endermologia LPG – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Maximus na odchudzanie

Nadmiar tkanki tłuszczowej można zlikwidować za pomocą innowacyjnego urządzenia Pollogen Legend. Jednym z wykonywanych za jego pomocą zabiegów jest Maximus. To popularny zabieg na odchudzanie. Jego sekret tkwi w działaniu na kilka warstw tkanki. Z jednej strony fale radiowe podgrzewają tkankę do 60°C, co skutkuje upłynnieniem tłuszczu. Z drugiej zaś strony pobudzane są mięśnie, dzięki czemu tkanka tłuszczowa jest usuwana jeszcze szybciej.

Maximus™ na redukcję tkanki – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladkizobacz film
zabieg na łydki
zobacz film
Szczegóły zabiegu Maximus – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Karboksyterapia Reology2 na redukcję tkanki

Sposobem na szybkie odchudzanie jest również Karboksyterapia Reology2. To innowacyjny zabieg odchudzający, podczas którego podskórnie i śródskórnie podaje się medyczny dwutlenek węgla. W efekcie rozbijane są lipidy, a proces ich usunięcia zostaje przyśpieszony.

Kosmetolog Julia Krajewska - GdańskRedukcja tkanki tłuszczowej to nie jedyna zaleta zabiegu. Zabieg zmniejsza cellulit, a także poprawia napięcie i ogólny stan skóry. Dzięki temu sylwetka jest wysmuklona, wygląda młodziej i znacznie ładniej. Jednocześnie zabieg jest w pełni bezpieczny. – mówi Julia Krajewska, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Karboksyterapia Reology 2 na odchudzanie – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladkizobacz film
zabieg na piersi
zobacz film
zabieg na dłoniezobacz film
zabieg na brzuch
zobacz film
zabieg na ramiona
zobacz film
Szczegóły zabiegu Karboksyterapia Reology 2 – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Konsultacje przed zabiegiem

Dobór odpowiedniego zabiegu ma ogromne znaczenie. Dlatego zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w Clinica Cosmetologica. Kosmetolog nie tylko pomoże w wyborze najlepszego w danym przypadku zabiegu, ale określi też ilość planowanych wizyt oraz ich częstotliwość. Dzięki temu cała kuracja da jeszcze lepsze rezultaty.

Interesują Cię zabiegi na odchudzanie, ale nie wiesz który wybrać?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Domowe sposoby czy zabiegi?

Podstawową metodą walki z dodatkowymi kilogramami jest zdrowy tryb życia. Niezdrowa dieta i brak ruchu to najważniejsze czynniki, mające wpływ na gromadzenie się tkanki tłuszczowej. Dlatego też zacząć należy od ograniczenia spożywania wysoko przetworzonych potraw oraz wyeliminowania produktów tłustych i bogatych w cukier. Pamiętać należy nie tylko o utrzymaniu odpowiedniej kaloryczności potraw, ale też o dostarczaniu sobie składników bogatych w cenne składniki.

Kolejnym elementem jest aktywność fizyczna. Osoby, które prowadzą siedzący tryb życia powinny się ruszać co najmniej 3 razy w tygodniu po 45 minut. Dopiero po 30 minutach intensywnego ruchu nasz organizm zaczyna spalać tkankę tłuszczową. Osoby, które nie są w formie, mogą zacząć od jazdy na rowerze oraz intensywnych spacerów. Aktywność powinna być przyjemnością – można uczęszczać na kurs tańca, basen, zajęcia fitness, czy biegać.

Często proces zrzucania kilogramów odbywa się dużo wolniej, niż moglibyśmy tego oczekiwać lub też zamiera w martwym punkcie. W takim wypadku warto sięgnąć po specjalistyczne zabiegi.

Kompleksowa walka z nadmiarem tkanki tłuszczowej

Należy pamiętać, że zabiegi dadzą najlepsze rezultaty u osób, które prowadzą zdrowy tryb życia. W przeciwnym razie efekty mogą nie być satysfakcjonujące. Jednakże największym problemem jest ogromne prawdopodobieństwo, że tkanka tłuszczowa powróci. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie zdrowego trybu życia ze specjalistycznymi zabiegami. W takim wypadku szybko i skutecznie pozbędziemy się dodatkowych kilogramów.

Pollogen Legend – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladkizobacz film
zabieg na łydki
zobacz film
zabieg na brzuch
zobacz film
zabieg na ramiona
zobacz film
Szczegóły zabiegu Pollogen Legend – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Zadzwoń po darmową konsultację

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: