Depilacja Laserowa Bikini Gdańsk, Gdynia - DARMOWA Konsultacja
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

DEPILACJA LASEROWA Bikini

Depilacja okolic bikini potrafi przysporzyć wielu problemów. To właśnie z tego obszaru najtrudniej pozbyć się owłosienia samodzielnie. Jednocześnie nieumiejętna depilacja lub golenie sprawi, że włoski zaczną wrastać. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na wykonywanie depilacji bikini w profesjonalnym salonie.

Chcesz pozbyć się włosków z okolic bikini?
Umów BEZPŁATNĄ konsultację z naszym kosmetologiem,
podczas której otrzymasz porady i umówisz zabiegi depilacji laserowej.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikiniWłosów z okolicy bikini możemy się też pozbyć podczas depilacji laserowej Vectus. Do uzyskania pożądanych efektów potrzeba kilku wizyt. Po zakończeniu kuracji, w ciągu roku, mogą pojawić się pojedyncze włoski. Jest to około 5% włosków, które to podczas zabiegów nie znajdowało się w fazie wzrostu. Usunąć je można w trakcie jednej, dodatkowej depilacji.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Kosmetolog Julia Krajewska - GdańskLaserowa depilacja bikini to najbardziej skuteczny sposób na pozbycie się owłosienia z tych okolic. Włosków pozbywamy się na stałe, dzięki czemu nie musimy regularnie narażać się na ból i dyskomfort związany z tradycyjną depilacją. – powiedziałaJulia Krajewska, kosmetolog

Depilacja woskiem bikini

Depilacja bikini woskiem to jedna z najpopularniejszych zabieg metod usuwania włosków z tej okolicy. W tym wypadku usuwamy włosy wraz z cebulkami, dzięki czemu efekty są lepsze niż w przypadku golenia jednorazową maszynką. Dlatego zapraszamy na bezpłatne konsultacje dotyczące zabiegów depilacji laserowej, dzięki której możesz pozbyć się włosków na zawsze!

Zadzwoń po darmową konsultację

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: