Pośladki

Niechciane włosy mogą pojawić się w każdym obszarze ciała. Takie niechciane owłosienie czasem dotyczy również pośladków. Podczas gdy najczęściej w tym miejscu pojawiają się włosy dość jasne i cienkie, to u niektórych są one gęste, ciemne i mocne. Najczęściej taki problem mają mężczyźni. Dlatego popularniejsza jest depilacja pośladków u mężczyzn niż u kobiet.

Depilacja woskiem

depilacja pośladkówDepilacja pośladków mężczyzn i kobiet może być wykonywana przy pomocy plastrów z woskiem. Podczas zabiegu włosy wyrywane są razem z cebulkami, dzięki czemu pozbywamy się owłosienia na kilka tygodni. Sam zabieg to kwestia kilku – kilkunastu minut.

Zobacz więcej: Depilacja woskiem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/depilacja-woskiem/

Jeśli nie wiesz, jakie zabiegi wybrać – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem z naszej kliniki. Zadzwoń i umów się.

Depilacja laserowa

Bardzo skutecznym rozwiązaniem jest depilacja laserowa. W tym wypadku na stałe pozbywamy się owłosienia. Wystarczy kilka bezbolesnych zabiegów, żeby zapomnieć o problemie z włoskami, czy depilacją. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Depilacja laserowa to najlepszy sposób na usunięcie owłosienia z okolic pośladków. W przypadku nowoczesnego sprzętu, jakim jest laser Vectus, jest to wyjątkowo skuteczny zabieg. Czytnik Skintel mierzy poziom melaniny tak, aby optymalnie dobrać moc lasera. Dzięki temu efekty są jeszcze lepsze. – powiedziała Milena Nalbandian, kosmetolog

Depilacja pośladków
5 (100%) 15 głosów

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:

Nowe placówki » Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski