Coraz więcej osób decyduje się na usuwanie owłosienia miejsc intymnych poprzez depilację. Jednym z najpopularniejszych zabiegów jest depilacja brazylijska. Polega na usunięciu włosków z miejsc intymnych, z wyjątkiem wąskiego paska na wzgórku łonowym.

Depilacja brazylijska woskiem

depilacjaWiele pań decyduje się na depilację przy pomocy wosku. To jeden z popularniejszych zabiegów w salonach kosmetycznych, gdyż w przeciwieństwie do innych partii ciała, trudno samodzielnie wydepilować ten obszar.

Efekty depilacji brazylijskiej przy pomocy wosku powinny utrzymać się przez kilka tygodni.

Zobacz więcej: Depilacja woskiem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/depilacja-woskiem/

Jeśli nie wiesz, jakie zabiegi wybrać – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem z naszej kliniki. Zadzwoń i umów się.

Brazylijska depilacja laserowa

Metodą jeszcze bardziej efektywną niż depilacja woskiem jest depilacja laserowa. W tym wypadku pozbywamy się owłosienia na stałe. Podczas serii zabiegów usuwamy 95% włosów. Pozostałe 5% może, ale nie musi, pojawić się w ciągu 12 miesięcy. W takim wypadku wystarczy pojedynczy zabieg.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Brazylijska depilacja wykonywana woskiem bywa bolesna, a włoski w tym obszarze dość często wrastają. Dlatego też polecam skorzystanie z depilacji laserowej. Dzięki temu nie musimy regularnie poddawać się bolesnej procedurze, a do tego eliminujemy problem z wrastającymi włoskami. ~ powiedziała Karolina Formela, kosmetolog

 

Depilacja brazylijska
1 (20%) 1 głosów

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:

Nowe placówki » Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski