Karolina Górska - Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski Gdańsk
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

LEK.Karolina Górska

Lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii o Alergologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. W pracy kieruje się holistycznym podejściem, które daje jej szeroki pogląd na choroby skóry i ogólny stan zdrowia organizmu. Specjalizuje się w chłoniakach skóry, łuszczycy, trądziku pospolitym i różowatym, atopowym zapaleniu skóry i chorobach wieku dziecięcego.

Wiedzę poszerza i aktualizuje, aktywnie uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych szkoleniach i kongresach. Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venereology, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Za swoją wiedzę i umiejętności była wielokrotnie nagradzana, m.in. Złotym Certyfikatem Znanego Lekarza.

Karolina Górska

Publikacje naukowe

  • Mycosis fungoides CD20+ with severe course treated with rituximab. 29th European Academy of Dermatology and Venerology, Virtual – poster (2020)
  • First case of actinic reticuloid with high leukocytosis. 28th European Academy of Dermatology and Venerology, Madrid, Spain – poster (2019)
  • Coexistence of cutaneous sarcoidosis in a man with multiple autoimmune diseases. 24th World Congress (2018) Dermatology. Milan, Italy – poster
  • Scabies – diagnostyka i leczenie. Dermatologia po Dyplomie (2018)
  • Raynaud’s phenomenon as an interdisciplinary problem. Dermatology Review (2017)
  • Actinic keratosis – częsty objaw u starszych pacjentów. Dermatologia po Dyplomie (2017)