Depilacja Laserowa Pleców Gdańsk, Gdynia - DARMOWA Konsultacja
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Laserowa depilacja pleców

Owłosienie na plecach nie każdemu sprawia kłopoty. Wiele osób ma w tym obszarze na tyle jasne i delikatne owłosienie, że nawet nie zwraca na nie uwagi. Jednakże zdarza się, że włosy na plecach są gęste, mocne, grube i ciemne. Częściej problem ten dotyka panów, dlatego też depilacja pleców u mężczyzn jest nieco popularniejsza. Najczęściej to w takiej sytuacji decydujemy się na usuwanie włosów.

Czy chcesz trwale pozbyć się włosków na plecach?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi depilacji laserowej.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Depilacja laserowa pleców

Bardzo efektywnym rozwiązaniem jest depilacja laserowa. W tym wypadku włosów pozbywamy się na stałe. Można więc zapomnieć o krępującym problemie. Podczas zabiegu usuwamy włosy razem z cebulkami, dzięki czemu nie są one więcej zdolne do regeneracji.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Kosmetolog Marta Włodarczyk - GdańskPacjenci często pytają, czy zabieg laserowej depilacji jest bolesny. Najnowsze rozwiązania redukują wszelki dyskomfort. W przypadku depilacji laserem Vectus ból jest zredukowany dzięki specjalnej głowicy chłodzącej. Dlatego większość osób nie odczuwa żadnego dyskomfortu. – powiedziała Marta Urbanowicz, kosmetolog

Depilacja pleców woskiem

depilacja plecówSamodzielne usuwanie włosów z obszaru pleców, czy to za pomocą jednorazowej maszynki, czy plastrów, wydaje się niemożliwe. Tym bardziej warto skorzystać z możliwości depilacji woskiem w specjalistycznym gabinecie. Włosy na plecach nie rosną bardzo szybko, więc najczęściej taki zabieg wystarczy na co najmniej kilka tygodni. Włosów na plecach można się jednak pozbyć trwale za pomocą depilacji laserowej. Serdecznie polecamy darmowe konsultacje w naszej placówce.

Zadzwoń po darmową konsultację

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: