Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Laserowa depilacja pach

Pachy to jeden z tych obszarów ciała, z którego chcemy najczęściej pozbyć się włosów. W dużej mierze jest to dla wielu jest to kwestia estetyki. Włosy w tym obszarze są dość mocne i ciemne, przez co są bardzo widoczne. Często jednak dużą rolę odgrywa higiena. W obszarze pach dość intensywnie pracują gruczoły potowe, a włosy mogą powodować rozwój nieprzyjemnego zapachu.

Depilacja pach woskiem

depilacja pachDepilacja woskiem jest o wiele skuteczniejszym rozwiązaniem niż chociażby golenie jednorazową maszynką. Największą zaletą jest większa efektywność. Depilacja woskiem może starczyć nawet na kilkanaście dni. Należy pamiętać, że pod pachami włosy zazwyczaj rosną szybciej niż w innych obszarach. Dlatego też przy goleniu maszynką, zabieg ten musimy powtarzać nawet co dwa dni, a czasem nawet codziennie. Dlatego o wiele lepszym rozwiązaniem jest właśnie depilacja woskiem.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem z naszej kliniki. Zadzwoń i umów się.

Depilacja laserowa pach

Jeszcze skuteczniejszym rozwiązaniem jest laserowa depilacja pach. Podczas serii zabiegów usuwane są nie tylko włoski oraz ich cebulki, ale także komórki macierzyste. Dzięki temu włoski nie są zdolne do regeneracji. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę, czyli dla każdego, kto nie chce myśleć o odrastających włosach.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Bardzo ciekawą metodą na pozbycie się owłosienia jest laser Vectus. Za skutecznością tej metody stoi inteligentny czytnik melaniny Skintel. Dzięki niemu głowica sama dobiera odpowiednią moc lasera. – powiedziała Milena Nalbandian, kosmetolog

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:


Zapraszamy na zabiegi! Po krótkiej przerwie - wróciliśmy do Was z całą ofertą zabiegów! :) Zapraszamy!