Intraceuticals dla mężczyzn - Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski Gdańsk
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Zabieg wykonuje
kosmetolog

Intraceuticals to idealny zabieg dla mężczyzn, którzy szukają szybkiego, bezbolesnego i skutecznego sposobu na poprawę kondycji skóry twarzy. Już po jednym zabiegu cera staje się gładsza, lepiej napięta i zyskuje zdrowszy koloryt, a zmarszczki i przebarwienia zostają zredukowane. Rezultaty widoczne są niemalże od razu. Intraceuticals zalicza się więc do zabiegów bankietowych, które wielu panów wykonuje na dzień przed ważnym wydarzeniem.

Działanie zabiegu Intraceuticals opiera się na wykorzystaniu zjawiska infuzji tlenowej. Oddziałując tlenem hiperbarycznym na skórę, można wtłoczyć w głąb tkanek różne składniki aktywne. Zabieg występuje w kilku wariantach, co pozwala dobrać go do potrzeb.

Chcesz skorzystać z zabiegu infuzji tlenowej?
Umów się na bezpłatną konsultację z naszym kosmetologiem, na której uzyskasz pomocne informacje i wybierzesz dogodny dla Ciebie termin zabiegu.
Zadzwoń

+48 791 604 604


Wskazania do zabiegu

Intraceuticals dla mężczyzn ma szereg zastosowań:

 • zmarszczki,
 • poszarzały koloryt cery,
 • cera pozbawiona blasku,
 • przebarwienia.

Przeciwwskazania

Zabiegu nie wykonuje się w następujących przypadkach:

 • choroby skóry o podłożu wirusowym, bakteryjnym lub grzybiczym,
 • przerwana ciągłość skóry w okolicy zabiegowej.

Efekty

Efekty zabiegu Intraceuticals – w zależności od rodzaju serum, które zostało użyte podczas zabiegu, to:

 • redukcja zmarszczek,
 • ujędrnienie, zagęszczenie i lifting skóry,
 • podkreślenie męskich rysów twarzy,
 • poprawa napięcia cery,
 • wyrównanie i ożywienie kolorytu skóry,
 • rozjaśnienie przebarwień,
 • zmniejszenie zapalnych zmian trądzikowych.

Już od razu po zabiegu widać pierwsze rezultaty. Pełny efekt pojawia się natomiast następnego dnia i stopniowo zanika w ciągu kilkunastu kolejnych dni. Można utrzymać na dłużej i pogłębić uzyskane rezultaty, wykonując serię zabiegów.

Intraceuticals dla mężczyznJak przygotować się do zabiegu?

Nie musisz nic robić przed zabiegiem.

Zalecenia po zabiegu

Nie ma specjalnych zaleceń, warto jednak zauważyć, że istotną częścią kuracji jest domowa pielęgnacja. Produkty z linii marki pomagają dopełnić i przedłużyć efekty zabiegów.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Skóra od razu po zabiegu zaczyna wyglądać lepiej, nie jest podrażniona ani zaczerwieniona. Bezpośrednio po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych obowiązków.

Więcej o zabiegu

Intraceuticals dla mężczyzn to bezbolesny, odbywający się bez znieczulenia zabieg, który trwa około 60 minut.

Składa się z sześciu kroków.

 1. Oczyszczanie skóry: kosmetolog usuwa zanieczyszczenia oraz przywraca skórze twarzy prawidłowe pH, przygotowując ją na dalsze kroki.
 2. Ocena kondycji skóry: kosmetolog ocenia stan cery oraz przeprowadza wywiad z pacjentem. Opierając się na uzyskanych w ten sposób informacjach, dobiera najlepszy wariant zabiegu (odpowiednią ampułkę z serum).
 3. Peeling: ten etap ma za zadanie złuszczyć martwy naskórek, aby usprawnić wchłanianie składników aktywnych z ampułki. Powoduje również, że cera staje się odświeżona, gładsza i jaśniejsza.
 4. Infuzja serum w głąb skóry: zawarte w jednorazowej fiolce serum zostaje otworzone i umieszczone w infuzorze. Kosmetolog zbliża aplikator do skóry na odległość 1 mm i opracowuje najpierw jedną, a potem drugą połowę twarzy. Składniki aktywne zostają wtłoczone w głąb skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu.
 5. Zastosowanie kosmetyków pielęgnacyjnych: gdy infuzja zostaje zakończona, kosmetolog nakłada specjalny żel w okolicach oczu, który intensywnie nawadnia skórę i redukuje drobne zmarszczki. Następnie aplikuje żel nawadniający na całą twarz. Na koniec nakłada krem nawilżający.
 6. Stosowanie kosmetyków w domu: pielęgnacja skóry w domu dopełnia efekty zabiegów. Kosmetolog zaleci preparaty Intraceuticals, które odżywią i nawilżą skórę oraz pobudzą ją do regeneracji.

Jak działa zabieg Intraceuticals?

W zabiegu wykorzystuje się zjawisko infuzji. Na skórę podawany jest stężony i sprężony tlen – w sposób ciągły, pod odpowiednim ciśnieniem i kątem. To sprawia, że składniki odżywcze z zaaplikowanego wcześniej serum skutecznie i bezinwazyjnie wnikają w głąb skóry.

Co zawierają sera?

Każde przeznaczone do zabiegu Intraceuticals serum ma w składzie drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, który łączy się z innymi składnikami odżywczymi i wraz z nimi wnika do głębokich warstw skóry. Wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy dba natomiast o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia.

Do wyboru są następujące ampułki z serum:

 • Rejuvenate – działa odmładzająco, liftingująco i nawadniająco,
 • Opulence – rozjaśnia przebarwienia, wygładza zmarszczki, nawilża i dodaje skórze blasku,
 • Booster (wzmocniony preparat Rejuvenate) z witaminą C – rozjaśnia skórę, wyrównuje jej koloryt, niweluje oznaki starzenia,
 • Booster z witaminą A – normalizuje wydzielanie sebum, oczyszcza, regeneruje,
 • Booster z kolagenem – zagęszcza, ujędrnia i napina skórę,
 • Thermal Water – nawilża i wygładza skórę, zmniejsza podrażnienia oraz zaczerwienienia.

Intraceuticals dla mężczyzn sprawdza się świetnie jako sposób na szybką poprawę kondycji skóry: ujednolicenie jej kolorytu, odświeżenie, wygładzenie. Panowie korzystają z zabiegu przed ważnymi wydarzeniami – na przykład dzień przed ślubem.

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym kosmetologiem i dowiedz się więcej o zabiegach Intraceuticals.
Zadzwoń

+48 791 604 604

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: