Twarz

Niechciane owłosienie na twarzy to poważny problem. Ta część ciała to niejako nasza wizytówka, której nie możemy ukryć pod ubraniem. Dlatego niechciane, zbyt silne owłosienie w tym obszarze może stanowić poważny problem.

Depilacja twarzy woskiem

depilacja twarzyGolenie to nieskuteczna metoda na pozbycie się włosków. W obszarze twarzy jest jeszcze bardziej nieefektywna, gdyż może podrażnić skórę twarzy. Poza tym niełatwo manewrować maszynką po tym obszarze.

Zdecydowanie lepszym wyjściem jest depilacja woskiem. W tym wypadku nie skracamy włosów, ale wyrywamy je wraz z cebulkami. Efekty utrzymują się znacznie dłużej – nawet przez kilka tygodni.

Zobacz więcej: Depilacja woskiem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/depilacja-woskiem/

Jeśli nie wiesz, jakie zabiegi wybrać – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem z naszej kliniki. Zadzwoń i umów się.

Depilacja laserowa twarzy

Jeszcze skuteczniejszą metodą jest laserowa depilacja twarzy. Laser usuwa włosy wraz z komórkami macierzystymi, przez co nie są one zdolne do regeneracji.

Podczas zabiegów usuniętych zostaje 95% włosów. Pozostałe 5% stanowią te, które nie znajdowały się w fazie wzrostu. Po roku od ostatniej depilacji można wykonać dodatkowy zabieg, podczas którego się ich pozbędziemy.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Kosmetolog Marta Włodarczyk - GdańskDepilacja laserowa to najlepszy sposób na pozbycie się włosów z okolic twarzy. Ze wszystkich istniejących metod ta jest najskuteczniejsza. Efekty są długotrwałe, dzięki czemu nie musimy się martwić o odrastanie włosków. – powiedziała Marta Włodarczyk, kosmetolog

Depilacja twarzy
3.3 (66.67%) 3 głosów

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:

Nowe placówki » Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski