Depilacja Laserowa Nóg Gdańsk, Gdynia - DARMOWA Konsultacja
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Laserowa depilacja nóg

W naszej placówce oferujemy, między innymi, depilację nóg. Zdecydować można się zarówno na zabieg depilacji całych nóg, jak i tylko wybranych ich partii.

Chcesz na zawsze pozbyć się włosków na nogach?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi depilacji Vectus.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Depilacja laserowa nóg

Jeszcze efektywniejszym sposobem na pozbycie się włosów laser. Laserowa depilacja nóg ma wiele zalet. Najważniejszą jest pozbycie się włosów na stałe. W przypadku lasera Vectus ta skuteczność jest wyjątkowo wysoka. Podczas serii zabiegów usuniętych zostaje 95% włosków. Pozostałe 5% to odsetek tych, które nie znajdowały się w fazie wzrostu podczas zabiegów. Z łatwością pozbędziemy się ich podczas jednej wizyty.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Karolina Formela kosmetologDepilacja laserowa to świetne rozwiązanie. Na jego korzyść przemawia przede wszystkim wygoda. Po zakończeniu terapii możemy zapomnieć o włoskach i związanych z nimi problemach. Warto pamiętać, że depilacja laserowa to też rozwiązanie kłopotów z wrastającymi włoskami, zapaleniem mieszków włosowych oraz nadmiernym owłosieniem. – mówi Karolina Formela, kosmetolog

Depilacja nóg woskiem

depilacja nógDepilacja przy pomocy wosku daje o wiele lepsze rezultaty niż chociażby tradycyjne golenie maszynką jednorazową. Usuwamy włosy wraz z cebulkami, dzięki czemu gładką skórą możemy cieszyć się nawet przez kilka tygodni. Co istotne, w przypadku depilacji ewentualne podrażnienia są mniejsze niż przy tradycyjnym goleniu maszynką jednorazową.

Jeśli depilacja nóg jest dla Ciebie zbyt uciążliwa – zapisz się na darmowe konsultacje i poznaj efekty, jakie może dać depilacja laserowa!

 

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: