Laserowe Zamykanie Naczynek Gdynia. DARMOWA KONSULTACJA.
Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3

Rejestracja: +48 791 604 604

Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Laserowe zamykanie naczynek w Clinica Cosmetologica w Gdyni

Usuwanie rozszerzonych naczynek bywa kłopotliwe, gdyż najczęściej idą one w parze z bardzo wrażliwą skórą, przy pielęgnacji której trzeba wykazać się nie lada delikatnością i odpowiednimi zabiegami pielęgnacyjnymi. Ich wyraźna widoczność, stanowi dla wielu osób istotny problem estetyczny. Usunięcie i ograniczenie tego, jak wyraźnie są widoczne, jest jednak możliwe, jeśli zdecydujemy się na wykorzystanie jednego ze specjalistycznych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii. W Clinica Cosmetologica w Gdyni dostępne są następujące rozwiązania, które świetnie sprawdzają się jako zabiegi zamykania naczynek: Quadrostar Pro Yellow, laser VariLite 532 nm. oraz VariLite 940 nm., laser Harmony XL PRO Dye-VL oraz zabieg z wykorzystaniem głowicy Hot-Cold.

Efekty przed i po

Quadrostar Pro Yellow innowacja na pękające i rozszerzone naczynka

QuadroStar Pro YellowJest to jeden z najnowszych na rynku zabiegów sprawdzających się w usuwaniu rozszerzonych naczynek krwionośnych, które nieuchronnie pękają. Technologia laserowa Quadrostar Pro Yellow w czasie wykonywania zabiegu oddziałuje na oksyhemoglobinę, tym samym działa w miejscu, gdzie problem naczynek powstaje, usuwa go, nie wywołując najmniejszych podrażnień na delikatnej skórze. To zabieg nowoczesny i bardzo dokładny, chętnie przeprowadzany przez specjalistów, z uwagi na swoją delikatność przy tak silnym działaniu.

Wybór najlepszego dla Ciebie zabiegu do redukcji rozszerzonych naczynek sprawia Ci trudność? Umów się na bezpłatne spotkanie kwalifikacyjne z naszym specjalistą. Zadzwoń +48 791 604 604

Laser VariLite 532 nm. oraz VariLite 940 nm.

Laser VariliteZamykanie rozszerzonych i pękających naczynek za pomocą zabiegu laserowego to zdecydowanie jedno z głównych rozwiązań, na jakie się decydujemy, kiedy problem ten dotyczy właśnie nas. Dużą skutecznością i jednocześnie popularnością cieszy się zabieg z zastosowaniem lasera diodowego VariLite 532 nm. oraz 940 nm. Jest to aparatura idealnie nadająca się do zamykania naczynek, gdyż pozwala zarówno na przeprowadzenie zamykania popękanych, jak i obkurczenie rozszerzonych naczyń.

Zdaniem specjalisty:
Karolina Formela kosmetolog„Jest to zabieg bardzo bezpieczny, który można przeprowadzać zarówno na dekolcie, twarzy, szyi, jak i nogach. Wiązka promieniowania, która jest emitowana, skupia się przede wszystkim na naczynku, które obieramy za cel, i to właśnie ono jest nagrzewane, obkurczane i zamykane. Urządzenie nie działa na otaczające tkanki. Zastosowanie technologii laserowej w niwelowaniu widoczności naczynek jest niezwykle skutecznym zabiegiem”mówi kosmetolog Karolina Formela

Laser VariLite – Jak wygląda zabieg?
Cennik, działanie, przygotowanie
zobacz szczegóły

Laser Harmony XL PRO Dye-VL

Laser Harmony XL PROKolejny zabieg laserowy pozwalający na skuteczne pozbycie się i zmniejszenie widoczności naczynek. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że sprawdza się również przy bardzo wrażliwej skórze. Harmony XL PRO Dye-VL na usunięcie rumienia z twarzy oraz drobnych zmian o charakterze naczyniowym. Specjalista w czasie zabiegu wykorzystuje specjalną głowicę urządzenia, za pomocą której dokonuje bardzo intensywnego, acz krótkiego oddziaływania na konkretne naczynko.

Zabieg z wykorzystaniem głowicy Hot-Cold

Jest to zabieg sprawdzający się na wielu płaszczyznach i niezwykle pomocny w walce z licznymi problemami skórnymi. Nazwa pochodzi od sposobu jego działania. Jego głowica składa się właściwie z dwóch – pierwsza chłodzi skórę, a druga ją rozgrzewa. Taki zabieg prowadzi do znaczącego wzmocnienia naczynek, ich uszczelnienia oraz obkurczenia. Wykorzystanie tej metody pozwala znaczące zmniejszenie problemu. Dodatkowo zabieg posiada pozytywne skutki uboczne, gdyż również pobudza skórę do regeneracji, dzięki czemu staje się ona jędrniejsza oraz gładsza.

Zdaniem specjalisty: „Zabieg z wykorzystaniem głowicy Hot-Cold to jedna z metod gabinetowych, po których pacjenci pokazują swoje niedowierzanie, że już jedno spotkanie ze specjalistą może dać tak wiele. Zmniejszeni widoczności rozszerzonych naczynek i uszczelnienie popękanych to jedno, ale w czasie zabiegu osiągamy również poprawę jędrności oraz napięcia skóry”.mówi kosmetolog Karolina Formela

Ultradźwięki a rozszerzone naczynka krwionośne

Jest to jedne z chętniej wybieranych zabiegów w gabinetach kosmetycznych, zarówno przez klientki, jak i specjalistki. Ultradźwięki są niezwykle delikatne dla skóry i można je wykorzystywać również przy cerach o wysokim poziomie wrażliwości, a jednocześnie potrafią dla niej wiele zdziałać. Sprawdzają się również w zmniejszaniu widoczności i usuwaniu rozszerzonych i popękanych naczynek. Na skórę pacjenta nakładana jest specjalna ampułka, w której znajdują się specjalnie dobrane dla potrzeb skóry substancje odżywcze. W przypadku problemu z naczynkami ich zadaniem będzie uszczelnianie i wzmacnianie naczyń krwionośnych. Gdy preparat znajdzie się na skórze, konieczne jest wykonanie masażu z zastosowaniem specjalnej głowicy urządzenia, która emituje ultradźwięki. Prowadzi to do wzmocnienia naczyń włosowatych.

Bezpłatne spotkanie kwalifikacyjne przed zabiegiem

Dla osiągnięcia pełnej skuteczności zabiegów konieczne jest ich odpowiednie, umiejętne dobranie do istoty problemu skórnego. Właśnie w tym celu w Clinica Cosmetologica w Gdyni istnieje możliwość zapisania się na w pełni darmową konsultację ze specjalistą przed zabiegiem. Spotkanie takie oparte będzie o dokładną ocenę stanu skóry, przeprowadzenie wywiadu i dobór najlepszego zabiegu, jego intensywności, ilości spotkań w serii oraz częstotliwości. Wszystko to powoli nam cieszyć się z wymarzonego efektu.

Dlaczego na skórze pojawiają się rozszerzone naczynka?

Odpowiedź na pytanie, skąd biorą się rozszerzone naczynka, nie jest z pewnością jednoznaczna. Ich widoczność zwiększa się w sytuacji, gdy dochodzi do ich znacznego rozszerzenia lub też pęknięcia. Ma to miejsce w sytuacji, gdy naczynka są osłabione, cechuje je niski poziom elastyczności oraz wykazują skłonności do kruszenia się. Spowodowane może to być wieloma czynnikami, jednak najpowszechniej wskazywane są predyspozycje genetyczne.

Zmiany naczynkowe na skórze powszechniej rozpoznawane są u osób, których skóra jest cienka, wrażliwa i wyróżnia ją jasny koloryt. Mimo wszystko nie można uznać za regułę, że jedynie w wypadku pojawienia się tych cech pojawią się rozszerzone i popękane naczynka.

Możemy mówić również o rodzaju tendencji do pojawiania się naczynek. Chodzi dokładnie o to, że nie są one widoczne przez cały czas, jednak można je zauważyć w określonych sytuacjach. Istnieje grupa czynników, które mogą wywołać ich widoczność, są to: jedzenie gorących oraz ostrych potraw, wahania hormonalne, wystawianie skóry na działanie ekstremalnych temperatur – opalanie (zarówno na słońcu, jak i w solarium), mróz czy upały. Skóra taka wymaga więc nieustannej i odpowiedniej troski.

Czy domowe sposoby wystarczą, aby doprowadzić do zamknięcia naczynek?

W drogeriach i aptekach znajdziemy ogromne ilości preparatów, które zdaniem producentów mają pomóc uporać się z problemami skóry naczynkowej. Nie jest to jednak proste niczym nałożenie kremu. Istotnie osoby, z tendencją do naczynek potrzebują odpowiedniego kremu z filtrem przeciwsłonecznym, dla skóry wrażliwej, który będzie chronił skórę, jeśli są zmuszeni wyjść z domu latem, gdy świecie słońce. Potrzebne są również kremy na dzień i na noc i preparaty myjące. Wszystko powinno być odpowiednio dopasowane do rodzaju i problemów cery. Jednak jest to jedynie codzienna pielęgnacja, z której nie powinno się rezygnować niezależnie od tego, czy poddajemy się zabiegom, czy też nie. Skóra potrzebuje jej na co dzień dla wzmocnienia efektów profesjonalnych metod czy ich utrwalania.

Istnieją oczywiście również rozmaite naturalne sposoby, zioła i rośliny, które niektórzy polecają do nakładania na skórę, twierdząc, że pomogą pozbyć się problemu widoczności naczynek. Jednak w ich przypadku, żeby dostrzec, choć niewielki efekt, koniecznie jest długotrwałe, wielomiesięczne stosowanie.

Dostępne są na rynku dermokosmetyki, w których zawarte są substancje aktywne, pozwalające na wzmocnienie naczyń włosowatych i zapobieganie ich pojawianiu się, jednak nie leczą one sedna problemu, jego przyczyny – tego jest w stanie dokonać jedynie profesjonalny zabieg w gabinecie medycyny estetycznej lub kosmetologicznym.

Postaw na działanie holistyczne

Nie zaprzestawaj domowej pielęgnacji, a raczej dokładnie sprawdź, czy Twoje działania spełniają oczekiwania Twojej wrażliwej skóry. Warto również poradzić się w tej kwestii specjalisty. Zabiegi laserowego zamykania i obkurczania naczynek pozwalają na zlikwidowanie problemu i uzyskanie trwałego i pełnego rezultatu, w stosunkowo krótkim czasie. Jednak już po zabiegu naszym zadaniem jest pielęgnowanie efektów, tak aby zmiany nie pojawiły się znowu.

Problemy wynikające z posiadania cery naczynkowej występują zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jeśli zaniechamy odpowiedniej pielęgnacji i dopuścimy do rozwoju i stopniowego pękania kolejnych naczynek z czasem na naszej skórze mogą być widoczne wyraźne czerwone linie lub kształty siateczki. Będą one wówczas silnie utrwalone i z pewnością mało estetyczne.

Pęknięte naczynko na twarzy potrafi bardzo uprzykrzyć życie i sprawić, że nieustannie będziemy zerkać na nie w lustrze, nie mogąc o nim zapomnieć i marząc, aby zniknęło. Ich usunięcie domowymi sposobami jest trudne lub wręcz niemożliwe. Rozszerzone naczynka na twarzy są defektem estetycznym, którego wiele osób chętnie by uniknęło. Jeśli jednak już się pojawią, można je skutecznie zlikwidować, stosując zabiegi medycyny estetycznej oraz kosmetologiczne.

Teleangiektazje, czyli pojawiające się w obrębie twarzy rozszerzone naczynka włosowate. Najczęściej występują u osób z cerą cienką, wrażliwą i delikatną, choć nie jest to regułą, bo mogą uwidocznić się u każdego z nas. Delikatne zmiany naczyniowe prześwitują przez naskórek, tworząc czerwoną lub niekiedy niebieską siatkę. Pośród najpowszechniejszych lokalizacji, tzw. pajączków naczynkowych wymienia się policzki, nos oraz brodę.

[yasr_overall_rating size=”small”]

Zadzwoń po darmową konsultację z kosmetologiem

Zachęcamy również do rejestracji telefonicznej pod adresem
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.
W pozostałych godzinach kontakt z kosmetologami może być utrudniony ze względu na wykonywane w tym czasie zabiegi.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: