Podolog Sopot. Specjalistyczna placówka podologiczno-dermatologiczna
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Podolog Sopockiej w Clinica Cosmetologica – Podolog współpracujący z dermatologami

Nasz gabinet podologiczny to placówka, która powstała w celu udostępnienia pacjentom najnowocześniejszych zabiegów, dzięki którym kompleksowo będzie można walczyć z chorobami stóp i paznokci, ale też zadbać o ich wygląd i zapewnić profilaktykę.

W naszej placówce – konsultacja podologiczna jest darmowa – umów się już teraz.

Każdy krok sprawia Ci ból? Wstydzisz się zdejmować obuwie i zakładać te bardziej odkryte? A może chcesz zapobiec rozwojowi choroby stóp zanim uprzykrzy Ci codzienne funkcjonowanie?

Jakie zabiegi podologiczne wykonujemy?

Zabiegi podologiczne Sopot
Problem stópRodzaj zabiegu
nagniotki/ modzele/ odciski– frezarka
– kriochirurgia
– elektrokoagulacja
– laser CO2
pękające pięty/ zrogowacenia/ rozpadliny– frezarka
brodawki/ kurzajki– kriochirurgia
– elektrokoagulacja
– laser CO2
pedicure podologiczny– frezarka
podstawowy zabieg podologiczny– frezarka
badanie mikologiczne/ mykologiczne (posiew)
nadmierna potliwość stópbotoks
wrastające paznokcie: częściowe usunięcie płytki z fenolizacją macierzyusunięcie chirurgiczne + niszczenie komórek macierzystych fenolem
wrastające paznokcie: częściowe usunięcie płytki z elektokoagulacją macierzyusunięcie chirurgiczne + niszczenie komórek macierzystych prądem (elektrokoagulacja)
wrastające paznokcie: laserowe usunięcie płytki i macierzyusunięcie chirurgiczne + niszczenie komórek macierzystych laserem CO2

Zadzwoń do naszej placówki podologicznej w Sopocie
i umów darmową konsultację: +48 791 600 605

Podolog Sopot – ceny

Zabiegi podologiczneSprawdź ceny

Z jakimi problemami poradzi sobie podolog?

Podolog dobiera najodpowiedniejszą metodę, a następnie przeprowadza leczenie paznokci wrastających, odcisków czy pękających pięt. Zabiegi podologiczne to najlepszy sposób na dolegliwości obszaru stóp, ale pierwszym krokiem do skutecznej kuracji jest trafna diagnoza. Jeśli szukasz profesjonalnej placówki, to zapraszamy do naszego gabinetu podologicznego. Sopocki gabinet oferuje kuracje na takie dolegliwości, jak:

 • wrastające paznokcie,
 • modzele, odciski, nagniotki,
 • brodawki,
 • kurzajki,
 • pękające pięty,
 • rozpadliny,
 • zrogowacenia,
 • grzybica,
 • nadmierna potliwość.

Kosmetolog – podolog w Sopocie, Clinica Cosmetologica

W naszym gabinecie podologami są specjaliści kosmetolodzy, ale w niektórych przypadkach mogą oni pokierować pacjenta na konsultacje i zabiegi do dermatologa. Nasza placówka stawia na profesjonalne, skuteczne rozwiązania z zakresu podologii! Sopocka placówka Clinica Cosmetologica nie posiada lekarzy dermatologów, dlatego zabiegi specjalistyczne kierowane są do Gdańska.

Nasz gabinet podologiczny w Sopocie

W naszym gabinecie podologicznym oferujemy Państwu wykonanie starannej diagnostyki – badania bakteriologicznego i/lub mykologicznego (na obecność grzybów). Nasi specjaliści podolodzy przeprowadzą też odpowiedni zabieg podologiczny, dostosowany do rodzaju dolegliwości oraz stopnia jej zaawansowania:

 • wrastajacy paznokiecwrastające paznokcie – ta dość częsta dolegliwość paznokci, zwykle dotyka palucha (dużego palca u stopy), rzadziej tych pozostałych. Są osoby mające ku temu skłonności genetyczne, jednak pośród przyczyn można upatrywać również skracanie paznokci w niewłaściwy sposób oraz noszenie za ciasnego lub powodującego ucisk na palce obuwia. W naszym gabinecie oferujemy trzy rodzaje leczenia tej dolegliwości, w formie częściowej resekcji płytki oraz macierzy paznokcia; z wykorzystaniem: fenolu, prądu elektrycznego (elektrokoagulacja) lub lasera CO2. Dwie ostatnie metody pomogą także skorygować zmieniony zapalnie obszar wału paznokciowego. Komfort pacjenta podczas zabiegu zapewniamy, stosując znieczulenie miejscowe,
 • odciskmodzele, odciski, nagniotki – w przypadku tej dolegliwości sposób leczenia dobieramy indywidualnie, do poziomu zaawansowania problemu. W zależności od potrzeb dermatolog-podolog może też skierować pacjenta do ortopedy. Drobne zmiany usuwamy za pomocą frezy. W przypadku zastosowania tej metody znieczulenie nie jest wymagane. Tak samo podczas zabiegu kriochirurgicznego, w trakcie którego stosujemy podtlenek azotu. Usunięcie zmian z zastosowaniem prądu (elektrokoagulacja) lub lasera CO2, wykonujemy natomiast w znieczuleniu miejscowym, aby zapewnić pacjentowi pełen komfort podczas zabiegu,
 • brodawki – w języku potocznym są nazywane kurzajkami, ale to dokładnie ta sama dolegliwość, której powodem jest zakażenie wirusem HPV. W celu jej usunięcia proponujemy Państwu metodę kriochirurgiczną, elektrokoagulację bądź laser CO2 .

Każdy wyżej opisany zabieg podologiczny trwa około 20 minut. Nie wymaga zatem poświęcenia zbyt wiele czasu, a sprawia, że pacjent odzyskuje komfort i nie cierpi już z powodu nieestetycznych, a przede wszystkim bolesnych dolegliwości. Pamiętaj, nowoczesna podologia jest w stanie Ci pomóc!

Zadzwoń i umów darmową konsultację
u kosmetologa – podologa w Sopocie +48 791 600 605

Profilaktyka i zabiegi – Podologia Sopot Clinica Cosmetologica

W naszym gabinecie podologicznym oferujemy również zabiegi, zapewniające stopom i paznokciom zadbany, atrakcyjny wygląd (pedicure) lub profilaktykę pojawienia się wspomnianych wcześniej dolegliwości (podstawowy zabieg podologiczny).

Nasz gabinet podologiczny w Sopocie to najlepszy wybór dla Twoich stóp! Gdy borykasz się z jakimikolwiek dolegliwościami skóry lub paznokci stóp, odwiedź jak najszybciej naszego specjalistę, jakim jest podolog, który wykona najlepszy, indywidualnie dobrany zabieg podologiczny. Niezależnie od tego, z którym z problemów się zmagasz, znajdziesz rozwiązanie w naszej placówce!

Zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu podologicznego w Sopocie!
Umów darmową konsultację, dzwoniąc pod numer: +48 791 600 605

zespol-cc-kosmetolodzy

Zadzwoń po darmową konsultację

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: