Jak depilować miejsca intymne?

Coraz więcej osób interesuje się depilacją miejsc intymnych. Jednocześnie coraz powszechniejsza staje się depilacja miejsc intymnych u mężczyzn. Taka metoda usuwania owłosienia, gdzie pozbywamy się nie tylko mieszków, ale też cebulek, jest o wiele skuteczniejsza od tradycyjnego golenia.

Depilacja woskiem miejsc intymnych

depilacja intymnaJedną z możliwości jest depilacja woskiem. Pozbywamy się włosków wraz z cebulkami, dzięki czemu po zabiegu możemy cieszyć się gładką skórą przez kilka tygodni. Gdy wykonujemy zabieg w profesjonalnym gabinecie istnieje niewielkie prawdopodobieństwo pojawienia się skutków ubocznych, jak wrastające włoski. Z tego też powodu warto zrezygnować z samodzielnej depilacji wykonywanej w domu.

Zobacz więcej: Depilacja woskiem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/depilacja-woskiem/

Jeśli nie wiesz, jakie zabiegi wybrać – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem z naszej kliniki. Zadzwoń i umów się.

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Najskuteczniejszą metodą na pozbycie się owłosienia z miejsc intymnych jest depilacja laserowa. W tym przypadku owłosienie usuwane jest trwale, dzięki czemu nie musimy regularnie stawiać się na bolesnym zabiegu. Co więcej, nowoczesna technologia lasera Vectus pozwala na usunięcie aż 95% włosów. Pozostałe 5% może pojawić się w ciągu roku. W takim wypadku wystarczy jeden, dodatkowy zabieg.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Depilacja laserowa daje o wiele lepsze efekty niż tradycyjna depilacja woskiem. To też dobre rozwiązanie dla osób, które zmagają się z problemem wrastających włosków. W przypadku depilacji laserowej całkowicie eliminujemy tę dolegliwość. – powiedziała Karolina Formela, kosmetolog

Depilacja miejsc intymnych
4 (80%) 2 głosów

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:

Nowe placówki » Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski