Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

KosmetologKarolina Formela

Karolina Formela jest z wykształcenia kosmetologiem, specjalistą w zakresie podologii. Ukończyła kosmetologię w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni.

Uzyskuje również II stopień wykształcenia w kierunku kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Bogate wykształcenie i kierunkowa wiedza są doskonałym oparciem w stosowanej obecnie praktyce.

Ponadto cały czas inwestuje w poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, uczestnicząc w wielu specjalistycznych szkoleniach, sympozjach oraz odczytach. Dzięki temu jest specjalistką m.in. w zakresie profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało. Wszechstronne wykształcenie pomaga w bezpiecznym dobieraniu odpowiednich zabiegów i prowadzeniu pacjentów.

Ma za sobą m.in. kurs mikrodermabrazji, przedłużania rzęs, technik hybrydowych, przedłużania płytki metodą światłoczułą czy warsztaty edukacyjne w zakresie diabetologii. Uczestniczyła również w sympozjum kosmetycznym o metodach zwalczania otyłości z uwzględnieniem możliwości diabetyki, kosmetologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Prywatnie jest osobą otwartą i lubiącą aktywność fizyczną. Trenuje karate, lubi także grać na wiolonczeli. Odnosiła również duże sukcesy w modelingu. W 2012 roku zdobyła prestiżowy tytuł Miss Polski Ziemi Kaszubskiej oraz tytuł Miss Amber Moto.

Ocena
[Ilość ocen: 11 Średnia: 5]
kosmetolog Karolina Formela

Technologia HIFU na urządzeniu medycznym Ultraformer III