Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Cienkie włosy – potocznie mówiąc – to problem. Chyba każdy chciałby mieć gęste i mocne włosy. Niestety, nie jest to takie proste, a łamliwe, słabe, cienkie włosy to powód kompleksów dla wielu osób. Często, zamiast stanowić atut i dopełnienie wizerunku, są problemem, gdyż nie wyglądają atrakcyjnie. Brak im objętości i życia. Stosowanie szamponów, odżywek, masek i wcierek nie przynosi zadowalających rezultatów? Jak zagęścić włosy? Mamy na to profesjonalne rozwiązanie!

Sposób na cienkie włosy – zagęszczanie włosów podczas zabiegów

cienkie włosyZastanawiasz się jak pogrubić włosy? Masz cienkie lub wypadające włosy? Najbardziej spektakularne efekty uzyskać można podczas profesjonalnych zabiegów mezoterapii skóry głowy. Zabiegi polegają na iniekcyjnym podaniu preparatu zawierającego składniki aktywne. Zastosować można koktajl witaminowy lub osocze bogatopłytkowe pobrane wcześniej od pacjenta. W takim wypadku zabieg zaczyna się właśnie od pobrania krwi, która następnie trafia do specjalnej wirówki, pozwalającej uzyskać osocze. Następnie zostaje ono zaaplikowane w obszar skóry głowy.

Podczas mezoterapii, wykonuje się liczne nakłucia, miejsce przy miejscu. Dla uzyskania optymalnych rezultatów, wykonać trzeba kilka zabiegów, co około 7 dni. W efekcie następuje wyraźne i trwałe wzmocnienie i zagęszczenie włosów.

Darmowe konsultacje przed zabiegami

W Clinica Cosmetologica skorzystać można z darmowych konsultacji przed zabiegami. Polegają one na przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem i przyjrzeniu się skórze głowy oraz włosom. Celem jest dobranie najlepszego planu kuracji, a także wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Ponadto podczas takiej wizyty może zostać zalecona dalsza, specjalistyczna diagnostyka, wliczając w to badania Trichogram oraz Trichoskopię. Przeprowadzić można je również w naszej placówce, a ich celem jest bardziej szczegółowa analiza przyczyn wypadania włosów. Dla nas bowiem najważniejsza jest walka z przyczynami pojawienia się dolegliwości i faktyczna, długofalowa poprawa.

Cienkie włosy

Istnieje wiele przyczyn wypadania włosów oraz tego, dlaczego są one cienkie. Podstawą efektywnej terapii jest ich poznanie, dlatego gdy pojawiamy się z takim problemem u trychologa, najczęściej zleca on szereg badań. Często jednak wszelkie zaburzenia zostają wykluczone i okazuje się, że słabe włosy to po prostu kwestia indywidualnej urody.

U osób mających cienkie, rzadkie włosy, fryzury nie wyglądają tak atrakcyjne i często wydają się one pozbawione życia albo wręcz przetłuszczone. Najskuteczniejsza metodą poprawy ich stanu są właśnie zabiegi. Jednakże nawet korzystając z nich, warto jednocześnie stosować szampony i odżywki wzmacniające.

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:

Skuteczne Wymrażanie tkanki tłuszczowej - Kriolipoliza