Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

KosmetologKarolina Głowacka

Kosmetolog, wizażystka, masażystka oraz menedżer produktu kosmetycznego. Ukończyła odnowę biologiczną z kosmetologią w Olsztyńskiej Szkole Wyższej oraz studia magisterskie na kierunku menedżer produktu kosmetycznego Akademii Morskiej w Gdyni. Doświadczenie zdobyła w gabinetach kosmetycznych, klinice laserowej oraz trójmiejskich SPA.

W pracy zawodowej najbardziej ceni sobie profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta. Specjalizuje się w kosmetyce pielęgnacyjnej i upiększającej oraz masażu twarzy. Cechuje ją pogodne usposobienie oraz dbałość o detale w wykonywanych czynnościach. Uśmiech i zadowolenie Klienta są dla niej największą satysfakcją, dlatego nieustannie stara się poszerzać swoje kompetencje zawodowe.

Prywatnie interesuje się holistycznym podejściem do zdrowia i urody, bieganiem oraz wizażem – mówi, że warto podkreślać naturalne piękno. Przez kilka lat współpracowała z Telewizją Polską w tym zakresie. W wolnych chwilach prowadzi wykłady z kosmetologii i warsztaty z wizażu.

Ocena
[Ilość ocen: 11 Średnia: 5]
Karolina Głowacka kosmetolog

Technologia HIFU na urządzeniu medycznym Ultraformer III