Masaże - Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski Gdańsk
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Zabieg wykonuje
kosmetolog

Masaż głowy, czy masaż twarzy szyi i dekoltu to zabiegi, które nie tylko relaksują, ale przede wszystkim faktycznie poprawiają wygląd i stan skóry. Masaż doskonale sprawdza się w pielęgnacji skóry twarzy. Jeżeli więc zastanawiasz się, jak nawilżyć skórę twarzy, zmniejszyć widoczność zmarszczek i poprawić koloryt, skorzystaj z bogatej oferty masaży.

 Masaż manualny

Manualny masaż twarzy nie tylko relaksuje, ale przede wszystkim poprawia wygląd skóry. Jest to naturalny zabieg odmładzający. Poza działaniem relaksacyjnym silnie wpływa na pobudzenie mięśni i napięcie skóry. Poprawia krążenie, dzięki czemu skóra jest dotleniona i promienna.

Masz ochotę na masaż?
Umów masaż w jednej z naszych placówek!
Zadzwoń

+48 791 604 604

Masaż ciepłymi i zimnymi kamieniami

Masaż ma kojące i uzdrawiające działanie dzięki najwyższej jakości kamieniom bazaltowym, które zatrzymują ciepło i marmurowym, które są zimne. Kamienie bazaltowe niwelują napięcia, poprawiają przepływ krwi i limfy poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, wyciszają i odprężają. Zaletą kamieni marmurowych jest zmniejszenie obrzęków tzw. worków w okolicach oczu. To odmładzający masaż twarzy, który poprawia koloryt i napięcie skóry, a także doskonale relaksuje.

Masaż twarzy – wskazania

Masaż kosmetyczny twarzy zaleca się w przypadku cer przesuszonych, ze zmarszczkami, o nieładnym kolorycie, z zaczerwienieniami oraz z opuchlizną (także wokół oczu). Wybór konkretnego masażu powinien odbyć się podczas konsultacji z kosmetologiem. Specjalista najtrafniej doradzi najlepszy masaż, dostosowany do naszych potrzeb.

Przeciwwskazania masażu twarzy

Z masażu twarzy muszą zrezygnować osoby z ostrym trądzikiem różowatym, zmianami ropnymi na skórze, zakaźnymi chorobami skóry oraz naruszeniem tkanki (widoczne rany).

Masaż twarzy – efekty

Masaż twarzy jest nie tylko relaksujący, ale przede wszystkim przynosi realne korzyści dla skóry. Cera staje się nawilżona, pobudzone zostaje krążenie krwi i limfy, dzięki czemu znika opuchlizna, również pod oczami. Poprawia się koloryt cery. Skóra jest lepiej napięta i rozświetlona. Jeżeli więc zastanawiasz się, jak rozjaśnić twarz, złagodzić zmarszczki, poprawić koloryt i poziom nawilżenia, zdecyduj się na masaż.

Masaż – cena

Masaż
Część ciałaCena za 1 zabiegCena za 4 zabiegi
Masaż głowy (20 min)70 zł240 zł
Masaż twarzy, szyi i dekoltu (30 min)100 zł350 zł
Masaż dłoni/stóp (30 min)100 zł350 zł
Masaż pleców (30 min)120 zł430 zł
Masaż klasyczny (60 min)170 zł600 zł
Masaż relaksacyjny całego ciała (60 min)170 zł600 zł
Masaż gorącymi kamieniami (60 min)200 zł720 zł

Zadzwoń po darmową konsultację

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: