Surgen™ oferuje innowacyjne, komfortowe i krótkie zabiegi skutecznie redukujące efekty starzenia się skóry. W urządzeniu Surgen™ firmy Pollogen, wykorzystano technologię Energii Hybrydowej – rozwiązanie, która umożliwia, w sposób komfortowy i bez okresu rekonwalescencji, wypełnienie zmarszczek oraz uzyskanie efektu mini liftingu.

Surgen™ – podstawowe informacje
Cena: od 700 zł
Czas zabiegu: 30 – 60 minut
Znieczulenie: nie
Zdolność do pracy: tak
Sugerowana seria: 2 do 5 zabiegów
Czas utrzymania się efektów: ok. 12 miesięcy

Wskazania do zabiegu

Wskazaniem do zabiegu są: redukcja różnego rodzaju zmarszczek, blizn i rozstępów, odmłodzenie i napięcie skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Przeciwwskazania

 • żylaki,
 • choroby serca,
 • opryszczka,
 • ciąża,
 • metalowe implanty,
 • zaburzenia czucia,
 • przerwana ciągłość skóry lub ostre stany zapalne,
 • nowotwór,
 • padaczka,
 • cukrzyca.
Zabieg SURGEN na Rozstępy – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladki zobacz film
zabieg na łydki
zobacz film
zabieg na dłonie zobacz film
zabieg na brzuch
zobacz film
zabieg na ramiona
zobacz film

Efekty

Efekt liftingu twarzy bez skalpela, redukcja zmarszczek, głęboka regeneracja skóry, poprawa jędrności skóry, pobudzenie skóry do syntezy kwasu hialuronowego, redukcja blizn potrądzikowych, pooperacyjnych oraz poparzeniowych, redukcja rozstępów, spowolnienie procesu starzenia się skóry, przywrócenie właściwego pH skóry.

Jak przygotować się do zabiegu?

 • Nie należy się opalać minimum 4 tygodnie przez zabiegiem. Jeśli opalenizna jest świeża, bądź były stosowane samoopalacze, należy odczekać okres 4 tygodni.
 • Lifting twarzy, powiek, głęboki peeling chemiczny lub głęboka dermabrazja, wykonane w obszarze leczenia w ciągu 3 miesięcy przed zabiegiem, jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.
 • Po zabiegach z użyciem wypełniaczy należy odczekać około 2 tygodni.

Pielęgnacja po zabiegu:

 • Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie i niewielki obrzęk w leczonej okolicy wraz z małymi strupkami, które po kilku dniach znikają. Zmiany można zatuszować makijażem.
 • Należy pamiętać o stosowaniu kremów z wysokimi filtrami (SPF 50+) na nieosłoniętą skórę.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Poprzez technologię łączenia fali radiowej i prądu galwanicznego, wzmaga się produkcja kwasu hialuronowego oraz zostają pobudzone włókna kolagenowe i fibroblasty, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza, wygładzona i odżywiona. Poprzez mikrouszkodzenia zostaje zainicjowany proces regeneracji tkanki.

Cennik

Surgen™
Część ciała Cena za 1 zabieg Cena za 3 zabiegi
Twarz 800 zł 1600 zł
Szyja 700 zł 1400 zł
Dekolt 700 zł 1400 zł
Szyja + dekolt 1200 zł 2400 zł
Twarz + szyja + dekolt 1800 zł 3600 zł
Okolice twarzy (czoło, okolice oczu, policzki, okolice ust, broda) 500 zł 1000 zł
Dłonie 600 zł 1200 zł

Zabiegi na raty: Istnieje możliwość podziału kwoty za zabiegi na dogodne raty, wysokość i liczba rat jest ustalana z kosmetologiem. Zapraszamy!

Więcej o zabiegu:

Zabieg wykonuje się również w celu modelowania twarzy i uzyskania efektu nieinwazyjnego liftingu. W celu pozbycia się blizn potrądzikowych , pooparzeniowych, czy też pooperacyjnych, również wykorzystujemy technologię Hybrid Energy.

Technologia TriFractional jest przeznaczona do leczenia zmarszczek i nawierzchni skóry. Jest również bardzo skuteczna w leczeniu blizn potrądzikowych, wiotkiej skóry, zmniejszaniu wielkość porów, leczeniu skóry twarzy, rozstępów i ogólnym rozjaśnieniu odcienia skóry.

Zabiegowi mogą poddać się zarówno mężczyźni, jak i kobiety, u których pojawiły się oznaki starzenia na skórze, czy rozstępy. Zabieg przeznaczony jest także dla pacjentów mających różnego rodzaju blizny.

Surgen™ – lifting bez skalpela
Jak to oceniasz?

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
10:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: