Clinica Cosmetologica Sopot. Salon kosmetyczny / kosmetologiczny w Sopocie
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Salon kosmetyczny Clinica Cosmetologica to wyjątkowe miejsce, w którym łączymy nowinki technologiczne w postaci nowoczesnego sprzętu z wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów. Oferujemy coś więcej niż tylko poprawę wyglądu. Wykonywane u nas zabiegi kosmetologii medycznej mają na celu likwidację problemów natury estetycznej, ale też dermatologicznej. W tym celu nasz gabinet kosmetologiczny został wyposażony w innowacyjny sprzęt, dzięki któremu wykonywane są nowoczesne zabiegi.

Trwała depilacja laserem Vectus

vectusJednymi z najczęściej wykonywanych u nas zabiegów jest depilacja laserowa. Clinica Cosmetologica w Sopocie może pochwalić się najbardziej innowacyjnych sprzętem dostępnym świecie depilacji – laserem diodowym Vectus. Dzięki wieloletniej pracy naukowców z Harvard University, udało się zastosować tu kilka innowacyjnych technologii – między innymi czytnik melaniny Skintel oraz technologię fototermolizy selektywnej. Dzięki temu wiązka lasera trafia precyzyjnie w głąb mieszka włosowego, a moc lasera automatycznie dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb. Takie rozwiązania sprawiają, że depilacja laserem Vectus równa się najwyższej efektywności zabiegów.

W Clinica Cosmetologica w Sopocie mogą Państwo wykonać zróżnicowane ZABIEGI NA CIAŁO

Mowa tu o szerokiej ofercie kuracji, które przeprowadzane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i powstały z myślą o takich problemach, jak:

Ważną częścią naszej kliniki są ZABIEGI NA TWARZ

W ofercie znajdziemy pełne spektrum innowacyjnych rozwiązań, które w połączeniu z wiedzą naszych specjalistów pomogą zwalczyć takie problemy, jak:

Polecamy zabiegi na rozszerzone naczynka!

QuadroStar Pro YellowIstotną częścią naszej kliniki są zabiegi mające na celu zamykanie naczynek. Nie bez powodu wątek ten został wyszczególniony. Popękane naczynka to problem bardzo trudny w usunięciu, dlatego też do tej kwestii trzeba podejść profesjonalnie. Nasza doświadczona kadra Clinica Cosmetologica oraz wyjątkowy sprzęt, na którym pracuje, umożliwiają skuteczną walkę z problemem, jakim są rozszerzone naczynka. W tym wypadku do dyspozycji, podczas zabiegów zamykania naczynek, mamy QudroStar Pro Yellow, a także głowicę Hot-Cold.

Z naczynkami wiąże się kolejny problem – rumień

Choć to kolejne, niełatwe w usunięciu schorzenie, skuteczne leczenie rumienia jest możliwe. Wymaga jednak wiedzy, doświadczenia, działania zdecydowanego, ale jednocześnie delikatnego. Powodem pojawiania się rumienia są rozszerzone naczynka. Rumień to jednak nie tylko nieestetyczne zaczerwienienia, ale też inne dolegliwości, jak świąd, czy wypryski. Likwidacja rumienia jest na szczęście możliwa dzięki zabiegom QudroStar Pro Yellow.

Trychologia w Clinica Cosmetologica w Sopocie

Clinica Cosmetologica w Sopocie może się także poszczycić wyjątkową specjalizacją, jaką jest trychologia. Lekarz trycholog (określany jako lekarz od włosów) to dermatolog, specjalizujący się w leczeniu przyczyn wypadania włosów oraz łysienia. Clinica Cosmetologica jako jedna z niewielu placówek w regionie posiada w swej ofercie zabiegi trychologiczne. Mowa tu o kompleksowej terapii, obejmującej zarówno szczegółową diagnostykę, jak i samo leczenie. W celu poznania przyczyn nadmiernej utraty włosów istnieje możliwość przeprowadzenia Trichoskopii z komputerową oceną Tricholab (badanie skóry głowy) oraz badania Trichogram (badanie włosów). Znając przyczynę łysienia, można przeprowadzić zabiegi trychologiczne, mające na celu poprawę gęstości włosów. W tym celu można wykorzystujemy zabieg Dermapen/Mezopen oraz mezoterapię.