Wąsik

depilacja wąsikaWłosy pojawiające się w okolicy ust, szczególnie w przypadku pań, to duży problem. Choć większości kobiet nie przeszkadzają delikatne, jasne włoski, które najczęściej pokrywają całe ciało, to czasem jednak włosy te sprawiają problem. Niektórym przeszkadza już takie delikatne owłosienie. W innych wypadkach problemem jest nadmierne owłosienie.

Czasem nawet u pań obserwujemy mocniejsze włosy wokół ust. Mogą być dość grube, mocne i ciemne. Golenie nie daje dobrych efektów, gdyż włoski szybko odrastają. Taka sytuacja może skutecznie odebrać pewności siebie. Dlatego w takich wypadkach warto zdecydować się na depilację.

Depilacja wąsika woskiem

Pierwszą możliwością jest depilacja woskiem. To o wiele skuteczniejsza metoda niż zwykłe golenie. W tym wypadku włoski wyrywane są wraz z cebulkami. Dzięki temu odrastają dopiero po kilku tygodniach. Oczywiście to, jak szybko pojawią się włoski, zależy od indywidualnych uwarunkowań.

Zobacz więcej: Depilacja woskiem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/depilacja-woskiem/

Jeśli nie wiesz, jakie zabiegi wybrać – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem z naszej kliniki. Zadzwoń i umów się.

Laserowa depilacja wąsika

Jeszcze skuteczniejszym rozwiązaniem jest depilacja laserowa wąsika. Podczas zabiegów niszczone są włoski wraz z komórkami macierzystymi, dzięki czemu nie ma możliwości ich regeneracji.
W przypadku lasera Vectus podczas kuracji pozbywamy się aż 95% włosków. Pozostałe 5% może się pojawić w ciągu roku, gdyż są to włoski, które podczas zabiegów nie znajdowały się w fazie wzrostu.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Kosmetolog Julia Krajewska - GdańskDepilacja laserowa to najbardziej efektywna metoda usuwania owłosienia. To niezwykle ważne w przypadku takich problematycznych okolic, jak okolice ust, gdzie nawet odrastające, krótkie włoski stanowią problem. Depilacja laserem Vectus jest niezwykle skuteczna między innymi dzięki zastosowaniu technologii Skintel. Podczas zabiegu głowica czyta poziom melaniny, aby samodzielnie dobrać optymalną moc lasera. – powiedziała Julia Krajewska, kosmetolog

Depilacja wąsika
Jak to oceniasz?

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
10:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: