Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Masaż głowy, czy masaż twarzy szyi i dekoltu to zabiegi, które nie tylko relaksują, ale przede wszystkim faktycznie poprawiają wygląd i stan skóry. Masaż doskonale sprawdza się w pielęgnacji skóry twarzy. Jeżeli więc zastanawiasz się, jak nawilżyć skórę twarzy, zmniejszyć widoczność zmarszczek i poprawić koloryt, skorzystaj z bogatej oferty masaży.

 Masaż manualny

Manualny masaż twarzy nie tylko relaksuje, ale przede wszystkim poprawia wygląd skóry. Jest to naturalny zabieg odmładzający. Poza działaniem relaksacyjnym silnie wpływa na pobudzenie mięśni i napięcie skóry. Poprawia krążenie, dzięki czemu skóra jest dotleniona i promienna.

Masaż pędzelkami

Wykonywany pędzelkami z wysokiej jakości włosia naturalnego. Zazwyczaj stosuje się go jako urozmaicenie innych procedur kosmetycznych. Ponadto działa wyciszająco. Po zabiegu skóra jest aksamitna w dotyku a mięśnie są rozluźnione. Dzięki ampułce dobranej do typu cery uzyskujemy nawilżenie twarzy, a także efekt odżywienia oraz rozjaśnienia skóry.

Masaż ciepłymi i zimnymi kamieniami

Masaż ma kojące i uzdrawiające działanie dzięki najwyższej jakości kamieniom bazaltowym, które zatrzymują ciepło i marmurowym, które są zimne. Kamienie bazaltowe niwelują napięcia, poprawiają przepływ krwi i limfy poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, wyciszają i odprężają. Zaletą kamieni marmurowych jest zmniejszenie obrzęków tzw. worków w okolicach oczu. To odmładzający masaż twarzy, który poprawia koloryt i napięcie skóry, a także doskonale relaksuje.

Ultradźwięki

W dermatologii i kosmetyce znajdują zastosowanie ultradźwięki o częstotliwości 3MHz oraz 1MHz. To świetny masaż twarzy przeciwzmarszczkowy, poprawiający nawilżenie oraz koloryt skóry. Przed masażem na twarz aplikuje się ampułkę z substancjami odżywczymi. Konkretny koktajl odżywczy dobierany jest podczas konsultacji z pacjentem tak, aby w pełni odpowiadał potrzebom jego skóry. Ultradźwięki na twarz powodują przekrwienie i rozpulchnienie, a także zmiany strukturalne białek w komórkach skóry. Ułatwia to penetrację substancjom leczniczym, które aplikowane są w postaci ampułki.

Masaż ultradźwiękami znajduje zastosowanie w leczeniu skóry suchej, złuszczającej się, niedotlenionej, wiotkiej, poszarzałej, z objawami zmęczenia i pierwszymi zmarszczkami. Ultradźwięki to doskonały masaż twarzy na zmarszczki.

Masaż twarzy – wskazania

Masaż kosmetyczny twarzy zaleca się w przypadku cer przesuszonych, ze zmarszczkami, o nieładnym kolorycie, z zaczerwienieniami oraz z opuchlizną (także wokół oczu). Wybór konkretnego masażu powinien odbyć się podczas konsultacji z kosmetologiem. Specjalista najtrafniej doradzi najlepszy masaż, dostosowany do naszych potrzeb.

Przeciwwskazania masażu twarzy

Z masażu twarzy muszą zrezygnować osoby z ostrym trądzikiem różowatym, zmianami ropnymi na skórze, zakaźnymi chorobami skóry oraz naruszeniem tkanki (widoczne rany).

Masaż twarzy – efekty

Masaż twarzy jest nie tylko relaksujący, ale przede wszystkim przynosi realne korzyści dla skóry. Cera staje się nawilżona, pobudzone zostaje krążenie krwi i limfy, dzięki czemu znika opuchlizna, również pod oczami. Poprawia się koloryt cery. Skóra jest lepiej napięta i rozświetlona. Jeżeli więc zastanawiasz się, jak rozjaśnić twarz, złagodzić zmarszczki, poprawić koloryt i poziom nawilżenia, zdecyduj się na masaż.

Masaż twarzy – cena

Masaż
Część ciała Cena za 1 zabieg
Manualny twarzy 70 zł
Pędzelkami na koktajlu 90 zł
Ciepłymi i zimnymi kamieniami 90 zł
Ultradźwięki 100 zł

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:

Skuteczne Wymrażanie tkanki tłuszczowej - Kriolipoliza