Nadmierna Potliwość - Leczenie Nadpotliwości Gdańsk. Szybki Zabieg.
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Nadmierna potliwość wywoływana jest przez zbytnią aktywność gruczołów potowych i cierpi na nią około kilku procent ludzi. W takich przypadkach nawet najsilniejsze dezodoranty nie zdają egzaminu, podobnie jak dostępne w aptekach blokery potu. Ponadto problem bardzo często występuje nie tylko w okolicy pach, ale też pleców, dłoni, czy twarzy.

Ostrzykiwanie skóry rozwiązaniem na nadpotliwość

W profesjonalnych gabinetach wykorzystuje się nie tylko ostrzykiwanie na czoło, w celu kuracji zmarszczek. Za pomocą profesjonalnych zabiegów z użyciem tej substancji jesteśmy w stanie zniwelować nadpotliwość głowy i twarzy, nadpotliwość czoła, nadpotliwość dłoni oraz praktycznie wszystkich obszarów ciała. Najskuteczniejszym rozwiązaniem tej dolegliwości jest właśnie ostrzykiwanie skóry na nadmierną potliwość. Problemu pozbywamy się w tym wypadku skutecznie i na długo.

Ostrzykiwanie na nadpotliwość sprawdza się we wszystkich obszarach ciała. Najlepiej wykorzystać naturalny surowiec, wytwarzany przez bakterie gram-dodatnie Clostridium.

Zabieg na nadpotliwość to wstrzykiwanie preparatu w dłonie, pachy, czy inne problematyczne okolice. Wcześniej okolicę zabiegową można znieczulić za pomocą specjalnego kremu. Substancja czynna działa poprzez zahamowanie bodźców pomiędzy nerwami a gruczołami potowymi. Wszystko trwa około 15 minut. Efekty utrzymują się nawet do roku.

Nadmierna potliwość stóp a zastrzyki z toksyny botulinowej

Zastrzyki z toksyny botulinowej doskonale sprawdzą się w przypadku nadmiernej potliwości stóp. Problem ten powoduje nie tylko dyskomfort i utratę pewności siebie, ale co nawet gorsze – może powodować pojawienie się grzybicy oraz innych infekcji. Nie wspominając o takich sytuacjach, jak na przykład mierzenie obuwia, które może powodować niesamowity stres.

Zabieg na nadpotliwość stóp z toksyną botulinową to kwestia około 20 minut. Rezultaty po pierwszej wizycie utrzymują się aż rok, a każdy kolejny zabieg może być wykonywany po coraz większym odstępie czasu. Jest to najbardziej efektywna metoda leczenia tego schorzenia.

Darmowe konsultacje przed zabiegiem

Clinica Cosmetologica umożliwia skorzystanie z darmowych konsultacji z kosmetologiem. Taka wizyta polega na przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem, na podstawie którego ustalany jest plan leczenia – kosmetolog może zalecić wizytę u specjalisty, dermatologa, który podejmie decyzję o podaniu preparatu. Istotnym aspektem jest upewnienie się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegów.

Czy Twoim problemem jest nadmierna potliwość?
Umów konsultację z naszym specjalistą,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 513 350 082

Nadmierna potliwość – co to takiego?

Uważa się, że na nadpotliwość cierpi kilka procent społeczeństwa. Jest to problem wynikający z nadaktywności gruczołów potowych, których na naszym ciele jest nawet 4 miliony. Produkcja potu to bardzo istotna czynność – pot zapobiega przegrzaniu i chroni przed zaburzeniami poziomu wilgotności ciała.

O problemie z nadmierną potliwością mówi się, gdy ciało produkuje więcej potu niż potrzeba do zachowania równowagi cieplnej. Szacunkowo podaje się, że jest to 50 mg na minutę w dole pachowym.

Nadpotliwość najczęściej pojawia się w stresujących sytuacjach, gdy jest nam gorąco, czy w nocy. Najbardziej charakterystycznymi obszarami są tu pachy, stopy i dłonie.

Przyczyny nadpotliwości

Sama nadpotliwość nie jest chorobą, może być jednak jej objawem. Dlatego jeżeli borykasz się z tym problemem, zgłoś się do lekarza. Nadmierne wydzielanie potu może być spowodowane takimi chorobami, jak: choroby autoimmunologiczne, zaburzenia hormonalne, czy nowotwory. Może być to również efekt uboczny przyjmowania niektórych leków.

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: