Plecy

Owłosienie na plecach nie każdemu sprawia kłopoty. Wiele osób ma w tym obszarze na tyle jasne i delikatne owłosienie, że nawet nie zwraca na nie uwagi. Jednakże zdarza się, że włosy na plecach są gęste, mocne, grube i ciemne. Częściej problem ten dotyka panów, dlatego też depilacja pleców u mężczyzn jest nieco popularniejsza. Najczęściej to w takiej sytuacji decydujemy się na usuwanie włosów.

Depilacja pleców woskiem

depilacja plecówSamodzielne usuwanie włosów z obszaru pleców, czy to za pomocą jednorazowej maszynki, czy plastrów, wydaje się niemożliwe. Tym bardziej warto skorzystać z możliwości depilacji woskiem w specjalistycznym gabinecie. Włosy na plecach nie rosną bardzo szybko, więc najczęściej taki zabieg wystarczy na co najmniej kilka tygodni.

Zobacz więcej: Depilacja woskiem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/depilacja-woskiem/

Jeśli nie wiesz, jakie zabiegi wybrać – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem z naszej kliniki. Zadzwoń i umów się.

Depilacja laserowa pleców

Bardzo efektywnym rozwiązaniem jest depilacja laserowa. W tym wypadku włosów pozbywamy się na stałe. Można więc zapomnieć o krępującym problemie. Podczas zabiegu usuwamy włosy razem z cebulkami, dzięki czemu nie są one więcej zdolne do regeneracji.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Kosmetolog Marta Włodarczyk - GdańskPacjenci często pytają, czy zabieg laserowej depilacji jest bolesny. Najnowsze rozwiązania redukują wszelki dyskomfort. W przypadku depilacji laserem Vectus ból jest zredukowany dzięki specjalnej głowicy chłodzącej. Dlatego większość osób nie odczuwa żadnego dyskomfortu. – powiedziała Marta Włodarczyk, kosmetolog

Depilacja pleców
Jak to oceniasz?

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
10:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: