Laserowa Depilacja Rąk Gdańsk, Gdynia - Darmowa Konsultacja
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Laserowa depilacja rąk

Czasem zbyt silne owłosienie pojawia się na przykład na dłoniach. To wyjątkowo kłopotliwe, gdyż dłoni nie jesteśmy w stanie ukryć pod ubraniem i niemalże zawsze stanowią naszą wizytówkę. Dlatego też tak istotne jest zadbanie o tę część ciała. W przypadku dłoni warto pamiętać, że gdy włosy są bardzo mocne, grube i ciemne, to golenie ich tradycyjną maszynką będzie bardzo złym rozwiązaniem. Odrastające włoski będą nieprzyjemne w dotyku, a w przypadku dłoni musimy brać pod uwagę, że podając komuś rękę, będzie to wyczuwalne.

Chcesz trwale usunąć owłosienie z rąk?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz informacje o zabiegu i umówisz wizytę.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Depilacja laserowa rąk

Najbardziej efektywną metodą jest depilacja laserowa. Podczas zabiegu trwale usuwamy włoski (wraz z cebulkami), przez co nie są one zdolne do regeneracji. W efekcie owłosienie zostaje wyeliminowane na stałe. To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla wszystkich, którzy po prostu chcą usunąć owłosienie na dłoniach permanentnie. Depilacja laserowa doskonale sprawdzi się u osób zmagających się z problemem wrastających włosów, zapaleniem mieszków włosowych, ale też problemem nadmiernego owłosienia.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Kosmetolog Marta Włodarczyk - GdańskSkuteczność najnowszych urządzeń do depilacji laserowej jest bardzo wysoka. W przypadku lasera Vectus bardzo duże znaczenie ma zastosowanie innowacyjnego czytnika melaniny Skintel. Dzięki niemu urządzenie pozwala ustalić optymalne parametry dla skóry. – powiedziała Marta Urbanowicz, kosmetolog

Depilacja rąk woskiem

Inną możliwością jest depilacja dłoni przy pomocy plastrów z woskiem. Taki sposób umożliwi usunięcie włosów na około kilka tygodni. Ponieważ usuwamy włoski wraz z cebulkami, to będą one odrastać nie tylko wolniej, ale będą też delikatniejsze niż w przypadku golenia.

Zadzwoń po darmową konsultację

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: