Clinica Cosmetologica oferuje możliwość wykonania zabiegu, dzięki któremu w pełni zadbasz o atrakcyjny wygląd dłoni i paznokci. Jest to manicure – od zabiegów najbardziej podstawowych, po bardziej skomplikowane.

Manicure biologiczny

Manicure biologiczny to najprostsza i najbardziej naturalna z propozycji. Polega na opracowaniu płytki paznokcia, które zawiera opiłowanie, odsunięcie skórek, wypolerowanie płytki, nałożenie odżywki oraz wmasowanie oliwki. To idealna metoda stylizacji paznokci dla wszystkich, także panów, którzy pragną mieć zadbane dłonie. Jest to zabieg dla osób, które zwracają uwagę na to, by w jak najmniejszym stopniu ingerować w naturalność.

Manicure biznesowy

To zabieg przeznaczony dla mężczyzn, którzy wiedzą, że dłonie są ich wizytówką i ich wygląd musi pozostać nienaganny. Produkty z linii for men na bazie drzewa sandałowego o niezwykle silnym męskim zapachu. Ekspresowa 30-minutowa usługa!

Manicure klasyczny z malowaniem

Polega na wzbogaceniu manicuire’u biologicznego o zabieg malowania paznokci. Zaczynamy od skrócenia i opiłowania płytki oraz usunięcia cążkami narośniętych na płytkę skórek. Następnie paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą oraz krem.

Manicure hybrydowy

Obecnie największą popularnością cieszy się hybrydowy manicure. Co to jest manicure hybrydowy? Polega on na pomalowaniu paznokci specjalnym lakierem, który utwardzany jest pod lampą UV/LED. Efekt jest bardzo długotrwały i najczęściej lakier zdejmuje się, gdy paznokieć urośnie na tyle, że widać spory ubytek. Ile kosztuje manicure hybrydowy? Cena to około 90 – 100 zł. Wiele osób zastanawia się, czy manicure hybrydowy niszczy paznokcie? Sam lakier nie niszczy, ale nieumiejętne zdejmowanie może osłabić płytkę. Hybrydy nie zmyjemy zwykłym zmywaczem, a potrzebny jest specjalny preparat. Profesjonalne zdejmowanie hybryd nie niszczy jednak paznokci.

Manicure japoński

Jeśli nie możesz poradzić sobie ze zniszczoną płytką, ratunkiem może okazać się sposób pielęgnacji stosowany przez Japonki. Japoński manicure polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Pasta zawiera substancje, które odżywiają i wzmacniają paznokcie, a także nadają im wyjątkowy blask różowej perły – krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę, witaminy A i E.

Zabieg odżywczy na dłonie

Ta propozycja przeznaczona jest dla osób, które chcą w szczególny sposób zadbać o swoje dłonie. W skład zabiegu wchodzi peeling, który złuszcza obumarły naskórek, maska odżywiająca, masaż dłoni oraz krem na zakończenie. Po zabiegu dłonie są gładkie i nawilżone.

Parafina na dłonie

Polecana w szczególności porą jesienno-zimowa ze względu na rozgrzewające działanie. Jest idealnym rozwiązaniem na problemy ze zniszczoną skórą rąk. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem po zabiegu od razu zobaczą różnicę. Dłonie staną się miękkie i gładkie. Efekt utrzymuje się przez kilka dni.

Wskazania

Chęć zadbania o dłonie i paznokcie, popękane, trudne w utrzymaniu paznokcie, zniszczona skóra dłoni.

Przeciwwskazania

Choroby zakaźne skóry i paznokci, stany zapalne, otwarte rany.

Efekty

W zależności od konkretnego rodzaju zabiegu, efekty będą się od siebie różnić. Odpowiedni manicure sprawi, że dłonie będą wyglądać na zadbane i schludne. Dłonie będą nawilżone i gładkie, a paznokcie odżywione, o ładnym kształcie.

Cennik

Manicure
Rodzaj Cena za 1 zabieg
Biologiczny 40 zł
Biznesowy 40 zł
Klasyczny z malowaniem 60 zł
Japoński 70 zł
Hybrydowy 80 – 100 zł
Malowanie paznokci 30 zł
Zdjęcie hybrydy 20 zł
Zabieg odżywczy na dłonie 60 zł
Zabieg odżywczy z malowaniem 80 zł
Parafina na dłonie 50 zł

 

Manicure
5 (100%) 1 głosów

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:

Nowe placówki » Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski