Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

KosmetologJagoda Ostrzycka

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku Kosmetologia, uzyskała także tytuł magistra Europejskiej Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku Filologia.

Bogate doświadczenie zawodowe jako kosmetolog zdobywała w Polsce, w Warszawie, a także za granicą – w Danii. Współpracowała z autoryzowanymi salonami z zakresu podologii – Powszechny Program Profilaktyczny Zdrowe Nogi – Gehwol oraz salonami Thalgo, zajmując się profesjonalną pielęgnacją twarzy i ciała. Przeprowadzała także zabiegi – terapie antycellulitowe falą akustyczno – uderzeniową (Shock Wave Therapy) – aparatem szwajcarskiej marki Storz Medical. Pracowała również w hotelach Wellness&Spa, gdzie wykonywała masaże relaksacyjne, sportowe, gorącymi kamieniami.

Dużym wyzwaniem i odpowiedzialnością dla niej było prowadzenie własnego Instytutu Urody i Centrum Szkoleniowego w Warszawie. Współpracując z lekarzem, linergistką, fizjoterapeutką oraz poradnią dietetyczną, poszerzała wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, dietetyki, makijażu permanentnego, a także fizjoterapii. Kilkukrotnie uczestniczyła w kongresach podologicznych Top Cosmetic – Suda z zakresu doboru frezów przy hiperkeratozach i stopie diabetycznej, jak również w forum Estetyka Manus, dotyczącym pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Niejednokrotnie brała udział w Targach na warszawskiej Hali Expo. Ukończyła liczne kursy i szkolenia.

Jest kosmetologiem z pasji. Ceni sobie uśmiech i zadowolenie klienta, dlatego też nieustannie poszerza swoje kwalifikacje zawodowe, podchodząc indywidualnie i holistycznie do każdego pacjenta.  Posiada predyspozycje do słuchania i komunikacji, co wiąże się z łatwością nawiązywania kontaktów.

Należy do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na diecie bezglutenowej oraz Polskiego Stowarzyszenia Hashimoto. Uczestniczy w konferencjach związanych z tematyką zdrowego trybu życia, dietetyką, dermatologią, podologią czy zabiegami z zakresu anty – aging, w tym masażem twarzy na mięśniach głębokich.

Prywatnie jest osobą ambitną, pracowitą, wyrozumiałą i cierpliwą. Interesuje się chorobami autoimmunologicznymi, w tym głównie: tarczycy i chorób układu pokarmowego. Czas wolny lubi spędzać aktywnie ze znajomymi i rodziną. Uprawia wakebording oraz pole dance. Lubi jazdę na nartach i łyżwach. Kocha taniec, dalekie podróże, gotowanie, jak i turystykę górską. Na swoim koncie ma zaliczone szczyty w Norwegii i włoskich Alpach, a także polskie piękne Tatry. Interesują ją czasopisma branżowe oraz literatura współczesna.

Ocena
[Ilość ocen: 84 Średnia: 4.6]
Jagoda Ostrzycka kosmetolog

Skuteczne Wymrażanie tkanki tłuszczowej - Kriolipoliza