Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

DEPILACJA LASEROWA Bikini

Depilacja okolic bikini potrafi przysporzyć wielu problemów. To właśnie z tego obszaru najtrudniej pozbyć się owłosienia samodzielnie. Jednocześnie nieumiejętna depilacja lub golenie sprawi, że włoski zaczną wrastać. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na wykonywanie depilacji bikini w profesjonalnym salonie.

Depilacja woskiem bikini

Depilacja bikini woskiem to jedna z najpopularniejszych zabieg metod usuwania włosków z tej okolicy. W tym wypadku usuwamy włosy wraz z cebulkami, dzięki czemu efekty są lepsze niż w przypadku golenia jednorazową maszynką.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem z naszej kliniki. Zadzwoń i umów się.

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikiniWłosów z okolicy bikini możemy się też pozbyć podczas depilacji laserowej Vectus. Do uzyskania pożądanych efektów potrzeba kilku wizyt. Po zakończeniu kuracji, w ciągu roku, mogą pojawić się pojedyncze włoski. Jest to około 5% włosków, które to podczas zabiegów nie znajdowało się w fazie wzrostu. Usunąć je można w trakcie jednej, dodatkowej depilacji.

Zobacz więcej: Depilacja laserem – https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Kosmetolog Julia Krajewska - GdańskLaserowa depilacja bikini to najbardziej skuteczny sposób na pozbycie się owłosienia z tych okolic. Włosków pozbywamy się na stałe, dzięki czemu nie musimy regularnie narażać się na ból i dyskomfort związany z tradycyjną depilacją. – powiedziała Julia Krajewska, kosmetolog

Zadzwoń po darmową konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: