W naszej klinice oferujemy usługę profesjonalnej, kompleksowej stylizacji brwi i rzęs. Dzięki tym zabiegom profesjonalnie zadbasz o oprawę swoich oczu, a nasz wykwalifikowany personel wydobędzie z Twoich brwi i rzęs to, co najlepsze. Wszystko po to, aby naturalnie podkreślały Twoją urodę.

Regulacja brwi

Prawidłowa regulacja brwi krok po kroku to niełatwe zadanie dla osoby, która nie jest profesjonalistą. Dlatego jedną z oferowanych usług jest profesjonalna korekta kształtu brwi. Regulacja obejmuje dobranie kształtu brwi indywidualnie do twarzy. Dzięki temu są one schludne i zadbane. Zarówno regulacja brwi u mężczyzn, jak i u kobiet ma na celu z jednej strony ujarzmienie włosków, ale z drugiej wydobycie pożądanych cech twarzy. Kształt brwi może bowiem podkreślić oczy, powiększyć je optycznie, a nawet nadać twarzy łagodnego lub ostrzejszego wyrazu.

Henna brwi i rzęs

W naszej klinice farbujemy henną rzęsy i brwi, co stanowi kolejny element stylizacji brwi i rzęs. Jak nałożyć hennę na brwi i rzęsy? Nie jest to najłatwiejszy proces. Każdorazowo trzeba rozrabiać barwnik z substancją utleniającą. Nakładając farbkę, trzeba uważać, aby nie zafarbować skóry wokół brwi. Bardzo duże znaczenie ma czas trzymania henny, gdyż zmycie jej zbyt wcześniej lub późno sprawi, że barwnik złapie nierównomiernie.

Henna brwi przed i po

Co to jest henna?

Tradycyjnie jest to naturalny barwnik, który od wieków wykorzystywano do farbowania włosów, także brwi i rzęs. Henna naturalna, henna w proszku, ma jeden, określony kolor. Obecnie do farbowania brwi stosuje się nowoczesne preparaty, odpowiadające niemalże wszystkim kolorom włosów: henna blond, henna jasny brąz, henna ciemny brąz, henna orzechowy brąz oraz czarna. W naszej klinice stosujemy cenione przez profesjonalistów produkty Refectocil.

Brwi po hennie są nie tylko ciemniejsze,ale co najważniejsze wyglądają na gęstsze i bardziej wyraziste. Podobnie jest w przypadku rzęs. Dzięki temu nie ma konieczności malowania brwi oraz rzęs. To świetne rozwiązanie dla osób, które farbują włosy na ciemniejszy kolor od naturalnego i nie chcą, aby brwi znacznie się odznaczały. Stosowanie henny na brwiach i rzęsach to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub po prostu nie chcą codziennie się malować.

Wskazania

Jasne rzęsy, jasne brwi, zbyt rzadkie brwi, brwi zbyt bujne, nieładna linia brwi.

Przeciwwskazania

Alergia na składniki henny, stan zapalny skóry, choroby zakaźne skóry, wyraźne zaczerwienienia skóry i oczu, opuchnięcie oczu.

Efekty

Rzęsy i brwi z henny są przyciemnione i optycznie zagęszczone. Rezultaty utrzymują się około 6 – 8 tygodni. W tym okresie nie trzeba brwi dodatkowo malować cieniami, pomadą, czy kredką. Podobnie w przypadku rzęs – nie trzeba malować ich tuszem. Jednocześnie henna utrzymuje się jedynie na włoskach (ze skóry zmywa się po około dobie), dzięki czemu wygląda bardzo naturalnie.

Wyregulowane brwi wyglądają schludnie, podkreślają spojrzenie i rysy twarzy. W zależności od dobranego kształtu można znacznie zmienić nie tylko wygląd okolic oczu, ale także całej twarzy.

Cennik

Rzęsy i brwi
Rodzaj Cena za 1 zabieg
Trwała na rzęsy 80 zł
Henna brwi i rzęs z regulacją 40 zł
Henna rzęs z regulacją lub henna brwi 25 zł
Regulacja brwi 15 zł
Regulacja brwi woskiem 15 zł
Henna i trwała na rzęsy
Jak to oceniasz?

Umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 20:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony, z racji na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą:

Nowe placówki » Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski