Nogi

W naszej klinice oferujemy, między innymi, depilację nóg. Zdecydować można się zarówno na zabieg depilacji całych nóg, jak i tylko wybranych ich partii.

Depilacja nóg woskiem

depilacja nógDepilacja przy pomocy wosku daje o wiele lepsze rezultaty niż chociażby tradycyjne golenie maszynką jednorazową. Usuwamy włosy wraz z cebulkami, dzięki czemu gładką skórą możemy cieszyć się nawet przez kilka tygodni. Co istotne, w przypadku depilacji ewentualne podrażnienia są mniejsze niż przy tradycyjnym goleniu maszynką jednorazową.

Zobacz więcej: Depilacja woskiem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/depilacja-woskiem/

Jeśli nie wiesz, jakie zabiegi wybrać – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem z naszej kliniki. Zadzwoń i umów się.

Depilacja laserowa nóg

Jeszcze efektywniejszym sposobem na pozbycie się włosów laser. Laserowa depilacja nóg ma wiele zalet. Najważniejszą jest pozbycie się włosów na stałe. W przypadku lasera Vectus ta skuteczność jest wyjątkowo wysoka. Podczas serii zabiegów usuniętych zostaje 95% włosków. Pozostałe 5% to odsetek tych, które nie znajdowały się w fazie wzrostu podczas zabiegów. Z łatwością pozbędziemy się ich podczas jednej wizyty.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Kosmetolog Natalia Munda - GdańskDepilacja laserowa to świetne rozwiązanie. Na jego korzyść przemawia przede wszystkim wygoda. Po zakończeniu terapii możemy zapomnieć o włoskach i związanych z nimi problemach. Warto pamiętać, że depilacja laserowa to też rozwiązanie kłopotów z wrastającymi włoskami, zapaleniem mieszków włosowych oraz nadmiernym owłosieniem. – powiedziała Natalia Munda, kosmetolog

 

Depilacja nóg
Jak to oceniasz?

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:

Nowe placówki » Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski