Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

mimariMikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem kosmetologii pielęgnacyjnej, który polega na bezbolesnym usunięciu obumarłego naskórka za pomocą specjalnej głowicy pokrytej kryształkami diamentu.

Mikrodermabrazja – podstawowe informacje
Cena: 110 zł
Czas zabiegu: 40-60 min
Znieczulenie: nie
Zdolność do pracy: tak
Sugerowana seria: 4 do 6 zabiegów
Czas utrzymania się efektów: min. 6 miesięcy

Wskazania do zabiegu

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej polecany jest osobom ze zmarszczkami oraz przebarwieniami. Inne wskazania do zabiegu to: zaburzenia pracy gruczołów łojowych, nadmierne przetłuszczanie się skóry, suchość skóry,  rozszerzone pory, zaburzenia rogowacenia, powierzchowne zaburzenie pigmentacji, szara ziemista skóra, a także rozstępy, drobne zmarszczki, cera tłusta i mieszana.

Przeciwwskazania

Jest to dość łagodny zabieg i często nawet w przypadku cer wrażliwych zaleca się wykonywanie mikrodermabrazji. Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu jednak istnieją, a są to: przerwanie ciągłości skóry w miejscu poddanym zabiegowi, wirusowe lub bakteryjne choroby skóry, a także skóra naczyniowa.

Efekty

Zabieg mikrodermabrazji efekty daje bardzo zadowalające. Skóra jest znacznie gładsza, o jednolitym kolorycie. Zmniejszone zostają przebarwienia oraz zmarszczki. Pory są zwężone, a w przypadku cery tłustej i mieszanej następuje zmatowienie.

Jak przygotować się do zabiegu?

  • Nie musisz nic robić przed zabiegiem.

Pielęgnacja po zabiegu:

  • Pielęgnacja zalecona przez kosmetologa.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Delikatne zaczerwienienie twarzy, które utrzymuje się kilka godzin.

Cennik

Mikrodermabrazja
Zabieg Cena za 1 zabieg
Mikrodermabrazja 110 zł
Mikrodermabrazja + ultradźwięki + maska 170 zł
Mikrodermabrazja + ultradźwięki/ ampułka + maska + masaż 250 zł

Zabiegi na raty: Istnieje możliwość podziału kwoty za zabiegi na dogodne raty, wysokość i liczba rat jest ustalana z kosmetologiem. Zapraszamy!

Więcej o zabiegu:

Mikrodermabrazja polega na bezbolesnym, mechanicznym usunięciu obumarłego naskórka, przy pomocy głowicy pokrytej kryształkami diamentu o różnej gradacji. Złuszczony naskórek zasysa pompa, a cały zabieg odbywa się pod ciśnieniem. Głębokość ścierania jest kontrolowana, co czyni ten zabieg całkowicie bezpiecznym.

Podczas zabiegu usuwany jest martwy naskórek. Oczyszczone zostają pory. Co więcej, cały zabieg intensywnie stymuluje głębsze warstwy skóry. Poprawie ulega mikrokrążenie. Ponadto pobudzone zostają procesy regeneracyjne, dzięki czemu skóra staje się gęstsza, gładsza i ładniejsza.

Mikrodermabrazja jest alternatywą dla osób, które nie mogą wykonywać peelingu chemicznego, gdyż jest ona znacznie łagodniejsza dla skóry. Sprawdzi się również w przypadku osób, które mają uczulenie na kwasy. Sam zabieg jest bezbolesny i nie niesie ze sobą ryzyka wystąpienia powikłań.

Ocena
[Ilość ocen: 11 Średnia: 5]

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:

Technologia HIFU na urządzeniu medycznym Ultraformer III