Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

KosmetologKlaudia Kurzyńska

Studentka kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku. Zdobyła bogatą praktykę w Clinica Cosmetologica.

Uczestniczka projektu POWR pt. „Konkurencyjni na rynku pracy – zwiększenie kompetencji studentów kosmetologii”. Świadczyła usługi konsultacji kosmetycznych w prestiżowych perfumeriach. Ukończyła szkolenie oraz warsztaty certyfikacyjne z zakresu przedłużania rzęs metodą 1:1.

Uważa, że jedną z najlepszych inwestycji to podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Jest na bieżąco z publikacjami naukowymi, uczestniczy w konferencjach i wykładach związanych z branżą kosmetologii estetycznej. Interesuję się przede wszystkim metodami rewitalizacji skóry i profilaktyką przeciwstarzeniową oraz zabiegami z wykorzystaniem aparatury hi-tech.

Na pierwszym miejscu stawia zdrowy rozsądek. Pracuje z wielkim zaangażowaniem i dokładnością, dąży do zadowolenie klientów, którzy doceniają bezpieczną i komfortową atmosferę podczas zabiegów.

Prywatnie jest osobą otwartą. Trenując siatkówkę, zdobyła na zawodach kilkanaście medali. Od najmłodszych lat ceni sobie zdrowy i aktywny tryb życia.

Ocena
[Ilość ocen: 0 Średnia: 0]
Klaudia Kurzyńska kosmetolog

Technologia HIFU na urządzeniu medycznym Ultraformer III