Laserowe Usuwanie Rozstępów GDYNIA - Skuteczne Zabiegi na Rozstępy
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Skuteczne zabiegi na rozstępy – Jak usunąć rozstępy? Zobacz laserowe usuwanie rozstępów w Clinica Cosmetologica Gdynia

Rozstępy uznajemy za szpecące zmiany na naszej skórze i większość osób na co dzień dokłada starań, aby skutecznie je zakryć. Domowe metody są niezbędnym elementem pielęgnacyjnym, który może przyczyniać się do lepszych rezultatów zabiegów, ale nie są w stanie skutecznie pozbyć się widocznych zmian na skórze. Z tego powodu, jeśli przeszkadzają nam rozstępy na naszej skórze warto zdecydowanie się na skorzystanie ze specjalistycznych zabiegów i precyzyjnych laserów w walce z nimi.

Clinica Cosmetologica w Gdyni oferuje swoim klientom szeroki wybór zabiegów, skutecznych w usuwaniu rozstępów. Dla każdej osoby odpowiednie rozwiązanie jest dobierane indywidualnie przez specjalistę. W naszej placówce można skorzystać z takich zabiegów jak: Cellu M6 Integral, laser Palomar Emerge, Surgen, Pollogen Legend, Maximus, czy Dermapen/Mezopen.

Przed i po – efekty usuwania rozstępów zabiegami

Endermologia, czyli Cellu M6 Integral w walce z rozstępami

Endermologia LPG - sprzęt

Specjalna aparatura działa w oparciu o masaż mechaniczny, który polega na wytwarzaniu podciśnienia. Cały zabieg wykonywany jest z użyciem specjalnego rollera, który zasysa kolejne fałdy skóry i je ugniata. Dzięki takiemu oddziaływaniu tkanki pobudzane są do rozpoczęcia samoistnej regeneracji.

Laser Palomar Emerge, czyli skuteczne usunięcie rozstępów laserem

Lasere Emerge na rozstępyNieablacyjny laser frakcyjny, czyli laser Palomar Emerge wytwarza wiązki światła, które wnikają w skórę na głębokość 1,5 cm. Z pewnością jest to więc zabieg wart uwagi, jeśli zależy nam na skutecznym pozbyciu się rozstępów. W czasie zabiegu dochodzi do powstawania kontrolowanych uszkodzeń naskórka oraz skóry właściwej. W konsekwencji dochodzi do intensywnej regeneracji włókien skóry. Dochodzi do wytworzenia nowych fibroblastów, które prowadzą do odbudowy włókien elastyny oraz kolagenu. Ostatecznie skóra ulega dogłębnej przebudowie, a zniszczone elementy zastępowane są nowymi.

Zdaniem eksperta: „Po przeprowadzeniu zabiegu nie musimy zaprzątać sobie głowy koniecznością rekonwalescencji. Właściwie natychmiast wracamy do codziennych zajęć. W związku z tym jest to idealne rozwiązanie dla osób zabieganych, które w skuteczny sposób chcą się pozbyć rozstępów”.

Laser Palomar Emerge na Rozstępy – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladki: zobacz film
zabieg na łydki
zobacz film
zabieg na dłonie zobacz film
zabieg na brzuch
zobacz film
zabieg na ramiona
zobacz film
Szczegóły zabiegu Emerge – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Pollogen Legend w walce z rozstępami

Pollogen Legend na RozstępyŚwietnym rozwiązaniem dla osób chcących pozbyć się widocznych rozstępów jest zabieg z zastosowaniem aparatury Pollogen Legend. Urządzenie działa aż na czterech poziomach: mięśni, tkanki tłuszczowej, skóry właściwej oraz naskórka. Specjalista z użyciem specjalnej głowicy doprowadza do rozgrzania tkanek, w okolicy zabiegowej do 60 stopni Celsjusza. Dzięki jej oddziaływaniu dochodzi do rozpoczęcia się wzmożonej produkcji elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego. Postępowanie takie prowadzi do zniwelowania lub usunięcia rozstępów, wygładzenia skóry i poprawy jej napięcia.

Zdaniem specjalisty: „Skuteczność działania zabiegu Pollogen Legend zawarta jest w jego wielopoziomowym działaniu. Łączymy tu bowiem dynamiczną aktywację mięśni tripolarną falę radiową, jak również energię hybrydową. Aparatura wykonuje mikronakłucia tkanek i w tym samym czasie wprowadza fale radiowe oraz prąd galwaniczny. W czasie tego złożonego procesu dochodzi do niezwykle intensywnej odbudowy skóry”.

Pollogen LEGEND – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladki zobacz film
zabieg na łydki
zobacz film
zabieg na brzuch
zobacz film
zabieg na ramiona
zobacz film
Szczegóły zabiegu Pollogen LEGEND – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Zabieg Maximus i usuwanie rozstępów

maximus

Maximus to także procedura łącząca w sobie dwie różne technologie. Zastosowanie znalazła tu tripolarna fala radiowa oraz dynamiczna aktywacja mięśni. Po raz kolejny spotykamy się z przegrzaniem tkanek do temperatury 60 stopni, co powoduje wzmożoną produkcję kolagenu oraz elastyny. Zabieg jednocześnie wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej i w znacznym stopniu poprawia napięcie na powierzchni skóry.

Surgen i usuwanie rozstępów

Surgen

Oddziaływanie zabiegu Surgen na skórę z rozstępami również jest wysoce pozytywne. To kolejny niejednorodny zabieg, gdyż w jego zakres wchodzą dwie technologie. Pierwszą z nich są impulsy elektryczne w odpowiednio dobranym zakresie, drugim natomiast radiofrekwencja.

Zabieg SURGEN na Rozstępy – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladki: zobacz film
zabieg na łydki
zobacz film
zabieg na dłonie zobacz film
zabieg na brzuch
zobacz film
zabieg na ramiona
zobacz film
Szczegóły zabiegu Surgen – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Wykorzystanie Dermapen/ Mezopen w walce z rozstępami

Dermapen na blizny

Jest to rozwiązanie wyróżniające się wysokim poziomem precyzji. Z wyglądu przypomina długopis. Za jego pomocą wykonuje się niezwykle dokładne, frakcyjne nakłucia skóry. Na wykonanie 80 tysięcy mikronakłuć wystarczy zaledwie minuta. Za ich pośrednictwem do skóry wprowadza się substancje odżywcze.

Dermapen / Mezopen – Jak wygląda zabieg?
zabieg na uda i pośladki zobacz film
zabieg na łydki
zobacz film
zabieg na dłonie zobacz film
zabieg na piersi
zobacz film
zabieg na ramiona
zobacz film
Szczegóły zabiegu Dermapen – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły
Szczegóły zabiegu Mezopen – cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Jaki zabieg na redukcję rozstępów wybrać?

Jest to kwestia wysoce indywidualna. Przed zapisaniem się na zabieg konieczne jest spotkanie ze specjalistą z naszej placówki, który przeprowadzi szczegółowy wywiad i oceni zmiany na skórze. Ostatecznie będzie miał możliwość zaproponowania najlepszych dla nas rozwiązań. Niezależnie od tego, jaka będzie nasza decyzja odnośnie do procedury, którą wykonamy, powinniśmy skrupulatnie zadbać o zdrowy tryb życia, wysiłek fizyczny i dietę, aby nie dopuścić do odnowienia się rozstępów w przyszłości.

Dlaczego warto przeprowadzić zabiegi na rozstępy?

Na co dzień pielęgnujemy skórę w domu. Zabiegi takie są oczywiście koniecznością, dla utrzymania optymalnego nawilżenia czy w radzeniu sobie z mniejszymi zmianami w obrębie skóry. Najczęściej jednak wszelkie kosmetyki i metody domowe nie są w stanie skutecznie usunąć rozstępów. Mimo wszystko wykorzystując domowe sposoby w celu podtrzymania rezultatów po zabiegach gabinetowych, możemy umożliwić powstawanie nowych rozstępów, jak również pogłębianiu się tych, które już istnieją. Naprawienie struktur skóry i pozbycie się rozstępów jest niestety możliwe jedynie z wykorzystaniem zabiegów profesjonalnych.

Konsultacja bezpłatna przed poddaniem się zabiegowi

W Clinica Cosmetologica dbamy o dobro naszych pacjentów. Każdy zabieg poprzedzamy bezpłatną konsultacją ze specjalistą, który pomoże w doborze odpowiedniej procedury do indywidualnych potrzeb, określi ile zabiegów, będzie niezbędnych dla pozbycia się problemu. Na podstawie analizy skóry zaznaczy również, jaka będzie bezpieczna intensywność i zakres wybranego zabiegu. Każdy z nas jest inny, mamy różne potrzeby skóry, a optymalne dobranie rozwiązań pozwala na uzyskanie zdecydowanie wyższego poziomu zadowolenia. Każda konsultacja, przeprowadzana przez specjalistę w Clinica Cosmetologica w Gdyni odbywa się bezpłatnie, również w sytuacji, gdy nie podejmiesz decyzji o wykonaniu zabiegu.

Rozstępy – z co to takiego?

Są to linie na naszej skórze. Mogą mieć zabarwienie różowe, białe lub fioletowe. Ich powstanie spowodowane jest uszkodzeniem włókien w obrębie skóry właściwej. Z całą pewnością stanowią defekt natury estetycznej. Można określić je jako naderwanie skóry, czy nawet głębokie blizny, które pojawiły się w wyniku wystąpienia uszkodzeń tkanki łącznej od wewnątrz.

Dlaczego mamy rozstępy?

Do pojawienia się rozstępów dochodzi, gdy nasza skóra nie ma możliwości naciągnięcia się do pożądanej wielkości i nie wytrzymując napięcia, pęka. Najczęściej są one związane z gwałtowną zmianą masy ciała – zarówno tyciem, jak i chudnięciem. Na rozstępy często skarżą się panie po ciąży, ale ich pojawienie się może mieć miejsce również w okresie dojrzewania.

Rozstępy nie pojawiają się u każdej osoby, która przytyje lub schudnie. Duże znaczenie mają tu również hormony oraz uwarunkowania genetyczne. Właśnie ten drugi czynnik ma większe znaczenie w kontekście pojawiania się rozstępów. Pojawienie się takich zmian jest bowiem powszechniejsze u osób, które mają mniej wartościowe włókna sprężyste. Wówczas cechują się one również skórą zdecydowanie mniej podatną na rozciąganie. Gdy nasz organizm jest osłabiony np. w czasie choroby, to predyspozycje do powstawania rozstępów są zdecydowanie większe. Należy również pamiętać, że liczne schorzenia natury hormonalnej zwiększają nasze narażenie na pojawienie się rozstępów na skórze.

Kolejne etapy pojawiania się rozstępów

Proces powstawania rozstępów dzieli się na dwa etapy. Pierwszym z nich jest faza zapalna. Pochłania ona od 12 do 24 miesięcy. W tym czasie zmiany na skórze mają kolor różowy, fioletowy lub czerwony. Jest to czas, kiedy dochodzi do tworzenia się zmian, i właśnie w tym okresie konieczne jest wdrożenie intensywnych działań, które mogą dać wymierne rezultaty w trwałym usuwaniu rozstępów. Gdy zmiany na naszej skórze przejdą do swojej drugiej fazy, pozbycie się ich będzie zdecydowanie bardziej kłopotliwe.

Drugi etap powstawania rozstępów nazywamy fazą zanikową. Jest to czas, gdy dochodzi do ich stopniowego blednięcia i stają się wówczas niemal białe. Dochodzi do ich utrwalenia się, a włókna, które zostały uszkodzone, nie posiadają już zdolności do samodzielnego regenerowania się. Nieprzyjemne dla wielu osób jest również to, że w czasie dotykania skóry można wyczuć na niej obecność rozstępów. Gdy zmiany na skórze są już w kolorze białym, z całą pewnością nie pozbędziemy się ich domowymi sposobami, a nawet zabiegi gabinetowe będą zdecydowanie trudniejsze.

Wypróbuj nowoczesne metody usuwania rozstępów w Clinica Cosmetologica dr. Igora Michajłowskiego w Gdyni

Pośród najpowszechniejszych lokalizacji rozstępów wymienia się uda, brzuch, pośladki, plecy oraz klatkę piersiową. Pojawiają się na skutek zmian hormonalnych, ciąży, gwałtownego przyrostu masy mięśniowej czy masy ciała. Można się również spotkać z pojawieniem się rozstępów na skutek zaburzeń w funkcjonowaniu tkanki łącznej, co spowodowane jest genami.

Specjaliści w Clinica Cosmetologica w Gdyni podejmują się skutecznego leczenia rozstępów na całym ciele. Zalecamy zarówno metody niezabiegowe, jak i dużo szybsze, bazujące na nowoczesnych osiągnięciach naukowych: Cellu M6 Intergal, Laser Palomar Emerge, Surgen, Pollogen Legend, Maximus czy Dermapen/ Mezopen.

[yasr_overall_rating size=”small”]

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: