Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

KosmetologDominika Ruth

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku na kierunku kosmetologii. Uzyskuje również II stopień wykształcenia, także na kierunku kosmetologii, o specjalizacji anti-aging.

Kosmetologia jest jej pasją, dlatego uczestniczy w licznych szkoleniach i kongresach, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. W swojej pracy najbardziej ceni indywidualne podejście do pacjenta oraz profesjonalizm. Specjalizuje się w zabiegach depilacji laserowej, profilaktyki anti-aging, oraz w zabiegach z zakresu modelowania sylwetki przy użyciu nowoczesnych urządzeń.

Lubi pomagać osobom, które do niej przychodzą z różnymi problemami dotyczącymi kosmetologii. Chce dzielić się swoją wiedzą i sprawiać, by pacjenci znowu patrzyli z przyjemnością na swoje odbicie. Do jej ulubionych zabiegów należy usuwanie przebarwień z użyciem różnorodnych technologii oraz zabiegi mezoterapii oraz karboksyterapii z użyciem igieł. Jej hasło przewodnie w pracy to „pomóż drugiej osobie tak, jakbyś sam chciał, by pomogła Tobie”.

Prywatnie jest osobą bardzo wesołą i spontaniczną. Lubi pomagać innym i widzieć efekty swojej pracy. W wolnym czasie uwielbia spotykać się ze znajomymi i spędzać czas na podróżach, również tych krótkich, wokół pięknego Trójmiasta. Ma na swoim koncie także wieloletnią przygodę z modelingiem – to doświadczenie nauczyło ją nawiązywania kontaktu z ludźmi oraz radzenia sobie w stresowych sytuacjach.

Ocena
[Ilość ocen: 1 Średnia: 5]
dominika-ruth

Technologia HIFU na urządzeniu medycznym Ultraformer III