Laserowa Depilacja Miejsc Intymnych Gdańsk, Gdynia - DARMOWA Konsultacja
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Laserowa depilacja miejsc intymnych – Jak depilować miejsca intymne?

Coraz więcej osób interesuje się depilacją miejsc intymnych. Jednocześnie coraz powszechniejsza staje się depilacja miejsc intymnych u mężczyzn. Taka metoda usuwania owłosienia, gdzie pozbywamy się nie tylko mieszków, ale też cebulek, jest o wiele skuteczniejsza od tradycyjnego golenia.

Czy chcesz na zawsze pozbyć się owłosienia z miejsc intymnych?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi depilacji laserowej.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Najskuteczniejszą metodą na pozbycie się owłosienia z miejsc intymnych jest depilacja laserowa. W tym przypadku owłosienie usuwane jest trwale, dzięki czemu nie musimy regularnie stawiać się na bolesnym zabiegu. Co więcej, nowoczesna technologia lasera Vectus pozwala na usunięcie aż 95% włosów. Pozostałe 5% może pojawić się w ciągu roku. W takim wypadku wystarczy jeden, dodatkowy zabieg.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Depilacja laserowa daje o wiele lepsze efekty niż tradycyjna depilacja woskiem. To też dobre rozwiązanie dla osób, które zmagają się z problemem wrastających włosków. W przypadku depilacji laserowej całkowicie eliminujemy tę dolegliwość. – powiedziała Karolina Formela, kosmetolog

Depilacja woskiem miejsc intymnych

depilacja intymnaJedną z możliwości jest depilacja woskiem. Pozbywamy się włosków wraz z cebulkami, dzięki czemu po zabiegu możemy cieszyć się gładką skórą przez kilka tygodni. Gdy wykonujemy zabieg w profesjonalnym gabinecie istnieje niewielkie prawdopodobieństwo pojawienia się skutków ubocznych, jak wrastające włoski. Z tego też powodu warto zrezygnować z samodzielnej depilacji wykonywanej w domu.

Jeśli chcesz trwale pozbyć się owłosienia w miejscach intymnych – najlepszym dostępnym sposobem jest depilacja laserowa. Więcej informacji o tym zabiegu można pozyskać na darmowych konsultacjach w naszych placówkach.

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: