Bikini

Depilacja okolic bikini potrafi przysporzyć wielu problemów. To właśnie z tego obszaru najtrudniej pozbyć się owłosienia samodzielnie. Jednocześnie nieumiejętna depilacja lub golenie sprawi, że włoski zaczną wrastać. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na wykonywanie depilacji bikini w profesjonalnym salonie.

Depilacja woskiem bikini

Depilacja bikini woskiem to jedna z najpopularniejszych zabieg metod usuwania włosków z tej okolicy. W tym wypadku usuwamy włosy wraz z cebulkami, dzięki czemu efekty są lepsze niż w przypadku golenia jednorazową maszynką. Zabieg należy powtarzać co kilka tygodni.

Zobacz więcej: Depilacja woskiem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/depilacja-woskiem/

Jeśli nie wiesz, jakie zabiegi wybrać – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem z naszej kliniki. Zadzwoń i umów się.

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikiniWłosów z okolicy bikini możemy się też pozbyć podczas depilacji laserowej. Do uzyskania pożądanych efektów potrzeba kilku wizyt. Po zakończeniu kuracji, w ciągu roku, mogą pojawić się pojedyncze włoski. Jest to około 5% włosków, które to podczas zabiegów nie znajdowało się w fazie wzrostu. Usunąć je można w trakcie jednej, dodatkowej depilacji.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Kosmetolog Julia Krajewska - GdańskLaserowa depilacja bikini to najbardziej skuteczny sposób na pozbycie się owłosienia z tych okolic. Włosków pozbywamy się na stałe, dzięki czemu nie musimy regularnie narażać się na ból i dyskomfort związany z tradycyjną depilacją. – powiedziała Julia Krajewska, kosmetolog

Depilacja bikini
5 (100%) 7 głosów

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:

Nowe placówki » Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski