Depilacja Laserowa Twarzy Gdańsk, Gdynia - DARMOWA Konsultacja
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Laserowa depilacja twarzy

Niechciane owłosienie na twarzy to szczególnie wstydliwa dolegliwość. Ta część ciała to niejako nasza wizytówka, której nie możemy ukryć pod ubraniem. Dlatego niechciane, zbyt silne owłosienie w tym obszarze może stanowić poważny problem.

Chcesz trwale usunąć włoski z twarzy?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Depilacja laserowa twarzy

Jeszcze skuteczniejszą metodą jest laserowa depilacja twarzy. Laser usuwa włosy wraz z komórkami macierzystymi, przez co nie są one zdolne do regeneracji.

Podczas zabiegów usuniętych zostaje 95% włosów. Pozostałe 5% stanowią te, które nie znajdowały się w fazie wzrostu. Po roku od ostatniej depilacji można wykonać dodatkowy zabieg, podczas którego się ich pozbędziemy.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Kosmetolog Marta Włodarczyk - GdańskDepilacja laserowa to najlepszy sposób na pozbycie się włosów z okolic twarzy. Ze wszystkich istniejących metod ta jest najskuteczniejsza. Efekty są długotrwałe, dzięki czemu nie musimy się martwić o odrastanie włosków. – powiedziała Marta Urbanowicz, kosmetolog

Depilacja twarzy woskiem

depilacja twarzyGolenie to nieskuteczna metoda na pozbycie się włosków. W obszarze twarzy jest jeszcze bardziej nieefektywna, gdyż może podrażnić skórę twarzy. Poza tym niełatwo manewrować maszynką po tym obszarze.

W tym wypadku nie skracamy włosów, ale wyrywamy je wraz z cebulkami. Efekty utrzymują się znacznie dłużej – nawet przez kilka tygodni.

Najbardziej skutecznym zabiegiem jest trwałe usuwanie włosów laserem, dlatego polecamy bezpłatne konsultacje dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o tym zabiegu.

Zadzwoń po darmową konsultację

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: